Pandemi döneminde çocuklar için güvenli eğlenceler

08.07.2021
170
Pandemi döneminde çocuklar için güvenli eğlenceler
Modelistlik Kursu

Çocuklar için oyun oynama, biriken enerjiyi boşaltma ve arkadaşlarıyla keyifli aktivitelerde bulunma önemli bir gereksinimdir. Küresel pandemi dönemiyle beraber değişen yaşam koşulları, çocukların hayatını da önemli ölçüde etkilemiş durumda. Pandemi ile eve kapanan, okuldan ve sosyal yaşamdan uzaklaşan çocuklarınızın motivasyonunu yükseltmek için sağlıklı oyun alanlarına sahip eğlence merkezlerinden yardım alabilirsiniz. En güvenli ve hijyenik İstanbul çocuk parkları arasında yer alan Dumadum, pandemi döneminde de güvenli eğlenceler sunarak çocuklarınızın sosyalleşmesine imkân tanır. Çocuğunuzun güvenli eğlencelerle deşarj olup eğlenmesi için Dumadum Oyun Parkı’nı tercih edebilirsiniz.

Dumadum Oyun Parkı

Dumadum Oyun Parkı

800 m2 kapalı alan üzerine kurulan ve 1 – 14 yaş arası çocuklar için tasarlanan Dumadum Oyun Parkı, yeni nesil oyun alanları ile güvenli eğlenceler sunan bir merkezdir. Çocuklara pandemi döneminde de sosyalleşme imkânı tanıyan kapalı çocuk parkı, hijyenik ve güvenli oyun alanlarıyla öne çıkar. Çocuk gelişimini destekleyen fiziksel aktivitelerin yapıldığı parkta, farklı yaş gruplarına hitap eden trambolin, üçgen engel, V köprü, tüp geçit ve asma köprü gibi işlevsel parkurlar da yer alır. Dumadum Oyun Parkı, çocukların güvenli eğlencelerle deşarj olup pandemi sürecinin getirdiği psikolojik gerginlikten kurtulmasına yardımcı olur. Yılın her günü açık olan park, hijyenik oyun alanlarıyla çocukların eğlence ve oyun ihtiyacını karşılamayı başarır. Çocuğunuz keyifli vakit geçirirken siz de Dumadum Kafe’de dinlenebilir ya da online destek merkezinde işlerinizi takip edebilirsiniz.

Dumadum Doğum Günü ve Partileri

Kapalı oyun parkı olarak hizmet sunan Dumadum, sıra dışı aktivitelerle kutlanan doğum günü partileri için ideal bir eğlence merkezidir. Alışılmış doğum günü etkinliklerinden sıkıldınız ve alternatif bir kutlama planlamak istiyorsanız Dumadum doğum günü partileri tam size göre! Doğum günü çocuğunun arkadaşlarıyla doyasıya eğleneceği, lezzetli içecekler eşliğinde özenle hazırlanan pastanın mumlarını üfleyeceği bir parti, çocuğunuzu çok mutlu edecektir. Siz de arkadaşlarınızla birlikte Dumadum Kafe’de oturarak çocuğunuzun yeni yaşını kutlayabilirsiniz. Her yaş grubuna özel etkinlikler sunan partiler, alanında uzmanlaşmış güler yüzlü ekipler tarafından organize edilir. Pandemi kurallarına uygun hizmet anlayışıyla hazırlanan özel gün kutlamaları için Dumadum Oyun Parkı’nı seçebilirsiniz.

Dumadum

Dumadum Okul Etkinlikleri

İstanbul çocuk parkları içerisinde gönül rahatlığıyla tercih edilen Dumadum’da, yüksek güvenlik ve hijyen kuralları uygulanır. Okul etkinlikleri için mükemmel aktivite programları sunan Dumadum Oyun Parkı, birçok okulun etkinlik organizasyonuna ev sahipliği yapmış bir parktır. Pandemi dönemine uygun konuk kapasitesi, fiziksel mesafe uygulaması, güvenli ve steril oyun alanları sunan Dumadum, tüm okul etkinlikleri için uygun olan bir parktır. Oyuncaklar, parkurlar, yüzeyler, tuvaletler, yemek alanları, dinlenme bölümleri ve online destek merkezi yüksek korumalı dezenfektanlarla dezenfekte edildikten sonra havalandırılır. Oyun parkının her alanı kullanım sırasında da düzenli olarak havalandırılarak temiz hava dolaşımı sağlanır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Dumadum Buluşmaları

Sıcak, soğuk, yağışlı, rüzgârlı ve serin havalarda mükemmel bir buluşma alanı olan Dumadum’da arkadaşlarınızla bir araya gelerek keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Uluslararası standartlarda güvenlik hizmeti sunan Dumadum Çocuk Parkı, geniş kullanım alanıyla hem çocuklar hem de ebeveynler için keyifli bir buluşma noktasıdır. Çocuklarınızı uzman ekiplerin denetimine bırakarak rahat bir nefes alma fırsatı bulabilirsiniz. Oyundan yorulan çocuğunuzla birlikte Dumadum Kafe’nin lezzetli içecek ve atıştırmalıklarının tadına da bakabilirsiniz. Çocukların arkadaşlarıyla sohbet edeceği, eğlenceli fiziksel aktivitelerle deşarj olacağı ve özel etkinlikler düzenleyeceği Dumadum, hem çocuklar hem de ebeveynler için keyifli bir buluşma mekânıdır. Güvenli, hijyenik ve yeni nesil oyun alanlarıyla hizmet veren bir eğlence parkına ihtiyacınız varsa avantajlı fiyatlar sunan Dumadum’u tercih edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.