Adrasan Ücretli Kamp Alanları

30.06.2019
423
Adrasan Ücretli Kamp Alanları
Modelistlik Kursu

Merhabalar, bu yazımız da sizlere Adrasan ücretli kamp alanları hakkında bilgiler vereceğiz. Adrasan ücretli kamp alanları gezginlerin uğrak alanlarından biri. Bu yazımız da ücretli kamp alanlarının özelliklerinden bahsedeceğiz. İşte Adrasan ücretli kamp alanları

Adrasan Ücretli Kamp Alanları

Güneş’in Yeri Camping

Denize 10 metre mesafede bulunan Güneş’in yeri camping, Adrasan’da bulunan kamp alanları içinde evinizin huzurunu doğa ile birleştirerek keyifli anlar geçirmenizi sağlar. Adrasan, muhteşem doğası ve masmavi denizi ile kamp yapılacak bir alan olarak karşımıza çıkıyor. Kamp yeri oldukça sessiz ve sakin bir yer. Ortak kullanım alanları oldukça temiz ve düzenli. Sivrisinek sorunu var bu nedenle yanınıza sinek kov almadan gitmemenizi öneririm. İşletme sahipleri oldukça ilgili ve kibar insanlar. Sabahları uyandığınızda çadırınızın içinden görülebilecek kadar yakın ve güzel bir deniz manzarası sizleri karşılıyor. Şehrin gürültüsünden kaçıp, bu huzurlu ortamda kafa dinlemek isteyen kampçılar için ideal bir kamp alanıdır.

Güneş’in Yeri Camping Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Ortak kullanım alanı içinde elektrik, su, buzdolabı, mutfak, duş, soyunma kabini, mangal ve çamaşır yıkama imkanı bulunmaktadır. Çamaşır yıkama haricindeki tüm ortak kullanımlar ücretsiz sadece çamaşır yıkama ücretlidir. Oda çok cüzi bir fiyata yapılmaktadır.

Güneş’in Yeri Camping

Adrasan Koyu Kamp Alanı

Antalya’nın Kumluca ilçesinde yer alan Adrasan kamp alanı, Olympos’a oldukça yakın bir yerdedir. Sakin ve huzurlu bir kamp yapmak isteyen kampçıların tam da istedikleri bir kamp alanıdır. Ağaçların arasında ve kumsala oldukça yakın bir kamp alanıdır. Huzurlu ve sakin oluşu, denizi ve doğası ile mutlaka gidilmesi gereken yerlerden biridir. Özellikle sakin oluşu sebebiyle birçok kampçı tarafından tercih edilmektedir. Adrasan Koyu’na kamp atmak pek çok serbest kamp alanına göre oldukça avantajlı ve ulaşımı kolay olması nedeniyle tercih sebebi olarak karşımıza çıkıyor.

Adrasan Koyu Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Duş ve wc var ve oldukça da temiz. Kamp alanına inmeden yukarıda çeşme var ve kullanım suyu mevcut. Alanda ateş yakılabilmektedir. Ancak daha önceden kullanılmış olan alanları tercih etmeli ve ateş yakarken de dikkatli olmalısınız.

Adrasan Koyu Kamp Alanı

Adrasan Zeytin Kamping

Adrasan’da çam ve zeytin ağaçları arasında muhteşem bir alan Zeytin Camping. Sahile 300 metre mesafede bulunan zeytin ağaçları arasında yer alan ve sabah uyandığınızda köy yumurtası yiyebileceğiniz güzel bir tatil deneyimi sizleri bekliyor. Kamp kurmak için üstü kapalı bir alan da bulunmaktadır. Ayrıca 5 kişiliğe kadar çadırı işletme sahibi temin edebilmektedir. Kamp çevresi 7/24 kameralarla izlenmektedir. Bunun yanı sıra sınırsız wi-fi imkânı da bulunmaktadır.

Adrasan Zeytin Kamping Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Kamp alanı içinde her türlü duş ve tuvalet ihtiyacı karşılayabileceğiniz oldukça temiz alanlar bulunmaktadır. Kamp alanında yiyecek ve içecek için alanlar bulunmaktadır. Ortak alanlarda buzdolabı, bulaşık yıkama alanı, çamaşır yıkma alanı da bulunmaktadır.

Adrasan Zeytin Kamping

Kum Kamping

Adrasan’da mis kokulu portakala ağaçları içinde güneşten etkilenmeyerek çadırınızı kurabilir ve bu muhteşem doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Denize sadece 180 metre mesafede bulunan Kum Kamping, Adrasan’da güzel bir tatili ucuza çıkarmak için ideal bir kamp alanıdır. İster çadırınızla isterseniz de karavanınızla kamp yapabileceğiniz alanda piknik masaları, oturma köşkleri gibi alanlar da bulunmaktadır. Yaz sıcaklarında gölgedeki oturma köşklerinde dinlenip keyif yapabilirsiniz.

Kum Kamping Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Kamp alanı içinde duş, tuvalet, elektrik, lavabo gibi hizmetler verilmektedir. Ayrıca çadırınız yoksa çadır da kiralanmaktadır. Yemeğinizi ortak mutfakta yapabilir, lavaboda bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz.

