Oğulcan Orhanoğlu (akagreenn) Kimdir?

03.04.2021
255
Oğulcan Orhanoğlu (akagreenn) Kimdir?
Modelistlik Kursu

Twitch platformunda çok fazla insanın beğenisini toplayan ve kendini sevdirmeyi başaran Oğulcan Orhanoğlu (akagreenn) kimdir? Oyun yetenekleri ve başarılı yayımları ile ilgiyi üzerine kısa sürede toplayan twitch platformunun yakışıklılarından Oğulcan genel olarak Rocket League ve Grand Theft Auto oyunlarına yaptığı Twitch yayınları ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Oğulcan Orhanoğlu Nerelidir?          

Oğulcan’ı tanırken sormamız gereken bir diğer soru Oğulcan Orhanoğlu nerelidir olmalıdır. Karadeniz bölgesinin çiçeği olan Trabzon’da doğan Oğulcan Orhanoğlu yıllardır Trabzon’da yaşamaktadır. Trabzon’da doğup büyüyen oyuncu Trabzonlu olduğu için mutludur.

Oğulcan Orhanoğlu Kaç Yaşında?

Yaşı ele alındığında bu kadar başarılı olup fenomenlik yolunda emin adımlarla ilerlemesine mutlu olduğumuz yayımcının yaşını merak etmekte haklıyız. Peki, Oğulcan Orhanoğlu kaç yaşında? 12.10.1998 yılında dünyaya gözlerini açmış olan oyuncu 23 yaşındadır.

Oğulcan Orhanoğlu Hangi Mesleği Yapmaktadır?

Oğulcan Orhanoğlu Hangi Mesleği Yapmaktadır?

Yaşı dolayısıyla sürekli yapmakta olduğu bir mesleği olmayan Oğulcan Orhanoğlu hangi mesleği yapmaktadır sorusu hayranlarının merak ettiği bir husustur. Avrasya Üniversitesi Kamu Yönetim’i bölümünden mezun olan yayımcı şu anda İstanbul Üniversitesinde Adalet bölümü okumaktadır.  Twitch yayınlarını bir iş olarak gördüğünü söyleyen ve bu şekilde ilerleme kaydettikçe de bırakmaya niyeti olmadığını belirten oyuncunun Twitch platformuna katılmadan önce yazılım ile uğraştığı ve aynı zamanda VR Gaming salonu işlettiği bilinmektedir.

Oğulcan Orhanoğlu Twitch

Ününü ve başarısını kazandığı Twitch platforununu iş olarak gören Oğulcan bu durumdan fazlasıyla memnun durumdadır. Oğulcan Orhanoğlu Twitch hesabında 149,2B takipçiye sahiptir. Kullanıcı adı Akagreenn’dır. Sürekli olarak yaptığı eğlenceli sohbetler ve yayımlarla giderek artan takipçisi Oğulcan’ın en büyük destekçisidir. Twitch’e başlarda vakit öldürmek amacı ile katılan yayıncı ileriki zamanlarda bu işin iyice ustası haline gelmiş, ekibe katılmış ve Twitch’i bırakmamaya karar vermiştir. 

Oğulcan Orhanoğlu Twitter

Twitterda fazlasıyla aktif olup günlük tweet atmayı aksatmayan Oğulcan Orhanoğlu Twitter hesabında 5739 kişi tarafından takip edilmektedir. Kullanıcı adı Akagreenn’dır. Yaptığı komik paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çeken ve sevilen Oğulcan sadece 14 kişiyi takip etmektedir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Oğulcan Orhanoğlu Instagram

Instagramda da fazlasıyla aktiflik gösteren sürekli attığı hikayelerle gündeme gelen yayıncı sosyal bir yapıya sahiptir. Sevecenliği ile her zaman gözde olan Oğulcan Orhanoğlu instagram hesabında 105 bin kişi tarafından takip edilmekte ve yalnızca 117 kişiyi takip etmektedir. Kullanıcı adı Akagreenn’dır. Paylaştığı 16 gönderisinden de görülebileceği gibi Atatürk’e olan hayranlığı göz ardı edilemeyecek yayımcı, hayranları tarafından instagramdan çokça destek toplamaktadır.

Oğulcan Orhanoğlu Youtube

Aynı zamanda Youtube de önem veren oyuncu aktifliğini bu mecrada da göstermektedir. Oğulcan Orhanoğlu Youtube kanalında 19.000den fazla kişi tarafından takip edilmekte olup sürekli olarak yüklediği videolara fazlasıyla yorum da almaktadır. Kullanıcı adı Akagreenn’dır. Youtube kanalında yayımladığı oyunların yanı sıra o anda yaşanan komik anları da derleyip paylaşan oyuncunun neredeyse 1 milyon izlenmesi vardır.

Oğulcan Orhanoğlu’nun Gelecek Hedefleri Nelerdir?

Oğulcan Orhanoğlu’nun Gelecek Hedefleri Nelerdir?

Sıkı bir yayımcı olan Oğulcan Orhanoğlu’nun gelecek hedefleri nelerdir sorusu hemen hemen herkesin aklına gelmiştir. Şu anda Twitch yayınlarını yarıda kesip işi bırakmayı düşünmeyen oyuncu gelecekte değişik içerikler yaparak insanları güldürmeye devam etmek istediğini belirtir.

Oğulcan Orhanoğlu’nun Örnek Aldığı Birileri Var Mı?

Videolarındaki eğlenceli yapılarından ve bahsettiği şahıslardan yola çıkarak sorulacak Oğulcan Orhanoğlu’nun örnek aldığı birileri var mı sorusunu da sizler için yanıtlayalım. Twitch’in krallarından olan Elraenn’ı her zaman için örnek aldığını söyleyen Oğulcan Orhanoğlu, aynı zamanda Elraenn’ın ekibinde yer alır.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. TikTok Fenomeni Özgür Deniz (cellat36) Kimdir? adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.