Gaga Bulut Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

14.04.2021
460
Gaga Bulut Kimdir? Gerçek Adı Nedir?
Modelistlik Kursu

Sosyal medya fenomeni Gaga Bulut bugünlerde adını çok fazla duyurduğu için haliyle hakkında birçok soru sorulmaya ve merak edilmeye başlandı. Kullandığı Gaga Bulut lakabıyla ün kazanan, asıl adı Bulut Altuğ youtube için içerik üretiyor. Gaga Bulut sosyal medya üzerinden çektiği parodi videolarıyla ünlü olmaya başlamıştı.

Gaga Bulut’un Gerçek Adı Nedir?

Gaga Bulut lakaplı sosyal medya fenomenin asıl adı Bulut Altuğ’dur fakat sosyal medya hesapları için Gaga Bulut ismini kullanıyor.

Gaga Bulut Aslen Nereli?

Gaga Bulut aslen Van ilinde doğmuştur ama fenomen olabilmek için ailesinin yanından ayrılıp İzmir’e yerleşmiştir. İzmir’de sosyal medya ile uğraşmaya başlamıştır.

Gaga Bulut’un Asıl Mesleği Nedir?
Gaga Bulut’un Asıl Mesleği Nedir?

Gaga Bulut’un Asıl Mesleği Nedir?

Trendlerden düşmeyen sosyal medya fenomeni Gaga Bulut youtube için içerik üretiyor. Ayrıca parodi videoları ile de gündeme gelen Bulut’un ne okuduğu bilgisine kesin ulaşılmıyor.

Gaga Bulut Kaç Yaşındadır?

21 yaşındaki Gaga Bulut’un tam doğum tarihi bilinmiyor.

Gaga Bulut’un Boyu ve Kilosu Kaçtır?

Ünlü fenomen Gaga Bulut’un boyunun 1.75m kilosunun ise 70 kg olduğu tahmin ediliyor.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Gaga Bulut’un Sosyal Medya Hesapları Nedir?

Sosyal medya hesaplarında oldukça aktif olan Gaga Bulut’un birçok mecrada hesabı vardır. Çoğu kişi tarafından beğenilip sevilerek takip edilse de bazıları tarafından da sevilmiyor. İnsanların negatif yorumlarını çok kafaya takmadan istediği ve sevdiği işi yapmaya çalışan Gaga Bulut’un bazı sosyal medya hesapları şöyledir;

Günlük olarak da aktif bir şekilde kullandığı resmi instagram hesabının kullanıcı adı gagabuluut. Buradan sevenleri ile etkileşim kurabilen Bulut, birçok farklı içerik paylaşıyor. Yaklaşık 200 binin üstünde takipçi sayısına sahiptir. Aynı şekilde 200binin üzerindeki abone sayısı ile youtube alanında da oldukça aktiftir. En çok youtube alanında tanınmaya başlayan Gaga Bulut aslında bir içerik üreticisi. Bugüne kadar 37 tane youtube videosu bulunmakta. Temmuz 2013’de katıldığı twitter platformunu yaklaşık 13 bin kişi takip etmekte. 1000’i aşkın tweet sayısı ile aktif bir twitter kullanıcısı diyebiliriz. Bugünlerde çok fazla insan tarafından kullanılmaya başlayan tiktok, Gaga Bulut tarafından da kullanılıyor. Yaklaşık 100 bini aşkın takipçisi ve 500 bine yakın beğeni sayısıyla Gaga Bulut’un oldukça sevildiği ve merakla takip edildiği söylenebilir.

Gaga Bulut’un En Sevdiği Renk Nedir?
Gaga Bulut’un En Sevdiği Renk Nedir?

Gaga Bulut’un En Sevdiği Renk Nedir?

Kişisel bilgilerine ve zevklerine kolay bir şekilde ulaşılamayan Gaga Bulut’un en sevdiği renk nedir sorusu da cevapsız kalıyor. Çeşitli renkleri kullanmayı seven Bulut’un belli bir rengi sevdiği söylemek zordur.

Gaga Bulut’un Göz Rengi Nedir?

Gaga Bulut’un göz rengi koyu kahverengidir.

Gaga Bulut’un Saç Rengi Nedir?

Uzun ve kıvırcık saçlarıyla dikkat çeken Gaga Bulut’un saç rengi koyu kestane rengidir.

Gaga Bulut Hangi Burç?

Gaga Bulut’un doğum gününü tam olarak bilinmediği için hangi burç olduğu konusu da belli değildir.

Gaga Bulut Olayları Nedir?

Son dönemlerde iyi ya da kötü gündemde olan Gaga Bulut’a verilen hapis cezası yüzünden birçok insan ne olduğunu oldukça merak etmektedir. Birçok haber sitesine de başlık olan bu konu insanların Gaga Bulut olayları nedir sorusunu aratmasına sebep oldu. İzmir’de çektiği video yüzünden çoğu insandan tepki alan Gaga Bulut’a soruşturma açıldı. Bunun sonucunda toplamda 17 yıl hapis cezası alan Gaga Bulut’un yakın zamanda tahliye edildiği açıklandı. Gaga Bulut’un tahliyesi sonrası sosyal medya kullanıcıları da iki tarafa bölündü. Bir kısım Gaga Bulut’un cezasını çektiğini ve serbest bırakılmasının doğru olduğunu savunurken, diğer taraf ise verilen tahliye kararının yanlış olduğunu savundu.

Yazımızı beğendiyseniz, Sosyal Medya Fenomeni Semih Varol Kimdir? adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.