Kum Kamping

Gönül Kamping

Antalya ilinde Kumluca ilçesinde yer alan Gönül Kamping, oldukça sessiz ve sakin bir kamp alanıdır. Adrasan sahili kumsalı biraz taşlık olmasına rağmen oldukça güzel bir denizi ve sahili var. Kamp alanı sahilin hemen karşısında yer alıyor. Sahil ile kamp alanı arasında sadece 2 şeritli bir yol bulunuyor. Kamp alanı ağaçların altında ve gayet güzel gir yerdir. Doğa ile iç içe yer alan bu kamp alanı çadır ve karavan kampçıları tarafından tercih edilmektedir. Sessizlik ve sakinlik arayanların tercih ettiği ve huzuru bulacağı kamp alanlarından biridir.

Gönül Kamping Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Kamp alanında erkek ve bayanlar için ayrı olmak üzere tuvalet imkânı bulunmaktadır. Ayrıca ortak kullanıma açık duş ve soyunma kabini bulunmaktadır. Kamp alanının arka tarafında mangal yapmaya izin veriliyor. Kamp alanında küçük bir de restoran var ve fiyatlar oldukça uygun.

Gönül Kamping

Adrasan Nar Kamping

Denize yürüme mesafesinde olan Adrasan Nar kamping, nar ağaçlarının arasında oldukça güzel bir kamp alanıdır. Deniz en fazla 250 metre uzaklıktadır. Nar ağaçları içinde egzotik bir kamp alan ı olan Nar kamping, mavi ile yeşilin birbiriyle muhteşem uyumu arasında yer almaktadır. Sessizlik ve huzuru arayanların tercih ettiği kamp alanlarından biridir. Çadır ve karavan kampçıları tarafından sıklıkla tercih edilen noktalardan biridir. Muhteşem doğası ile bu kamp alanında huzuru bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Adrasan Nar Kamping Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Muhteşem güzellikteki kamp alanında tuvalet ve wc imkânı bulunmaktadır ve oldukça temizdir. İşletme sahibi oldukça ilgili ve size yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor. Ortak kullanım alanlarında elektrik, mutfak ve lavabo ihtiyacınızı karşılayacak alanlar mevcuttur.

Adrasan Nar Kamping

Jungle Bells Hostel Camping

Adrasan’da mükemmel bir ortam. Hem ağaçlık alanda olması ve denize de 250 metre de olması doğaseverleri kendine çeken bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Süper bir kamp alanı ve bungalov evleri bulunmaktadır. İsterseniz çadırda konaklayabilir isterseniz de bu bungalov evlerde konaklayabilirsiniz. Muhteşem bir kamp alanı olan mekânın enerjisi oldukça yüksek. Ormanın dibinde olan kamp alanında sabahları kuş sesleri içinde doğal bir ortamda uyanıyorsunuz. Oldukça geniş bir alanda yer alan kamp alanında temizlik yeterli seviyededir. Havası oldukça temiz olan kamp alanı kampçılar tarafından tercih edilmektedir.

Jungle Bells Hostel Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

İşletme sahibi oldukça kibar ve ilgili davranıyor. Ortak alanlarda duşlar ve tuvalet bulunmaktadır. Fiyatların bölgeye göre bakıldığında oldukça uygun olduğu görülüyor. Kamp alanında yemekler ve kahvaltı oldukça iyi.

Jungle Bells Hostel Camping

Yörük Obası Adrasan Kamp ve Piknik Alanı

Adrasan da kamp yeri arayanlar için Yörük Obası Kamp ve piknik alanı kusursuz bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Adrasan da çadır kampı yeri arayanlar için keyif ve güvenle kamp yapabilecekleri bir alan olarak karşımıza çıkıyor. Yörük Obası Çadır kamp yeri, çadır kampı yapmak isteyenler için şartları kolaylaştıran ve daha konforlu bir hale getiren bir işletmedir. Sıradan otel tatillerinden farklı bir deneyim yaşamak ve doğa ile iç içe olmak isteyenler için mükemmel bir kamp alanıdır. Çadır kampı ile doğal güzelliğin farkına vararak, plajın yakınında konumlandırılmış alanları ile deniz ve çadır keyfini beraber yaşama imkanı vermektedir.

Adrasan Kamp Alanı WC, Duş ve Market İmkanı

Kamp alanında duş ve wc gibi alanlar bulunmaktadır. Ayrıca kampçılar için elektrik hizmeti de verilmektedir. Kamp alanında ortak kullanım alanında buzdolabı da bulunmaktadır. İçme suyu ve yiyecek ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.

Yörük Obası Adrasan Kamp ve Piknik Alanı

Adrasan ücretli kamp alanları hakkında vereceğimiz bilgiler bu kadardı. Adrasan kamp alanları oldukça temiz ve kullanım açısından iyidir. Kamp severler bu kamp alanları hakkında oldukça olumlu yorum yapmaktadır.

Bodrum ücretli kamp alanları adlı yazımıza da göz atabilirsiniz. Unutmayın çadırını kurduğun her yer kamp alanıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.