Reklamlar
Magazin

Berk Tepe Kimdir?

Reklamlar

Berk (Rip) Tepe adıyla tanınan Berk Tepe, ülkemizi başarı ile temsil eden e-spor oyuncularından bir tanesidir. CS:GO (Counter Strike Global Offensive) oyunundaki başarısı ile ön plana çıkan Berk Tepe, yakın zamanda Twitch platformu üzerinden yayınlar yapmaya başlamıştır. Ünlü yayıncı Unlost’un da dahil olduğu ekip ile yayıncılık yapmaktadır. TKT (Türkiye Katlama Timi) ekibinin bir üyesidir. Ekipte yer alan tüm oyuncular, düzenli olarak Twitch yayınları gerçekleştirmektedir. 

Berk (Rip) Tepe, yayıncılık yapmanın yanı sıra Youtube platformu için de içerik üretmektedir. Sevenlerinin yayından aldığı kesitlerin yanı sıra yayın dışı oynadığı oyunların videosunu çekmektedir.  

Berk Tepe Kaç Yaşında?
Berk Tepe Kaç Yaşında?

Berk Tepe Kaç Yaşında?

Berk Tepe, 1997 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Berk (Rip) Tepe 24 yaşındadır. Kendisi ile ilgili pek fazla bilgi paylaşmayan e-spor oyuncusunun doğum günü ve burcu gibi özel hayatına dair bilgiler bulunmamaktadır. Berk Tepe, genellikle oyun başarıları ile ön plana çıkmaktadır.

Berk (Rip) Tepe Ne İş Yapıyor?

Berk Tepe, Youtube içerik üreticiliği, Twitch yayıncılığı ve e-spor oyunculuğu yapmaktadır. Genele bakıldığı zaman hayatı online oyunlar ile geçiyor denilebilmektedir. Berk Tepe’nin eğitim hayatı ile alakalı bilgi de bulunmamaktadır.

Reklamlar

Berk (Rip) Tepe Başarıları

Berk (Rip) Tepe Başarıları

Berk (Rip) Tepe, e-spor kariyerinde pek çok başarıya imza atmıştır. Özellikle Counter Strike Global Offensive oyununda gösterdiği başarılar ile pek çok oyun severin dikkatini çekmiştir. Valorant oyununda da oldukça başarılı olan Berk (Rip) Tepe’nin başarıları şu şekildedir:
·        E-Spor Dora Net 1 on 1’de 2016 yılında birincilik unvanına sahiptir.
·        İstanbul Adeks ASUS Radeon’da da ikincilik unvanı vardır.
·        Game Ekstra December Cup’ta ise 3. olmayı başarmıştır.

Berk (Rip) Tepe’nin Yer Aldığı E-spor Takımları

Berk (Rip) Tepe, Twitch üzerinde yayıncılık hayatına başlamadan önce pek çok başarılı e-spor takımında yer almıştır. E-spor oyunculuğunu bırakmadan önce takımlardaki başarısı ile isminden sıkça söz ettirmiştir. Berk (Rip) Tepe’nin ter aldığı e-spor takımlarından bazıları ise aşağıda belirtilmektedir.

  • Zone E-spor
  • HWA Gaming
  • P3P.gg
  • Beşiktaş Oyun Hizmetleri Kulübü
  • ANT E-spor

Berk Tepe Hangi Ekipte?

Berk (Rip) Tepe, pek çok sevilen Twitch yayıncısı ile aynı ekiptedir. Unlost lakaplı sevilen yayıncı Cantuğ Özsoy önderliğinde kurulan TKT (Türkiye Katlama Timi) bünyesinde dâhil olan yayıncılardan biri olan Berk Rip Tepe, ekip üyeleri ile düzenli yayınlar açmakta ve oyun oynamaktadır. Ekibin diğer üyeleri ise Alperen “Alp” Dürük, Diren “ichbindirencan” Can, Evrim “Shinka” Aydoğan olmaktadır.
 

Twitch kanalı

Reklamlar

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ataberk Korucu (TGenos) Kimdir? adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu