Gaziantep’te Döner Yiyebileceğiniz 10 Yer

15.01.2019
117
Gaziantep’te Döner Yiyebileceğiniz 10 Yer
Modelistlik Kursu

Gaziantep ustalarının el lezzetleri herkes tarafından bilinir. Tarihin bilinen bir gerçeğidir. Antepli ustalar hem tatlıları hem de yemekleri ile yeteneklerini ortaya koymuşlardır. Gaziantep üzerinde bilinen ve yöresel tatların tümünü tadabileceğiniz özel mekânlar bulunmaktadır. Bu özel mekânlara giderek başta döner lezzeti olmak üzere pek çok alternatif tadı en iyi şekilde tadabilecek ve damaklarınıza unutulmaz tatları yerleştirebileceksiniz. Şahinbey, Şehitkâmil ilçelerinde Gaziantep döner yiyebileceğiniz pek çok ilçede bu özel ve lezzetleri tatların bulabileceksiniz.

Gaziantep Döner Merkezleri

Gaziantep’ e gidenlere yemek alternatifi olarak önerebileceğiniz tür döner lezzeti olmaktadır. Nitekim Gaziantep üzerindeki pek çok ilçede dönerin en lezzetli halini tadabileceğiniz döner çeşitlerine erişebileceksiniz. Gaziantepli ustalar, Gaziantep döner merkezleri ile en lezzetli dönerleri, en leziz sizlerle buluşturmaktadır. Gaziantepli olanlar bu döner mekânlarını bilirler. Yolu Gaziantep’e düşecek olanlar da yazımızda belirteceğimiz mekânlara giderek ustaların ellerinden çıkan o enfes dönerlerin tadına bakabilir. Unutulmaz döner lezzetini Gaziantep’in tarih kokan ve otantik mekânlarında tatma fırsatını yakalayabilir. Dönerin bir numarasının bu mekânlarda olduğunu söyleyebiliriz.

Dönerci Mehmet Usta

Döner lezzetlerinin en mükemmelini Gaziantep üzerinde tatmak için Dönerci Mehmet Usta’ya uğrayabilir, farklı sunumlarla hazırlanan dönerleri tadabilirsiniz.

Adres: Düğmeci Mahallesi Şahinbey Gaziantep

Telefon: 0342 231 11 70

Tarihi Dönerci Halil Usta

Gaziantep üzerinde en kaliteli ve lezzetli dönerlerin yapıldığı Tarihi Dönerci Halil Usta mekânında Gaziantep’in en meşhur dönerini tadabilirsiniz.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Adres: Alleben Mahallesi Kemal Köker Caddesi Şahinbey Gaziantep

Telefon: 0342 230 44 30

Usta Dönerci Forum Gaziantep

Yolu Şehitkâmil üzerine düşen herkes Usta Gaziantep Dönerci yerinin döner lezzetini tatmadan Gaziantep’ten ayrılmamalıdır.

Adres: Yaprak Mahallesi İstasyon Caddesi NO:72 Şehitkâmil Gaziantep

Telefon: 0342 211 85 55

Aşkın Döner

Gaziantep üzerinde yer alan ve hem özel sunumlu hem de lezzetli dönerleri olan bu mekânda farklı bir döner deneyimi yaşayabilirsiniz.

Adres: Batıkent Mahallesi Kürşat Tüzmen Bulvarı Şehitkâmil Gaziantep

Telefon: 0342 321 97 66

Emre Dürüm Döner

Başta dürüm döner olmak üzere farklı dürüm çeşitleri ile müşterilerinin damaklarında lezzetli döner tatları bırakan bu mekânın lezzetini de mutlaka tatmanızı öneririz.

Adres: Kuranbaba Mahallesi 72020 sokak No:59 Şahinbey Gaziantep

Telefon: 0342 250 50 58

Ece Döner

Gaziantep Şahinbey üzerine yolu düşenlerin Ece Döner yerine uğramasını, Gaziantep’e yakın olanların da rotasını Şahinbey’e çevirerek Ece döner’in lezzetini tatmanız yerinde bir tercih olacaktır.

Adres: Yeşilevler Mahallesi 77012 Sokak Şahinbey Gaziantep

Telefon: 0342 338 77 55

Gaziantep Örnek Döner Kebap

Şehitkâmil ilçesi üzerinde yer alan Örnek Döner Kebap salonu üzerinde farklı ve çeşitli birçok döner lezzetini tadabilirsiniz.

Adres: Karşıyaka Mahallesi Lefkoşa Caddesi 162/A Şehitkâmil Gaziantep

Telefon: 0342 323 44 66

Bulvar Döner Binevler

Bulvar Döner yerini döner yiyebileceğiniz bir mekân olarak tercih edebilirsiniz. Bu mekâna uğradığınızda o muhteşem döner tadını tadabileceksiniz.

Adres: Yeditepe Mahallesi Üniversite Bulvarı Yamaçtepe Köyü Şahinbey Gaziantep

Telefon: 0342 336 22 22

Mertcan Döner ve Kebap

Gaziantep üzerinde döner ve kebap alternatiflerinin en iyisini Mertcan Döner ve Kebap salonunda tadabilirsiniz.

Adres: Boyno Mahallesi Şehit Pide Caddesi No:13 Şehitkâmil Gaziantep

Telefon: 0342 323 03 80

Ela Döner

Gaziantep üzerinde oldukça otantik bir mekânda lezzetli döner tatmak isteyenleri Ela Döner yerine yönlendirebiliriz.

Adres: 75. Yıl Mahallesi 140. Cadde Şahinbey Gaziantep

Telefon: 0342 338 33 55

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.