Sarıyer Göze Teras Cafe’de Cumartesi Kahvaltısı

07.06.2019
109
Sarıyer Göze Teras Cafe’de Cumartesi Kahvaltısı
Modelistlik Kursu

Sarıyer Göze Teras Cafe, İş ve arkadaş çevremiz ile bir araya gelmek için etkinlik yaptığımız spontane bir işletme oldu. Oluşturduğumuz whatsapp grubunda herkes çeşitli fikirler belirtti. Şurası güzel, burası açık, orası pahalı, burası kapalı derken Sarıyer’de Göze Teras Cafe’de kahvaltı etkinliğimizi uygulamaya sokmak üzere harekete geçtik. Hanımların hepsi iş arkadaşı olduğu için eşleri tanıştırma/kaynaştırma etkinliği de diyebiliriz 🙂

goze-teras-cafe-4

Sarıyer Göze Teras Cafe Kahvaltı

Mekanda rezervasyon imkanı var. Ayrıca kupon satın alarak normal menü fiyatlarından daha uygun kahvaltı edebilirsiniz. Özellikle bizim gibi kalabalık gruplar için ideal bir anlaşma şekli desek yeridir.

Göze Teras Cafe kupon al diye Google’da aratabilirsiniz.

Öncelikle Göze Teras Cafe’nin konumu ve bize sunduğu imkanları değerlendirelim. Göze Teras Cafe Sarıyer İskelesinin hemen arkasında, denize sıfır konumda, manzaralı ve ortalama seviye bir mekan.

sarıyer göze teras cafe manzara
sarıyer göze teras cafe manzara
sarıyer göze teras cafe

Carrefour’un hemen üst katında, önü açık deniz ve orman manzaralıdır.

Göze Teras Cafe Mekan Değerlendirmesi

Özellikle grup halinde bu tür mekanlarda daha eğlenceli bir ortam yakalama imkanınız daha yüksek. Zira diğer türlü detaylara takılmaya başlıyor ve olumsuzlukları gördükçe ufaktan canınız sıkılıyor. Kahvaltı ürünleri çok çeşitli olsa da kalitesinden şüphe etmemek elde değil! Tabi kötü de değil ama birinci sınıf da diyemeyiz. Servis konusunda küçük aksaklıklar olabiliyor olsa da garson arkadaşlar gönlümüzü kısa zamanda yapmayı başardılar 🙂 Ekstra çay, ekstra simit vb. 🙂

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Genel manada ilk açıldığında tartışmasız çok lezzetli ve iyi olduğu yorumlarını okumuştum fakat özellikle son zamanlarda beklentilerinizi yüksek tutmadan giderseniz daha mutlu olabilirsiniz.

Göze Teras Cafe Otopark

Carrefour otoparkını kullanmak en kolay ve mantıklı yol. 0-1 saat 7 TL, 1-2 saat arası 15 TL! Fakat aracınızı sağlam bir yere konumlandırayım derseniz biraz da mecbursunuz. Zira çevrede otopark olarak hizmet veren pek bir yer yoktu.

Göze Teras Cafe’ye Nasıl Gidilir?

Aşağıdaki konumu kullanarak Göze Teras Cafe’ye ulaşabilirsiniz.

Otobüs ya da farklı bir ulaşım aracını kullanacaksanız Sarıyer otobüslerini kullanabilirsiniz. Vapur ile ya da Sarıyer otobüleriyle de mekana kolayca ulaşabilirsiniz.

Şayet daha şık mekan arayışı içerisindeyseniz sizi Lucca Restoran makalemizi okumaya davet ediyoruz.

Yazar; Aykut ÖZCAN

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.