Turkcell Bedava İnternet

01.02.2021
338
Turkcell Bedava İnternet
Modelistlik Kursu

Turkcell; faturalı, faturasız hat kullanan, kurumsal ya da bireysel tüm müşterilerine 2021 yılında da bedava internet kazanma şansı tanıyor.

Turkcell’den yeni bir hat alan, hattını Turkcell’e taşıyan yeni aboneler; cazip kampanyalardan ve indirimlerden yararlanabilirken, eski Turkcell aboneleri ise çekilişlere ve bilgi yarışmalarına katılarak, internet kazanma fırsatını elde ediyor.

Ülkemizin en çok abone sayısına sahip olan, dev GSM şirketi Turkcell ile sizler de hediye internet kazanabilir; internet paketiniz bittiğinde kazandığınız paketleri kullanarak, internete kesintisiz bağlanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell müşterileri, çekiliş ve kampanyalara katılarak, hediye internet paketi kazanabilecekleri gibi BİP uygulamasını akıllı telefonlarına indirerek ve uygulamadaki kanalları takip etmeye başlayarak da bedava internet sahibi olabiliyorlar.

Turkcell bedava internet kazanma yollarını aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Turkcell BİP Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanma:

Turkcell tarafından geliştirilen BİP uygulamasını kullanmaya başlayan ve BİP uygulamasına abone olan Turkcell aboneleri, uygulama sayesinde arkadaşlarıyla görüntülü ve sesli konuşabiliyor, grup halinde görüntülü konuşmalara katılabiliyor ve uygulama üzerinden birbirlerine mesaj göndererek, gün boyu iletişim halinde kalabiliyorlar.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Uygulamayı akıllı telefonuna indiren kişiler, uygulamadaki çekilişlere ve yarışmalara katılıp, başarılı oldukları takdirde günlük, haftalık, aylık bedava internet paketlerinin yanı sıra hediye dakikalar ve sms paketleri ve Turkcell servis üyelikleri kazanabiliyorlar.

Bilgi yarışmaları düzenleyen Kazan Kazan, Bil Kazan, Kim 1 GB İster kanalları; en çok bedava internet dağıtan kanallar arasında bulunuyor.

Turkcell faturalı ya da faturasız hat sahibiyseniz, BİP uygulamasını telefonunuza indirip, uygulamayı hemen kullanmaya başlayarak, sizler de çeşitli hediyeler kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanma:

Turkcell abonelerinin severek kullandıkları, fatura ödeme, fatura yükleme vb. temel abonelik işlemlerine yönelik işlemleri gerçekleştirebildikleri Dijital Operatör uygulamasına abone olan kişiler, anında hediye olarak 1GB internet kazanıyorlar.

1GB hediye interneti kullanmaya başlamak isteyen abonelerin uygulamadaki Hediye Havuzu ekranına tıklamaları, yeterli oluyor.

Aynı zamanda Hediye Havuzu ekranına tıklayıp, bu havuz tarafından kendilerine atanan bazı görevleri başarı ile tamamladıklarında ise yine hediye internet elde ediyorlar.

Hediye Havuzu tarafından abonelere hediye internet dışında bedava dakika, servis üyelikleri vb. hediyeler de armağan ediliyor.

Sizler de Hediye Havuzu kanalını takip edip, sizin için atanan hedeflere ulaştığınız takdirde kazandığınız hediyeleri anında kullanmaya başlayabilir, her hafta farklı hediyeler kazanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan ile Bedava İnternet Kazanma:

Bedava internet paketi denildiğinde akla ilk gelen kanallardan olan Salla Kazan kanalı, Turkcell Dijital Operatör uygulamasında bulunuyor.

Faturalı ya da faturasız aboneler, bu kanala girip, oyuna katıldıklarında sürpriz hediyeler kazanıyorlar.

Katılımcılar, günlük, haftalık ya da aylık olacak şekilde 1 GB, 5GB, 10 GB vb. bedava internet paketleri elde edebiliyorlar.

Her hafta yenilenen hediyeler sunan Salla Kazan oyunu, bedava dakikalar, sms paketleri, servis üyelikleri de dağıtıyor.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma:

Turkcell faturasız hat yani ön ödemeli hat kullanan aboneler; bu kampanya sayesinde her ay gerçekleştirdikleri tek seferli 35 TL veya 35 TL üstündeki yüklemelerinde hediye olarak yükledikleri miktarda TL kazanıyorlar.

Örnek olarak, hattına tek seferde 90 TL yükleyen Hazır Kart müşterisi, hediye 90 TL elde ediyor.

Kazandığı bu hediyeyi de Turkcell bedava internet olarak kullanabiliyor.

Kısacası Turkcell müşterilerini 2021 yılında da bedava internet, sms ve konuşma paketleri ile dopdolu bir yıl bekliyor.

Sizler de Turkcell abonesiyseniz, faydalandığınız hediye internet kazanma yöntemlerini yazımızın yorum kısmına yazarak, bizlerle paylaşabilirsiniz.

sosyola.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.