Anna Deniz Şaylan (annadeniz) Kimdir?

18.02.2022
463
Anna Deniz Şaylan (annadeniz) Kimdir?
Modelistlik Kursu

Anna Deniz Şaylan (annadeniz), Twitch platformunda kısa sürede büyük bir ivme kazanan başarılı yayıncılardan bir tanesidir. 1999 yılında Ankara’da doğmuş, İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir. Annesi Ukraynalı, babası ise Ankaralıdır. Ancak doğduğundan beri Ankara’da yaşadığı için kendisini Ankaralı olarak tanıtmaktadır.

Anna Deniz, Mimar Sinan Üniversitesi’nde eğitim almak için İstanbul’a taşınmıştır. Mimar Sinan Üniversitesi’nde Sosyoloji bölümünde okuyan Anna Deniz, bir yandan da Twitch platformunda yayınlar yapmaktadır.

Anna Deniz Şaylan Kimdir

Tam adı Anna Deniz Şaylan olan güzel yayıncı, 1999 doğumlu olup 23 yaşındadır ve 1.74 boyundadır. Anne tarafı Ukrayna, baba tarafı ise Ankaralıdır. Mimar Sinan Üniversitesi’nde, Sosyoloji öğrencisidir. Anna Deniz yayıncılık dışında oyunculuk da yapmaktadır,aynı zamanda LCW Waikiki ve ABC gibi ünlü markaların reklam yüzü olmuştur.

Anna Deniz Şaylan Burcu

Güzel ve başarılı fenomenimizin tam doğum tarihi bilinmediği için burcu ile ilgili bir bilgi de bulunmamaktadır.

Anna Deniz Şaylan

Anna Deniz Şaylan

Anna Deniz Şaylan Doğum Tarihi

Güzel fenomenin tam doğum tarihi bilinmemekle beraber, 1999 yılında Ankara’da dünyaya geldiği bilinmektedir.

Anna Deniz Şaylan Nerede Yaşıyor?

Anna Deniz Taylan, şu anda İstanbul’da yaşamaktadır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Anna Deniz Şaylan Estetik

Açtığı yayınlarda veyahut Youtube kanalında paylaştığı videolarda bu konuda bilgi vermeyen Anna Deniz Şaylan’ın estetik yaptırıp yaptırmadığı konusu hala bir merak konusudur. Ne yazık ki internette de bu konu hakkında bir bilgi mevcut değildir.

Anna Deniz Şaylan Sevgilisi

Anna Deniz Şaylan, geçtiğimiz yıllarda Ahmet adında bir sevgilisinin olduğunu takipçileri ile paylaşmıştır. Birlikteliklerinin hala devam edip etmediği hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

annadeniz

annadeniz

Anna Deniz Şaylan (annadeniz) Twitch

Anna Deniz Şaylan (annadeniz) Twitch

Anna Deniz Şaylan, erkek kardeşlerinin tavsiyesi üzerine Twitch platformuna dahil olmuştur. İlk olarak Twitch’e göz atmış, sonrasında ise canlı yayın açarak daha detaylı bilgi sahibi olmak istemiştir. Yayıncılığa başladığı andan itibaren büyük bir kitle edinen Anna Deniz, düzenli olarak yayın açmaktadır.
Anna Deniz, yayınlarını genellikle sohbet üzerine açmaktadır. Yayınlarında izlediği videolara tepki veren Anna Deniz, ayrıca bazı oyunlar da oynamaktadır. Anna Deniz’in son zamanlarda yayın yaptığı kategoriler ise Valorant, Beyond: Two Souls gibi oyunlar ve oyunların demolarıdır. Ancak büyük bir ivme kazanmasının en önemli sebebi Twitch yayın sohbetleridir.
Anna Deniz, Twitch üzerinden 660 bin takipçiye sahiptir. Takipçileri, Anna Deniz’in hoş sohbetinden dolayı takipçisi olduğunu belirtmektedir. Anna Deniz, kısa bir süre önce yayın hayatına başlasa da, bu işi ciddi olarak yürütmektedir.

Anna Deniz Şaylan (annadeniz) Twitter

Anna Deniz, 4,6 bin takipçili bir Twitter hesabına sahiptir. Twitter hesabını eğlence ve duyuru amacıyla kullanan Anna Deniz, açacağı yayınların tarihini ve o an nasıl hissettiğini paylaşmaktadır. Twitter hesabını aktif olarak kullanan Anna Deniz, 2020 yılının ağustos ayından beri Twitter kullanmaktadır. 

Anna Deniz Şaylan Instagram
Anna Deniz Instagram

Anna Deniz Şaylan (annadeniz) Instagram

Anna Deniz’in Instagram hesabını 495 bin kullanıcı takip etmektedir. Yoğunlukla kişisel fotoğraflarını paylaşan Anna Deniz, sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmaktadır.

Anna Deniz Şaylan (annadeniz) Youtube

Anna Deniz Şaylan (annadeniz) Youtube

Anna Deniz, Youtube kanalına da sahiptir. Youtube platformunda 126 bin aboneye sahip olan Anna Deniz, az sayıda Youtube videosu paylaşmaktadır. Güncel olarak kanalında 4 videosu bulunan Anna Deniz, en son paylaşımını 9 ay önce gerçekleştirmiştir. Deniz Youtube videoları, genellikle takipçileri tarafından yayın kesitleri şeklinde paylaşılmaktadır.

Anna Deniz Şaylan (annadeniz) Ne İş Yapıyor?

Anna Deniz, sosyoloji bölümü okumaya devam ederken Twitch yayınları yapmaktadır. Aynı zamanda reklamlarda oyunculuk yapmıştır. LCW ve ABC markalarının reklamlarında oynamıştır. 

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ahmet Sonuç (Jahrein) Kimdir? adlı yazımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.