TikTok Fenomeni Özgür Deniz (cellat36) Kimdir?

02.04.2021
163
TikTok Fenomeni Özgür Deniz (cellat36) Kimdir?
Modelistlik Kursu

Özgür Deniz yani bilinen diğer adıyla ‘cellat36’; sosyal medya alanlarında, özellikle de Tiktok medyasında içerik paylaşımları yapan fenomen isim. Genç fenomen; yaptığı paylaşımlarla kısa sürede adını duyurmayı başarmış birisi. Bu nedenle takipçileri tarafından; boyu, nereli olduğu gibi özellikler merak ediliyor. Dilerseniz bakalım:

Özgür Deniz Kaç Yaşında?

5 Haziran 1999 doğumlu olan genç isim; şu anda 23 yaşında.

Özgür Deniz Aslen Nereli?

Aslen Kars Sarıkamışlı olan Özgür Deniz; şu anda Eskişehir’de yaşıyor.

Özgür Deniz Hangi Burç?
Özgür Deniz Hangi Burç?

Özgür Deniz Hangi Burç?

İkizler burcu olan fenomen isim; özellikle Tiktok’ta 3 milyonu aşan takipçi sayısıyla biliniyor.

Özgür Deniz’in Boyu ve Kilosu Kaç?

1.85 m boyu olan Özgür Deniz’in kilosu ise; 75.

Özgür Deniz’in Sevgilisi Kim?

Kendisi gibi Tiktok fenomeni olan Cemre Solmaz’la sevgili olmuşlar; daha sonra ayrılmışlardır. Adı farklı fenomenlerle sık sık anılsa da; şu anda hayatında kimse olmadığını açıklamıştır. Bu ikilinin yeniden birlikte olmalarını isteyen çok sayıda takipçileri mevcut.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
Özgür Deniz

Özgür Deniz

Özgür Deniz ve Cellat Baba

Cellat baba adıyla bilinen Özgür Deniz; bu lakabı ÖDCFC isimli bir kitle oluşturduğu ve kız hayranlarıyla; baba-kız diye hitap ettiği bir platform oluşturulduğu için almıştır. Bu yüzden Özgür Deniz, Tiktok canlı yayınlarını yaparken; bu hayranlarına ‘kızlarım’ diye hitap ediyor; aynı şekilde kız hayranları da ona ‘baba’ diye yanıt veriyor.

Bir dönem Tiktok platformunda başlatılmış bir akımdı: ‘Özgür bir denizkızı değilim ama Özgür Deniz Cellat’ın kızıyım!’ Takipçileri tarafından yayılan bu tanım ve akım ile Özgür Deniz; Cellat Baba olarak yayınlarına ve paylaşımlarına devam ediyor.

Özgür Deniz Cellata Ne Oldu?

Enes Çakmak’ın ölümünden sonra birçok fenomenin paylaşımı bırakması dikkatleri çekmiştir. Cellat kullanıcı ile karşımıza çıkan Özgür’de bir süre paylaşım yapmayınca, hayranları tarafından merak edilmiştir. Cellat’a herhangi birşey olmamıştır, yalnızca yas süreci gibi bir dönem geçirmiş ve bu dönemde paylaşım yapmama kararı almıştır.

Özgür Deniz ve Sosyal Medya
Özgür Deniz ve Sosyal Medya

Özgür Deniz ve Sosyal Medya

Özgür Deniz; pek çok sosyal ağda birden aktif bir isim. İçeriklerini ilk olarak İnstagram üzerinden paylaşmaya başlayan cellat36 adıyla tanınan isim; daha sonra Tiktok hesabı açmış ve paylaşımlarına burada da devam etmiştir. İnstagram’da gitarı eşliğinde çektiği cover şarkılarıyla dikkat çeken fenomen; Tiktok medyasına başarılı bir giriş yapmış ve daha da fazla tanınarak; fenomen haline gelmiştir.

Özgür Deniz ve Tiktok

Tiktok; her geçen gün kullanımı artan, çeşitli videolar paylaşılan uygulama; piyasaya sürüldüğü günden bu yana oldukça ilgi gördü. Bu alanda içerik paylaşımlarına 2020 yılında Özgür Deniz de katıldı. Zaten daha önce İnstagram hesabındaki paylaşımlarıyla dikkat çeken fenomen isim; Tiktok medyasına katıldıktan sonra daha da tanınır hale geldi.

Özgür Deniz’in Tiktok’ta şu anda; 8 milyon civarı takipçisi mevcut. ‘cellat36’ adıyla açtığı hesabında; 49 kişiyi takip ediyor. Sayfasındaki içerikler bugüne kadar 385 milyon beğeni almış durumda.

Özgür Deniz ve Instagram

Özgür Deniz Cellat ‘cellatiniz’ adıyla Instagram alanında yer alan fenomen; bu mecrada 1.1 milyon takipçiye sahiptir. [email protected] adıyla iletişim adresi de eklediği sayfasında; 125  kişiyi takip ediyor. Şu ana kadar toplam 153 gönderi paylaşmış durumda.

Özellikle gitarı eşliğinde hazırladığı kısa parçalarla bilinen fenomen isim; bunun yanı sıra farklı alanlarda içerikler de paylaşıyor.

Özgür Deniz ve Youtube

Özgür Deniz ve Youtube

Özgür Deniz ve Youtube

Özgür Deniz; Youtube sosyal medyasına 2020 yılında dâhil oldu. Diğer sosyal medya hesapları kadar yoğun kullanmadığı Youtube kanalında da paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Bugüne kadar 880 bin civarı görüntülenme alan sayfasında; oluşturduğu ÖDCFC adlı topluluğun paylaşımlarını da gerçekleştiriyor. Bu mecrada toplam 37,1 bin abone sayısına ulaşmış durumda.

Özgür Deniz ve Twitter

Twitter hesabını da aktif olarak kullanan Özgür Deniz’in bu alandaki ismi ‘cellatresmi’. Fenomen ismin Twitter’da şu anda 264,4 bin takipçisi mevcut.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bunun yanı sıra, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz Twitch Yayıncısı Naz Frambuaz Kimdir? adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.