Facia Üçlü Sosyal Medya Fenomenleri

12.08.2021
294
Facia Üçlü Sosyal Medya Fenomenleri
Modelistlik Kursu

Facia üçlü sosyal medya fenomenleri Mami Emen, Sefa Kındır ve Emre Gül tarafından oluşturulan YouTube kanalının adıdır. Vine alanında zaten daha önceden belli bir takipçi sayısı olan facia üçlü takımının YouTube kanalı ilgi görmüş ve kısa sürede dikkat çekmiştir. YouTube’daki kanallarına devamlı olarak eğlence temalı ve özgün içerikler yükleyen fenomenler kısa süre içerisinde 1 milyon aboneyi aşmışlardır.

Facia Üçlü Sinema Filmi

YouTube alanındaki ve fenomenlik macerasında dikkat çeken üçlü facia üçlü Karışma Bende adlı sinema filminin başrolünde oynamışlardır.

Emre Gül Facia Üçlü'den Ayrıldı mı?

Emre Gül Facia Üçlü’den Ayrıldı mı?

Emre Gül Facia Üçlü’den Ayrıldı mı?

Bir fenomen kanalı olan ve 3 kişiden oluşan facia üçlü ekibinden Emre Gül ayrılmış ve ayrıca kendine ait farklı bir YouTube kanalı üzerinden çalışmalarını sürdürmüştür.

Facia Üçlü ve Sinan Poyraz

Emre Gül’ün ekipten ayrılmasının ardından Sinan Poyraz’ı dahil eden facia üçlü ekibi bir süre Sefa Kındır, Mami Emen ve Sinan Poyraz olarak içerik üretmeye ve paylaşımlar yapmaya devam etmişlerdir. Bir süre sonra Sefa Kındır ve Mami Emen’in de bireysel olarak YouTube kanalı açma fikri oluşmuş ve facia üçlü adı ile kurdukları ekibin dağıldığını yine aynı kanal üzerinden belirtmişlerdir.

Facia Üçlü ve Sosyal Medya

Sosyal medya alanları son zamanlarda internetin en çok kullanılan ve ilgi gören platformları arasında yer almaktadır. Özellikle birden fazla fenomenin bir araya gelerek oluşturduğu ve farklı bir yapı olan facia üçlü ekibinin sosyal medya alanında dikkat çektiğini söylemek mümkündür.

Şu anda hala ayrı ayrı paylaşımlar yapmaya devam eden fenomenler çok sayıda takipçi sayısına ulaşmışlardır. Emre Gül’ün ekipten ayrılmasının ardından gözler biraz facia üçlü üyelerine çevrilmişti.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Bunun ardından Sefa Kındır Mami ayrıldı haberleri çıkmaya başladı ve bir süre sonra üyeler bireysel olarak yollarına devam edeceklerini açıkladı. Facia üçlü adıyla halihazırda bulunan YouTube kanalının şu an 3 m civarı abonesi bulunmaktadır.

Sefa Kındır Kaç Yaşındadır?

Sefa Kındır Kaç Yaşındadır?

Sefa Kındır Kaç Yaşındadır?

Facia üçlü ekibinden önce ve daha sonra da adını duyuran fenomen isim Sefa Kındır 1993 yılında Osmaniye’de doğmuştur. Ünlü fenomen 28 yaşındadır.

Sefa Kındır Aslen Nereli?

Yaptığı paylaşımlarla çok sayıda takipçi sayısına ulaşan Sefa Kındır aslen Adanalıdır.

Sefa Kındır ve Vine

Sefa Kındır ilk olarak Vine alanında 7 saniyelik farklı ve orijinal içerikli paylaşımlarıyla adından söz ettirmiştir. Daha sonra bireysel olarak YouTube alanına yönelmiş ve facia üçlü ekibine katılmıştır. Sefa Kındır ve YouTube

2019 yılında facia üçlüden ayrıldıktan sonra bireysel olarak açtığı YouTube kanalında yine Sefa Kındır adıyla yer alan ünlü fenomen şu anda 981 bin aboneye sahiptir. Sayfasında bugüne kadar toplam 108 milyon civarı görüntüleme alan sayfasında eğlenceli ve fark ve içerikler paylaşmaktadır.

Sefa Kındır Instagram

Sefa Kındır Instagram alanında da aktif olarak içerik paylaşımları yapan birisin şu anda yaklaşık 1 milyon takipçi sayısı bulunan fenomen isim 305 kişiyi takip ekmektedir. Sayfasında bugüne kadar 137 gönderi paylaşmış olan facia üçlü fenomeni Instagram alanında sefakindir adıyla yer almaktadır.

Sefa Kındır ve Twitter

Yazı odaklı kısa paylaşımlarının yapılabildiği Twitter alanında etkin olan ünlü fenomen bu alanda Sefa Kındır adıyla yer almaktadır. 2015 yılında katıldığı Twitter alanında uzun süredir etkin değildir. Bu alanda 621 takipçisi olan fenomenin takip ettiği 8 kişi vardır.

Sefa Kındır ve Sosyal Medya

Sosyal medyada aktif olarak yer alan Sefa Kındır eşi ve oğlu ile birlikte hazırladığı içerikleri paylaşmakta ve özgün bir içerik paylaşımı yapmaktadır. YouTube alanından 1 milyonu aşkın abonesi bulunan Sefa Kındır düzenli olarak yeni içerikler paylaşmakta ve takipçileri tarafından ilgi görmektedir.

Facia Üçlü ve Sefa Kındır

Sefa Kındır facia üçlü ekibinde Emre Gül ve Mami Emen ile birlikte yeni bir YouTube kanalı açarak içerikler paylaşmaya başlamış ardından Emre Gül’ün kanaldan ayrılmasıyla bir süre sonra Sefa Kındır da bireysel olarak içerik paylaşmaya devam etmiştir.

Hatta Sefa Kındır Karışma Bende adlı sinema filminde facia üçlünün diğer 2 ekip üyesi ile birlikte rol almıştır. Sefa Kındır sosyal medya alanlarına Vine platformunda kısa süreli eğlence odaklı video paylaşımları ile başlamış ardından YouTube alanına giriş yapmıştır.

Zaten fenomen olarak tanınan ve takipçi sayısı olan Sefa Kındır ve arkadaşları bir süre sonra facia üçlü ekibini kurmaya karar vermiştir. Kısa süre içerisinde 1 milyonu aşan abone sayısına ulaşan üçlü bir süre sonra dağılmıştır ve her biri bireysel olarak internet mecrasında yer almaya devam etmiştir.

İlginizi çekebilir: Tiktok Fenomeni MuratAbiGf Kimdir?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.