Nusret Gökçe Kimdir?

28.05.2021
136
Nusret Gökçe Kimdir?
Modelistlik Kursu

Tuz serpme videoları ile gündeme oturan Nusret Gökçe, mükemmel bir başarı hikayesinin ta kendisidir. Çocukluğundan beri pek çok zorluk çekmiş olan Nusret Gökçe, dişini tırnağına takarak bu günlere gelmiştir. Dünyanın her yerinde tanınmaya başlayan Nusret Gökçe, kariyer basamaklarını büyük adımlar ile çıktı ve çıkmaya da devam ediyor. Gençlik yıllarında bir kasap dükkanında çırak olarak çalışan Nusret Gökçe, şu an dünyanın en lüks restoranlarına sahip olarak ismini adeta markalaştırmıştır.

Gelin bu hayatı başarılar ile dolu adamı daha yakından tanıyalım. Ülkemizde ve dünyanın pek çok yerinde kendi ismini vermiş olduğu et restoranları ile dikkat çeken Nusret Gökçe, “salt bae tuzlama hareketi” ile beraber nasıl et pişirilir adlı çalışması ile tüm dünyaya sesini duyurmayı başarmıştır. Erzurum Şenkaya’da dünyaya gelen Nusret Gökçe, ailesi ile beraber ilerleyen yıllarda Darıca’ya taşınmıştır. 6.sınıfa kadar Darıca Faik Şahenk ortaokulunda okuyan Nusret Gökçe, ne yazık ki maddi yetersizliklerden dolayı okulu bırakmak durumunda kalmıştır.

1994 senesinde İstanbul Bostancı’da bir kasaba çırak olarak giren Nusret Gökçe, uzun bir süre burada çalışmaya başladı. Günümüzdeki et doğrama performansını, o geçmiş yıllarda çok kısa süre içerisinde bir sürü iş yapmasından dolayı öğrenmiş olduğunu dile getiren ünlü restorancı, bu alanda dünyanın en iyileri arasında yer almaktadır. 2007 senesine gelindiği vakit İstinye Park’da kasap-restoran konseptinde çalışmaya başlayan Nusret Gökçe, dünya üzerindeki diğer restoran konseptlerini yakından incelemek adına piyasanın en büyük merkezi Arjantin’e gitmeye karar verdi. Ülkesine geri döndükten sonra yine aynı yerde çalışmaya başlayan Gökçe, yaşadığı ve gördüğü tecrübelerini iş hayatına aktardı. Kafes, ceviz ve lokum türünde etler yapmaya başladı.

Deneyimlerini genişletmek adına Amerika Birleşik Devletlerinde giden Nusret, burada para almadan en iyi restoranlarda çalışmaya başladı. Hazırlamış olduğu menü New York Times dergisinde yayınlanınca, Nusret tanınmaya başladı. Ülkemize tekrardan dönen Nusret, kendi iş yerini açmak için farklı girişimlerde bulundu. Yakın bir arkadaşı Nusret Gökçe’nin yatırımcısı oldu ve 2009 senesinde Gökçe ilk restoranını hayat geçirdi. Almış olduğu borcu 6 ay içerisinde geri ödeyen Nusret, işlerini artık tek başına yönetmeye başladı.  İsmini vermiş olduğu işletmesi 2012 senesinde Doğuş Grubu ile ortak olmaya karar verdi. Zamanında 1800 TL maaş ile çalıştığı bu piyasada, artık sayamayacağı kadar çok çalışanı olan Gökçe çok sayıda şube ile işinin patronu oldu. Açmış olduğu restoranlarında, yurt dışından özel jetleri ile gelen müşterileri memnuniyet yakaladı. Gelin bu şahane başarı öyküsünü daha yakından tanıyalım.

Nusret Gökçe Kaç Yaşında?
Nusret Gökçe Kaç Yaşında?

Nusret Gökçe Kaç Yaşında?

Zor bir hayat şartları altında yaşama tutunan Nusret, kendi hikayesini kendi yazarak dünyada tanınan bir isim haline geldi. 1983 tarihinde Erzurum’un Şenkaya ilçesinde dünyaya gelen Nusret Gökçe, 39 yaşındadır. Yaşından daha genç gösteren ünlü restorancı yaptığı harika etler ve tuz dökme şovları ile herkesin gönlüne taht kurmayı başarmıştır. Sektörün en iyisi olma yolunda ilerleyen Nusret, başarılarının devamını getirmek adına hiç durmadan çalışmaya devam etmektedir.

Nusret Gökçe Aslen Nereli?

Şu an yaşamına İstanbul’da devam eden ünlü restorancı Nusret Gökçe’nin aslan Erzurum Şenkaya’lı olduğu bilinmektedir. Doğup büyüdüğü şehirden hayat şartları nedeni ile Darıca’ya yerleşen Nusret, Darıca ile bağlarını koparmadan sık bir şekilde buraya uğramaktadır. Dünyanın neresine giderse gitsin, Darıca’ya duyduğu sevgiyi dile getiren Nusret, kariyer basamaklarını büyük adımlar ile çıkmaktadır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
Nusret Gökçe Hangi Burç?
Nusret Gökçe Hangi Burç?

Nusret Gökçe Hangi Burç?

1983 yılının 9 Ağustos gününde Erzurum’da dünyaya gelen Nusret Gökçe, yaşını göstermemekle dikkatleri üzerine çekmektedir. 38 yıllık hayatına başarı üzerine başarı kaydeden Nusret Gökçe Aslan burcu erkeğidir. Burcunun özelliklerini yansıtan ünlü restorancı Nusret, adeta bir başarı öyküsüdür.

Nusret Gökçe’nin Boyu ve Kilosu Kaç?

Yaptıkları ile ismini hem ülkemize hem de dünyaya duyurmayı başaran ünlü etçi Nusret Gökçe’nin kilosunun 60 olduğu bilinmektedir. 1.64 boyuna sahip olan Nusret Gökçe, ülkemizde ve dünyada pek çok restorana sahiptir.”

Nusret Gökçe Serveti

Kesin olmamakla beraber Nusret’in bir günlük Türkiye’deki restoranlarından kazandığı miktar 1 milyon TL’nin üzerinde. Yurtdışındaki restoranları da bu sayıya eklersek Nusret her gün servetine servet katıyor. Şu an 38 yaşlarında olan Nusret’in şu anki serveti 2 Milyar Doları aşmış durumda.

Nusret Gökçe’nin Sevgilisi Var mı?
Nusret Gökçe’nin Sevgilisi Var mı?

Nusret Gökçe’nin Sevgilisi Var mı? Aşk Hayatı Hakkında Detaylar

Genel olarak kariyer hayatı ve geçmiş yıllarından söz ettiren Nusret Gökçe’nin aşk hayatına dair magazinde bilgi bulunmamaktadır. 38 yaşındaki genç işletmecinin bekar olduğu da bilinen gerçekler arasında. Kendisini kariyer hayatına adamış olan bu genç girişimcinin, yanında kendi gibi başarılı bir kadın görmek bizi son derece mutlu eder.

Nusret Gökçe Ailesi

9 Ağustos 1983’te Erzurum’da Kürt bir ailede, madenci bir babanın ve ev hanımı bir annenin oğlu olarak dünyaya gelen Nusret, aslında birçok zorluklar ile mücadele etti genç yaşlarında. İki yaşındayken ailesiyle birlikte önce Darıca’ya taşındı ve eğitim hayatına orada başladı. 6. sınıfta okulunu ailevi nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kalan Nusret, bir kasabın yanında çırak olarak işe başlamış ve 2010 yılında Nusr-et Steakhouse adıyla kendi markasını oluşturdu.

Nusret Gökçe Eşi

Nusret Gökçe, özel hayat hakkında hiçbir bilgi vermemiştir. Evli olup olmadığı veyahut sevgilisinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Nusret Gökçe Çocuğu Var Mı

Nusret Gökçe Çocuğu Var Mı

Nusret Gökçe Çocuğu Var Mı

Nusret Gökçe’nin çocuğu yoktur.

Nusret Gökçe’nin Sosyal Medya Hesapları

@nusr_et” hesabı ile Istagram’da yer alan Nusret Gökçe, bu hesabından iş hayatına ve özel hayatına dair pek çok içerik paylaşmaktadır.

Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz: https://www.instagram.com/nusr_et/?hl=tr

Aynur Aydın Kimdir? adlı yazımızı da okudunuz mu?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.