Ahmet Merkepçi Kimdir?

01.05.2020
349
Ahmet Merkepçi Kimdir?
Modelistlik Kursu

Ahmet Merkepçi, Trafik kazası danışmanı ve hasar danışmanı olarak hizmet vermektedir. Ayrıca trafik güvenliği eğitimleri ve ülkemizde trafik kültürünün oluşmasında bilinçlendirme faaliyetlerinde bulunmaktadır. Kuruculuğunu yapmış olduğu trafik güvenliği bilgi paylaşım platformunda kısa sürede kendinden bahsettirmeyi başarmıştır.

Ahmet Merkepçi Doğum Tarihi?

25 Ağustos 1991 Gaziantep doğumludur.

Ahmet Merkepçi Burcu Ne?

Başak burcudur. Başak burcunun neredeyse tüm özelliklerini taşıması en önemli özelliklerinden biridir. Özellikle duygusal karakteriyle çevresindekileri de etkilemeyi başaran sayılı kişilerdendir.

Ahmet Merkepçi Boy ve Kilo

1.75 boy 67 kilo ile kendine ve beslenmesine özen gösteren tabiri caizse fit bir vücuda sahiptir.

Ahmet Merkepçi Eğitimi

2015 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünde lisans eğitimini tamamlayarak 2017 yılından Gaziantep Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde yüksek lisans eğitimine başlamıştır.

2019 yılında “Trafik kazalarının önlenmesinde eğitimin rolü” araştırma projesini tamamlayarak yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Ahmet Merkepçi’nin Çocuğu var mı?

Dünyalar güzeli Asel Deniz isminde bir kız var. Yakından takip edenler bilir, her anını birlikte geçirmeye gayreti ve iş planması yaparken bile Asel’i düşünerek hareket etmesine gıptayla bakılmaktadır.

Ahmet Merkepçi Mesleği

Hasar değerlendirme alanında bir hukuk bürosundan fazlasını sunabilen bir ekiple trafik kazası danışmanlığı yapmaktadır.

  • Trafik kazası kusur oranı itirazı
  • Ayıplı araç onarımı başvurusu
  • Araç değer kaybı başvurusu
  • Pert total bedel itirazı
  • Araç mahrumiyeti başvurusu
  • Ticari gelir kaybı tazminatı

Gibi konularda vermiş olduğu hizmetleriyle ve son dönemde başarısıyla sektöründe kısa süre de ciddi bir pay sahibi olmuştur. Özellikle filo şirketlerine sağlamış olduğu hasar danışmanlık hizmetinde ki kurumsal yaklaşımı hasar danışmanlık ve hasar değerlendirme sektöründeki vizyonu değiştirmiştir.

Ahmet Merkepçi Projeleri

Dünya sağlık örgütünün de 2011 yılından beri üzerine düştüğü trafik kazalarında ölüm ve yaralanmaların azaltılması konusunda, ülkemiz için hazırlamış olduğu karayolları trafik kanunundaki değişiklik yapılmasına dair raporunu sır gibi saklasa da trafik kazalarının gözle görülür bir şekilde azaltacak, belki de bugüne kadar hazırlanmış en kapsamlı trafik güvenliği raporunu oluşturduğu yakın çevresinden öğrenilen bilgiler arasında yer almaktadır.

Akademik olarak trafik konuları üzerinden makale yayınlamaya ve araştırma yapmaya devam etmektedir. Akademik kariyerinde doktora hazırlığı yaptığı da bilinmektedir.

Aytaç Yalman hakkında tüm sorular ve merak edilenleri ele aldığımız yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
Bilginin gücüne inanan, sosyal içerik üreticisi. Eğitim, Teknoloji, Bilim ve Mekan Değerlendirmeleri konusunda içerik üretiyorum. 20+ yıllık teknoloji geçmişimin bana kazandırdığı bütün deneyimi, sizleri bilgilendirmek ve bilgi ile eğlendirmek üzere sizlerle Sosyola'da paylaşacağım. Takip edin.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.