Reklamlar
Mekanlar

Çanakkale’de Kokoreç Yiyebileceğiniz 8 Yer

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Çanakkale Türkiye’nin önemli şehirlerinden biri olmaktadır. Bu şehirde en güzel ve tarihi mekânları görüp ziyaret edebilecek ve en güzel lezzetleri tadabileceksiniz. Çanakkale yöresel lezzetlerinin yanı sıra farklı şehirlerin lezzetlerini de en iyi tatlarla sunabilecek nitelikte bir yer olmaktadır.

Bu şehre uğradığınızda tadacağınız her lezzetin damaklarınızda iz bırakacağından emin olmaktayız. Hem lezzetleri hem sunumları hem de tatları ile ün yapmış olan Çanakkale kokoreç konusunda da usta ellerle hazırlanmış lezzeti sunabildiğini söyleyebiliriz.

Kısacası bu şehir, Türkiye’nin lezzetlerini yerli ve yabancı herkese sunabilecek özellikte bir şehir olmaktadır. Tatil için bir mekân arayışına girdiğinizde Çanakkale’yi de listenize yerleştirmenizi ve bu şehrin mükemmel lezzetlerini mutlaka tatmanız gerektiğini ayrıca eklemek isteriz.

Çanakkale Kokoreç Merkezleri

Kokoreç bilinen bir lezzet olmaktadır. Tabii her şehir ve mekânda sunumu yapılsa da aynı tadı bırakmayan bir lezzet de olmaktadır. Bu lezzetin en iyi yerde ve en iyi aşçılar tarafından çıkarılması ve çıkarılan mekânın temiz bir mekân olması önem arz etmektedir.

Reklamlar

Peki, enfes bir kokoreç tadına nerede ulaşılabilir? Kokoreç tadına bakanlar ve daha önce bu tat ile tanışmamış olanlar Çanakkale kokoreç tadını mutlaka tatmalıdır.

Nitekim Çanakkale üzerinden hizmet sunmakta olan usta kokoreççiler, bu şehirde ircaa ettiği kokoreçleri ile geçmişten günümüze kadar anılmayı başarmıştır. Bu sebeplerden ötürü Çanakkale’ye mutlaka uğramalı ve usta aşçıların ellerinden çıkan lezzetleri tatmalısınız.

Bu yazımız içerisinde, Çanakkale içerisinde bulunan ve en leziz kokoreçlerin çıktığı mekânlara ait bilgilere yer verdik.

Çanakkale’yi ziyarette bulunduğunuzda vermiş olduğumuz bu mekânlardan dilediğinize uğrayarak kokoreç ziyafeti yaşayabilirisiniz. Ayrıca her bir mekânda hem temiz hem de oldukça lezzetli kokorece ulaşacağınızda da emin olabilirsiniz Kayıntım Kokoreç Tost Bomba

Reklamlar

Kayıntım Kokoreç yeri, Çanakkale üzerinde enfes kokoreç tadını keşfedebileceğiniz bir mekân olmaktadır. Bu mekâna uğramadan Çanakkale’den ayrılmamanızı öneririz.

Adres: Kemalpaşa Mahallesi Çanakkale Merkez

Telefon: 0286 213 12 18

Beyoğlu Kokoreç

Çanakkale Merkez üzerinde bulunan Beyoğlu Kokoreç’te lezzetli Çanakkale Kokoreç türünün tadına doyamayacaksınız.

Adres: Cevatpaşa Mahallesi A Bahriye Uçok Caddesi No: 10 Çanakkale Merkez

Telefon: 0286 212 00 96

Şampiyon Kokoreç

Yolunuz Çanakkale’ye yakın bir noktada ya da merkez üzerinden geçiyorsa Şampiyon Kokoreç yerinin leziz kokorecini tatmadan şehirden ayrılmamalısınız.

Adres: Cevat Paşa Mahallesi Yalı Caddesi No: 21 Çanakkale Merkez

Telefon: 0286 217 91 00

Bayır Kokoreç

Bayır kokoreç

Kokoreç lezzetini Çanakkale kokoreç yerlerinden birinde tatmak istediğiniz takdirde Bayır kokoreç yerine uğrayabilirsiniz.

Adres: Barbaros Mahallesi Atatürk Caddesi No:226 Çanakkale Merkez

Telefon:  0286 213 51 19

Çanakkale Kokoreç

Çanakkale Kokorec

Çanakkale üzerinde nezih bir mekân içerisinde leziz bir kokoreç tatmak istediğinizde Kokoreç merkezi olan bu mekânda en iyi Çanakkale kokoreç türünü tadabilirsiniz.

Adres: Barbaros Mahallesi Çanakkale Merkez

Ömür Kokoreç

Çanakkale’nin merkezi üzerinde yer almakta olan Ömür Kokoreç, en iyi kokoreci bulabileceğiniz özel bir mekân olarak hizmet vermektedir.

Adres: Barbaros Mahallesi İncesu Sokak Çanakkale Merkez

Telefon: 0544 417 17 32

Kıyı Çorba Kokoreç

Kıyı Kokoreç

Çanakkale üzerinde çorba ve kokoreç lezzetleri ile ün yapmış olan bu mekânda Kıyı Çorba Kokoreç’e uğrayabilirsiniz.

Adres: Barbaros Mahallesi Çanakkale Merkez

Kayıntım Kokoreç

Kayıntı kokoreç ile Çanakkale kokoreç lezzetinin en iyisini tatmak istemez misiniz? Cevabınız evetse rotanızı Çanakkale üzerine çevirebilirsiniz.

Adres:  Cevatpaşa Mahallesi İnönü Caddesi No: 161 Çanakkale Merkez

Telefon: 0286 217 04 45

Reklamlar

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu