Reklamlar
Magazin

Rüzgar Erkoçlar Kimdir? Kaç Yaşındadır?

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Bir dönem Türkiye gündemini çok sık meşgul eden Rüzgar Erkoçlar, özellikle cinsiyet değiştirmesiyle dikkat çekmiştir. Nil Erkoçlar, Rüzgar Erkoçlar eski hali olarak bilindiği gibi hemen her televizyon izleyicisi tarafından tanınmaktadır. Son dönemde sosyal medya hesaplarını daha aktif kullanan ve televizyon dünyasında çok sık görülmeyen ünlü isim, özellikle İnstagram hesabını geniş kitlelere ulaşma konusunda son derece efektif bir biçimde kullanmaktadır.

Cinsiyet değiştirme operasyonu ve sonrasında çok sık konuşulan Rüzgar Erkoçlar kimdir? Son dönemde hangi projelerde yer almayı planlıyor? Sosyal medya hesapları nelerdir? aslen nerelidir? Ve söz konusu operasyonu hangi tarihte geçirdi? Gibi sorular pek çok kimse tarafından merak edilmektedir. Tüm bu soruların cevaplarını sizler için derledik.

Rüzgar Erkoçlar Nasıl Ünlü Oldu?
Rüzgar Erkoçlar Nasıl Ünlü Oldu?

Rüzgar Erkoçlar Nasıl Ünlü Oldu?

Rüzgar Erkoçlar eski hali olan Nil Erkoçlar, bilineceği üzere ekranların bir döneme damga vurmuş dizisi olan “Emret Komutanım” dizisinde canlandırdığı “Foto Fato” karakteriyle ünlenmiştir. Bu karateri son derece güçlü bir şekilde canlandıran oyuncu, daha sonra dizinin film uyarlamasında da yer almıştır. Bu kariyer başlangıcının ardından Rüzgar Erkoçlar eski adı olarak bilinen Nil Erkoçlar adıyla televizyon yaşantısına devam eden oyuncu farklı yapımlarda farklı rollerde kadın haliyle yer aldı.

Ne Zaman Cinsiyet Değiştirdi?

Rüzgar Erkoçlar, hakkında başlangıç aşamasında spekülasyon olarak anılan cinsiyet değiştirme operasyonu sonralarda kamuoyu ile paylaşıldı. Günümüzde çok sık merak edilen Rüzgar Erkoçlar eski adı belirtilmiş olduğu gibi “Nil Erkoçlar” şeklindeydi. Ünlü oyuncu tarafından Ayşe Arman’a verilen 24 Şubat 2013 tarihli röportajda oyuncunun cinsiyet değiştirmek için hormon tedavisi gördüğü ve operasyon geçireceği açıklandı. Bu kapsamda operasyon öncesinde güzelliği ile dikkat çeken ünlü ismin operasyon sonrası erkek haliyle de oldukça yakışıklı bir dış görünüme sahip olması, yüksek düzeyde dikkat çekmiştir.

Reklamlar

Rüzgar Erkoçlar Kaç Yaşında?

Rüzgar Erkoçlar yaş ve cinsiyet değiştirme operasyon tarihleri pek çok kimse tarafından merak edilmektedir. Yakışıklı oyuncunun 26 Mart 1986 doğumlu olduğu ve cinsiyet değiştirme operasyonu sırasında 36 yaşında olduğu bilinmektedir.  

Rüzgar Erkoçlar Aslen Nereli?
Rüzgar Erkoçlar Aslen Nereli?

Rüzgar Erkoçlar Aslen Nereli?

Ünlü oyuncuyla ilgili çok merak edilen bir başka durum da Rüzgar Erkoçlar aslen nereli? Sorusudur. Rüzgar Erkoçlar 26 Mart 1986 tarihinde İstanbul’da doğmuştur ve ona yönetilen aslen nereli olduğuna dair sorulara İstanbulluyum yanıtını vermiştir. Oyunculuk kariyerine 10 yaşında oynadığı reklam filmiyle başlayan Erkoçlar, öncesinde almış olduğu sinema ve televizyon oyunculuğu eğitimiyle dikkat çekmektedir.

Rüzgar Erkoçların Burcu Ne?

Rüzgar Erkoçlar burcu 21 Mart ve 19 Nisan tarihleri arasında doğanların sahip olduğu Koç Burcudur. Burcunun getirmiş olduğu karakteri büyük ölçüde yansıtan oyuncunun, önemli kararlar alabilme konusunda Koç Burcunda bulunan güçlü ve dirayetli duruş özelliğine sahip olduğu belirtilmelidir.

Rüzgar Erkoçlar’ın Fiziksel Özellikleri

Rüzgar Erkoçlar eski hali kadar, cinsiyet değiştiren oyuncunun fiziksel özellikleri de merak edilmektedir. Belirtilmiş olduğu gibi cinsiyete değiştirmeden önce son derece güzel olan ve fotomodellik yapan oyuncunun cinsiyet değiştirdikten sonraki hali de son derece etkileyici bir görünüm kazanmıştır. Yapmış olduğu açıklamalarda çocukluktan beri kendisini erkek gibi hissettiğini belirten yakışıklı oyuncu, cazibeli görünümüyle hayli dikkat çekicidir. Erkoçlar’ın boyu 1.71 metre olmakla birlikte kilosu ise 65 kilogramdır.

