Ünlü Youtuber Enes Batur Kimdir?

09.05.2021
284
Ünlü Youtuber Enes Batur Kimdir?
Modelistlik Kursu

Youtube kullananların tanımaması mümkün olmayan Enes Batur, platformun önde gelen isimlerinden bir tanesidir. Sosyal medyada ismini çok kez duymuş olduğumuz ünlü Youtuber Enes Batur, genç yaşına rağmen başarılı bir şekilde kariyerini oluşturmuştur. Ankara’da dünyaya gelmiş olan fenomen Youtuberin asıl ismi Enes Batur Sungurtekin’dir. Polis bir baba ile hemşire bir annenin oğlu olan Enes Batur, Youtube platformuna ilk olarak bilgisayar ve oyun konsolları incelemesi ile beraber giriş yapmıştır. Son derece kısa bir süre içerisinde popülerleşmeye başlayan Batur, oyun, eğlence ve komedi videoları ile de daha büyük bir ses getirmeyi başardı.

Her geçen gün daha büyük kitlelere ulaşan Enes Batur, 6milyonu aşkın takipçisi ile daha fazla ün kazanmaya başladı. 2018 senesinde kendi hayatını konu edinen ve baş rolünde de kendi oynadığı “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi” filmi de büyük bir ses getirmeyi başarmıştır. 2019 senesinde de “Enes Batur Gerçek Kahraman” filmi ile tekrardan gündeme oturan Enes Batur, kariyer hayatının basamaklarını 5’er 10’ar çıkmaya başlamıştır. Sosyal medya ve müzikle de çok yakından ilgilenen Enes Batur, müzik sektörüne de giriş yapmıştır. Genç yaşına rağmen ülkemizde yer edinmeyi başarmış olan bu başarılı fenomeni gelin daha yakından tanıyalım.

Enes Batur Kaç Yaşında?
Enes Batur Kaç Yaşında?

Enes Batur Kaç Yaşında?

Arzu ve Fatih Sungurtekin çiftinin oğlu olarak dünyaya gelen Enes Batur Sungurtekin 9 Nisan 1998 doğumludur. Kanalında yayınladığı videolar ile ün kazanan Enes Batur, 23 yaşında bir gençtir. Genç yaşına rağmen kendini ülkemize duyurmuş olan Enes Batur, kariyerinde yüksek sıçramalar yapmıştır. Müzik, film ve sosyal medya ile yakından ilgili olan Enes Batur’a başarılarının devamını diliyoruz.

Enes Batur Aslen Nereli?

Annesi Malatyalı olan Enes Batur’un babası Adanalıdır. Antalya doğumlu olan Enes Batur aslen Adanalıdır. 1998’li olan Enes Batur, hemşerileri tarafından da büyük bir ilgi görmektedir. Sosyal medya mecralarını aktif bir şekilde kullanan Batur, çektiği filmleri ile de dikkatleri üzerine çekebilmeyi başarmıştır.

Enes Batur Hangi Burç?
Enes Batur Hangi Burç?

Enes Batur Hangi Burç?

İsmini en az bir kere duyduğumuz fenomen Enes Batur, yaptığı içerikler ile isminden çok sık bir şekilde söz ettiriyor. 9 Nisan 1998 tarihinde dünyaya gelmiş olan fenomen Enes Batur koç burcudur. Burcunun özelliklerini tam anlamı ile yansıtan bu başarılı fenomen, kısa süre içerisinde yaptığı içerikler ile ismini duyurmayı başarmıştır.

Enes Batur’un Boyu ve Kilosu Kaç?

Yaptığı şahane paylaşımlar ile ün kazanan Enes Batur, kariyerine farklı alanlarda başarılar ekleyerek de devam etmektedir. Başarıları kadar yakışıklılığı ile de söz ettiren fenomen Enes Batur tam 1,80 boyundadır. 79 kilo olan Enes Batur formunu koruduğunu dile getirir. Dış görünüşü ile kızların dikkatini çeken Enes Batur, kariyerinin basamaklarını emin adımlar ile çıkmaktadır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
Enes Batur’un Sevgilisi Var mı?
Enes Batur’un Sevgilisi Var mı?

Enes Batur’un Sevgilisi Var mı? Aşk Hayatı Hakkında Detaylar

Aşk hayatına dair pek çok haber duyduğumuz Enes Batur, 2017 senesinden 2017 senesine kadar Başak Karahan isimli genç kız ile sevgililerdi. Ünlü Youtuberin 23 Mayıs 2019 tarihinde ise Damla Alpaslan ile evlendiğine dair haberler yayıldı. Fakat takipçileri fenomen Enes Batur’un evliliğine dair çıkan haberlere inanamadı. Yeni çıkacak olan filmin bir parçası olduğuna inanan takipçiler, 2019 senesinin Haziran ayında çıkan bir açıklama ile bilginin aslını öğrendiler. Enes Batur bu tarihte sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile beraber gerçekten evlenmediğine açıklık getirdi.

Enes Batur’un Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesabından yaptığı içerikler ile fenomenliği yakalayan Enes Batur, şu an hala aktif bir şekilde içerik üreterek sosyal medyalarında akış sağlamaktadır. Instagram’da 5,3 milyon takipçiye erişmiş olan Enes Batur, 714 kişiyi takip etmektedir. 60 gönderisi bulunan Enes Batur, son derece kaliteli gönderiler paylaşmaktadır. Yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çeken Enes Batur, büyük beğeniler toplamaktadır.

Kariyerine temel oluşturan Youtube hesabından söz edecek olursak, fenomenin bu platformda toplam 15,1 milyon takipçisi vardır. 2 ay önce Youtube hesabından paylaştığı “Ayaz” isimli içeriği ile büyük bir ses getirmeyi başaran ünlü fenomen, sesinin güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeker. 46.357.035 izleme yakalayan Enes Batur, oyunculuğu ve sesinin güzelliği ile daha çok ekmek yiyecek gibi. Kaliteli klip çekimleri ile de büyük beğeni toplayan Enes Batur, uzun süre gündemden düşmeyecek çalışmalar yapmaktadır. Eğlenceli içerikleri ile takipçilerini güldürmeyi başaran Enes Batur, şimdilerde kaliteli müzik deneyimleri ile de takipçilerinin gönlüne taht kurmayı başarıyor. Sosyal medya hesaplarını takip ederek bu başarılı fenomenin başarılarına ortak olabilirsiniz.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Youtube Fenomeni Şeyda Erdoğan Kimdir? adlı yazımızı da okumanızı öneririz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.