Reklamlar
Mekanlar

Sivas’ta Kokoreç yiyebileceğiniz 4 yer

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Damağına düşkünseniz sivas kokoreç gibi bir lezzetten nerede olursanız olun mahrum kalmak istemezsiniz. Size bu yazımızda Sivas’ta yer alan kokoreççileri listeleyeceğiz. Lezzetiyle Türkiye’nin bir çok ilinde gerek dükkanlarda gerekse sokaklarda ustaların ellerinde hayat bulan bu lezzetten vazgeçemeyenler için gönül rahatlığıyla gidip tadına bakabileceğiniz mekanları sizler için araştırdık.

Sivas Kokoreç ‘in En iyi Ustaları

Bebişim Kokoreç

Sabah erken saatlerde çalışmaya başlayıp gece geç saatlere kadar hizmet veriyorlar. Sivas kokoreç konusunda oldukça iddialılar. Kalabalık bir ekip ile hızlı hizmet alabiliyorsunuz.

sivas bebişim kokoreç

Telefon: 0546 898 21 74
Adres: Mevlana Mahallesi, Mevlana Cd., 58040 Sivas Merkez/Sivas
Çalışma Saatleri: 10:00 – 02:00

Reklamlar

Tadım Kokoreç


Sivas kokoreç konusunda biraz sınırlı olsa da tercihlerinizi yine de doğru mekanlardan kullanmalı ve her yerde de yiyemeyeceğinizi bilmelisiniz. Temizliği ile öne çıkan Tadım Kokoreç, dumanı ile sizi bir miktar rahatsız etse de damağınıza uyacaktır. Tadım Kokoreç haftanın her günü sabah 10 da hizmet vermeye başlamakta ve gece 02:00’a kadar aktif çalışmaktadır.

Telefon: 0544 223 40 42
Adres: TADIM KOKOREÇ, Sularbaşı mahallesi, Kepenek Caddesi, 58900 Sivas Merkez/Sivas
Çalışma Saatleri: 10:00 – 02:00

Öz Kokoreç

sivas öz kokoreç

Sivas kokoreç mekanlarından biri de Öz Kokoreç, İnönü Bulvarı üzerinde Atatürk Spor Salonu karşısında hizmet veriyor. Kapalı bir mekanda hizmet vermediğinden kablosuz internet hizmeti bulunmuyor. Aracınızla gelecekseniz otopark alanı da yok. Fakat aracınızı ara sokağa bırakabilirsiniz. Ödemeyi de nakit aldıklarını belirtelim.

Telefon:
Adres: Halil Rıfatpaşa Mahallesi, İnönü Blv. No:37, 58030 Sivas Merkez/Sivas, Türkiye
Çalışma Saatleri: 10:00 – 02:00

Reklamlar

Meşhur Gazi Usta Kokoreç

Sivas Kokoreç konusunda oldukça iddialılar. Bu lezzeti daha önce tatmadınız diyorlar. Farklı bir lezzet için Gazi Usta’dan kokoreç yemeliymişiz. Reklamlarında böyle anlatıyorlar. 🙂 Kuzu kokoreç Usta’nın elinden yenir. Biz kokoreç severlerin de yapacağı şey bu olsa gerek.

Telefon: 0554 649 59 11
Adres: Gazi Usta Kokoreççisi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi No:17 Sivas
Çalışma Saatleri: 10:00 – 02:00

Sivas’ta Kokoreç yiyebileceğiniz diğer yerler için tıklayın

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek arzusuyla döner yiyebileceğiniz en iyi yerleri de listeliyoruz. Eğer aşağıdaki şehirlere yolunuz düşerse ve nerede yemek yiyeceğim diye düşünmeye başlarsanız aklınıza gelmek isteriz.

Reklamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu