Rize’de Döner Yiyebileceğiniz 10 Yer

14.01.2019
297
Rize’de Döner Yiyebileceğiniz 10 Yer
Modelistlik Kursu

Rize’nin özel mekânlarında tadacağınız dönerler ile farklı ve özel döner tatlarını deneyimlemiş olacaksınız. Döner lezzeti, her ne kadar yapım aşaması aynı görünen bir lezzet olarak algılansa da esasında öyle olmamaktadır.

Usta ellerin özenle hazırlamış olduğu döner çeşitleri, sıradan mekânların döner çeşitlerinden oldukça üstün bir lezzet özelliği taşımaktadır. Rize mutfağı üzerinde farklı birçok yöresel yemeklerde olduğu gibi döner konusunda da başarılı aşçılar sayesinde en muhteşem döner tadını deneyebileceksiniz. Rize döner çeşitlerini tatmadan önce lezzetli döneri tattığınızı düşünmemelisiniz.

Rize Döner Merkezleri

Rize toprakları üzerinde yaşayan herkes Rize’nin özel döner mekânlarından haberdardır. Bu yazıda Rize’ye yolculuk edecek olanlara yemek rehberliği yaparak en iyi döneri tadabilecekleri Rize döner merkezleri hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Yolunuz Rize’ye düştüğünde de bu mekânlara uğrayarak en profesyonel ellerle hazırlanmış döneri tadacak ve bizleri anacaksınız. Rize üzerinde bulunan ve bahsedeceğimiz bu özel mekânların her birinde döner çeşitlerini özel sunumlarla bulabilirsiniz.

Rize Kuzu Döner

Rize’nin merkezinde bulunan bu mekânda İskender ve döner çeşitlerini en özel sunumlar ve tatlar ile deneyebileceksiniz. Kuzu Döner, lezzetli dönerin Rize üzerindeki durağı olmaktadır.

Adres: Çarşı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:166 Rize/Merkez

Telefon: 0464 217 20 00

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Huzur Pide ve Kebap

Farklı pek çok lezzeti de tadabileceğiniz bu mekân, özellikle döner alternatifleri ile ünlenmiştir. Gerek iskenderi, gerekse de pilavlı döneri ile meşhur bir mekân olmaktadır.

Adres: Çarşı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:11 Rize/Merkez

Telefon: 0464 217 15 11

Reyhan Büfe

Döner lezzetini Reyhan Büfe üzerinde tadanların ifade etikleri gibi bir numaralı dönerin buradan çıktığı söylenebilir. Hızlı servisi ve dönerlerinin lezzeti ile ünlenmiş bu mekâna mutlaka uğramalı ve dönerin tadına bakmalısınız.

Adres: Eminettin Mahallesi Atatürk Caddesi Mete İş Hanı Rize Merkez

Telefon: 0464 214 07 42

Rize Turgut Döner

Dönerin bir başka lezzetli durağı da Turgut Döner olmaktadır. Rize merkeze uğrayanlar Turgut dönerin leziz döner çeşitlerini deneyebilirler.

Adres: Yeniköy Mahallesi Tevfik İleri Caddesi No: 422 Rize

Telefon: 0464 214 23 81

Tombul Dürümcü

Dürüm dönerden diğer tüm döner alternatiflerine kadar oldukça çeşitli seçenekleri bulabileceğiniz bu mekânda muhteşem bir döner tadına da ulaşabileceksiniz.

Adres: Çarşı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 109 Rize/Merkez

Telefon: 0464 217 41 11

Mama Hatay Usulü Közde Döner

Dönerin farklı bir lezzetle denemek isteyenlere önerimiz Mama Hatay Usulü Közde Döner olmaktadır.

Adres: Çarşı Mahallesi Deniz Caddesi No:6/B Rize Merkez

Telefon: 0464 261 03 33

Dünya Döner

Rize Merkez üzerine yolu düşen ve lezzetli Rize dönerlerinden tatmak isteyenler, gönül rahatlığı ile Dünya Döner merkezini tercih edebilirler.

Adres: Ekrem Orhon Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:51 Rize Merkez

Telefon: 0464 214 42 14

Marmaris Fast Food Rize

Rize üzerinde fast food ve döner alternatifleri ile bilinen, oldukça temiz bir mekân olan Bu yerde mutlaka dönerin tadına bakmalısınız.

Adres: Çarşı Mahallesi Rize Merkez

Telefon: 0464 214 02 32

Has Tortum Çağ Kebap

Kebap ve döner çeşitlerinde öncü olan bu mekânda da Rize üzerinde Dönerlerin tadına bakabilir, Hem doyurucu hem de temiz ve lezzetli dönerler tatmış olabilirsiniz.

Adres: Piriçelebi Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi 9/E Rize Merkez

Telefon: 0464 213 16 03

Beyoğlu Büfe

Rize üzerinde dönerin farklı çeşitlerini ve en leziz hallerini bulabileceğiniz mekânlardan biri de Beyoğlu Büfe olmaktadır.

Adres: Çarşı Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Kuyumcular Sokak No: 46/A Rize

Telefon:  0464 217 88 88

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.