Reklamlar
Rüzgar Erkoçlar Aşk Hayatı
Rüzgar Erkoçlar Aşk Hayatı

Rüzgar Erkoçlar Aşk Hayatı

Rüzgar Erkoçlar özellikle cinsiyet değiştirme operasyonu sonrasında aşk hayatıyla önemli düzeyde gündeme gelmiştir. 2013 yılında gerçekleşen cinsiyet değiştirme operasyonundan sonra Rüzgar Erkoçlar eski hali olan Nil Erkoçlar’la bağlantısını tamamen koparmış ve aşk hayatını da bu doğrultuda belirlemiştir. Söz konusu operasyon sonrasında çok büyük maddive manevi zorluklardan geçen oyuncunun hayatındaki en önemli dönüm noktası ise 2017 yılında dünya evine girmiş olduğu eşi Tuğba Beyazoğlu ile tanışmasıdır. Beyazoğlu’yla olan tanışmasını bir dönüm noktası olarak tabir eden ünlü oyununun son derece ihtişamlı bir aşk yaşadığını her fırsatta belli ettiği görülmektedir. Mutlulukla dünya evine giren Rüzgar ve Tuğba Erkoçlar çifti evliliklerini de aynı oranda mutlulukla sürdürmektedir.

Rüzgar Erkoçlar Evlendi Mi

Oyuncu Rüzgar Erkoçlar ve iki yıldır nişanlı olduğu Tuğba Beyazoğlu, Eylül 2017’de nikah masasına oturmuş ve evlenmişlerdir.

Rüzgar Erkoçlar Hangi Dizide Oynuyor?

Rüzgar Erkoçlar Hangi Dizide Oynuyor?

Oyunculuğa on yaşında oynadığı reklam filmleriyle başlayan Erkoçlar, 15 yaşındayken oynadığı Molped reklamıyla ünlenmiştir. Ardından birçok projede yer alan Erkoçlar ilk olarak Berna Laçin’in başrolü oynadığı Seni Yaşatacağım adlı dizide oynamaya başlamış, bu dizinin ardından Kadir İnanır’ın başrolde olduğu Bütün Çocuklarım adlı dizide oynamıştır. Oyuncu, en çok Emret Komutanım adlı dizi ve aynı ada sahip sinema filminde canlandırdığı Foto Fato rolü ile tanınmaktadır.

Rüzgar Erkoçlar Eski Hali Ve Adı

Emret Komutanım dizisinde canlandırdığı Foto Fato karakteriyle tanınan Nil Erkoçlar, cinsiyet değiştirip Rüzgar Erkoçlar adını almıştır.

Rüzgar Erkoçlar Ne İş Yapıyor

Cinsiyet değiştirerek gündem yaratan Rüzgar Erkoçlar, oyunculuğa veda ettikten sonra değişik işlerde çalışmıştır. Pastanede paspas yapan ardından da simit satan Erkoçlar, şimdi ise uzun süredir hayal ettiği bir işe kavuştu ve moda dünyasına atıldı. Çoraptan tişörte kadar birçok ürün tasarlayan Erkoçlar, geçtiğimiz gün ise değişik internet sitelerinde tasarımlarını satışa sundu.

Rüzgar Erkoçlar’ın Kardeşi Cinsiyet Değiştirdi

Rüzgar Erkoçlar’ın 2013’te olduğu cinsiyet değiştirme ameliyatı magazin gündemine damga vurmuştu. Gündemde yine Erkoçlar var. Ünlü oyuncunun kardeşi Gül Erkoçlar’ın da cinsiyet değiştirme ameliyatıyla erkek olduğu ortaya çıktı. Gül, ağabeyi Rüzgar’dan bir süre sonra, aynı ameliyatı geçirmiş, biyolojik bedenden kurtulmak, erkek olmuş ve Görkem Batu adını almıştır.

Rüzgar Erkoçlar Sosyal Medya Hesapları
Rüzgar Erkoçlar Sosyal Medya Hesapları

Rüzgar Erkoçlar Sosyal Medya Hesapları

Ünlü oyuncu televizyon dünyasından ayrıldıktan sonra 2013 yılı itibariyle sosyal medyayı daha aktif olarak kullanmaya başlamıştır. Özellikle Rüzgar Erkoçlar Instagram hesabı, diğer kullanıcılar tarafından büyük ilgiyle karşılandığı gibi hesabın günümüzde 300 bine yakın takipçisi bulunmaktadır. Oyuncunun İnstagram hesabı ruzgar_erkoclar şeklindedir ve bu hesap oyuncu tarafından son derece aktif bir biçimde kullanılmaktadır. Eşiyle birlikte çok sık fotoğraf paylaşımı yapan ünlü oyuncunun herkes tarafından tanınan diğer ünlü oyuncu ve sanatçılarla etkileşimi de bu sosyal medya adresi üzerinden devam etmektedir.

Instagram Fenomeni Dilan Polat Kimdir? adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

Reklamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu