Alperen Dürük (AlpTV) Kimdir?

06.03.2021
329
Alperen Dürük (AlpTV) Kimdir?
Modelistlik Kursu

Alperen Dürük, Twitch platformunun en sevilen yayıncıları arasında yer almaktadır. Dürük, başarılı bir yayıncılık kariyerine sahiptir. Bunun yanı sıra eğitim hayatı da oldukça başarılı olan Alperen, TKT ekibinin bir üyesidir.

Ne İş Yapıyor?
Ne İş Yapıyor?

Ne İş Yapıyor?

Dürük, asıl mesleğinin denizcilik olduğunu belirtmiştir. Denizcilik kariyerinin bitme sebebinin ise, ailevi konular olduğunu söylemek ile yetinmiş, ayrıntılı bir açıklama yapmamıştır. Denizcilik kariyerinden sonra, Turizm İşletme ve Otelcilik bölümünü Edirne’de okumaya başlayan yayıncı, 4. sınıftayken okulunu dondurmuştur.

Alperen, online oyunlar dışında pek çok spor dalıyla ilgilenmiştir. Atletizm, avcılık, muay thai, tüpsüz serbest dalış, boks, serbest güreş alanlarında başarılı olan Dürük, diğer spor dallarında da bölgesel dereceler elde etmiştir. Ancak güncel olarak yayıncılık kariyerinde ilerlemektedir.

Alperen Dürük Twitch

Alperen Dürük Twitch

Alperen, Twitch platformu üzerinden düzenli olarak yayınlar yapmaktadır. Yayınlarda kimi zaman Valorant ve CS:GO (Counter Strike: Global Ofensive) gibi FPS oyunlar oynamakta, kimi zaman ise trend videolar tepki vererek takipçileri ile muhabbet etmektedir. Samimi tavırları ve başarısı ile Twitch platformunun sevilen yayıncılarından biri olan Dürük,  647 bin aboneye sahiptir. TKT ekibi ile yayınlar gerçekleştiren Dürük, tam zamanlı yayıncılık yapmaktadır. Gününün çok büyük bir bölümü yayın yaparak ve oyun oynayarak geçmektedir.

Alperen Dürük Youtube

Alperen, Youtube platformunu da aktif olarak kullanmaktadır. 141 bin aboneli Youtube hesabında oyun videoları paylaşan Alper Dürük, yayındaki kesitlere Youtube hesabında yer vermektedir. Ayrıca başta Counter Strike başta olmak üzere çeşitli oyunların eğitici videolarını da paylaşmaktadır. Dürük’ün Youtube hesabındaki toplam izlenme sayısı 6 milyonun üzerindedir.  

Alperen Dürük Twitter

Dürük, kimi zaman aktif kimi zaman ise pasif olarak kullandığı bir Twitter hesabına sahiptir. 4,3 bin takipçili Twitter hesabını genellikle yayın bilgileri ve duyurular için kullanmaktadır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Alperen Dürük Instagram

Dürük’ün Instagram hesabında 85 bin takipçisi bulunmaktadır. Alperen, Instagram hesabını kişisel fotoğrafları, yapacağı duyurular ve çekilişler için kullanmaktadır. Dürük, ayrıca Facebook da kullanmaktadır.

Alperen Dürük Hangi Ekipte?

Alperen Dürük Hangi Ekipte?

Alperen Dürük, TKT (Türkiye Katlama Timi) üyesidir. Unlost lakaplı Cantuğ Özsoy tarafından kurulan ekibin bir üyesi olan Dürük, ekip ile beraber yayınlar yapmaktadır. Ekibin diğer üyeleri ise Berk (Rip) Tepe, Diren (ichbindirencan) Can, Evrim (shinka) Doğan olmaktadır. Ekip üyeleri, birlikte çok sık zaman geçirmekte ve oyun oynamaktadır.

Twitch Hesabı: AlpTV

Youtube Kanalı

Bunun yanı sıra, Ayça Özefe Kimdir? adlı yazımıza da göz atmayı unutmayın.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.