TikTok Fenomeni Nurseli Aksoy Kimdir?

03.04.2021
246
TikTok Fenomeni Nurseli Aksoy Kimdir?
Modelistlik Kursu

TikTok platformundaki videoları ile kısa zamanda birçok insanın beğenisini toplayan ve tanınan Nurseli Aksoy Kimdir? Yaptığı Yeşilçam seslendirmeleri ile dikkatleri üstüne çeken Nurseli Aksoy, aynı zamanda yaptığı ağır çekim, dans ve playback ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Nurseli Aksoy’un Boyu ve Kilosu?

Nurseli Aksoy vücudu ile gayet barışık olan popüler bir genç kızdır. Nurseli Aksoy’un boyu ve kilosu orantılıdır. Genç kızın boyu 1.60’dır kilosu 51’dir. Verilen ölçülere bakıldığında gayet biçimli bir vücuda sahip olan genç kız başarılı bir vücut diline sahiptir.

Nurseli Aksoy Aslen Nerelidir?

Nurseli Aksoy Aslen Nerelidir?

Her ne kadar Adana’da doğup büyümüş, Adana’nın suyunu da içmiş olsa Nurseli Aksoy aslen Adanalı değildir. Peki, Nurseli Aksoy aslen nerelidir? Nurseli Aksoy aslen Mardinlidir. Baba tarafı Mardinli olan genç kızın anne tarafı da Osmaniyelidir.

Nurseli Aksoy Nasıl Ünlü Oldu?

İlk başlarda TikTok mecrasında çektiği videoların içerikleri Yeşilçam seslendirmelerinden ibaretti. Daha sonra bu seslendirmelerden gelen takipçiler ile farklı içerikler yapmaya karar verdi. Peki, Nurseli Aksoy nasıl ünlü oldu? Ailesinden de fazlasıyla bu yolda destek alan kız Kemal Sunal repliklerini çok fazla kullanmıştır. Aynı zamanda, Reynmen’i diğer fenomenlere göre daha fazla seven ve takip eden Nurseli, fenomen olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Nurseli Aksoy Kaç Yaşındadır?

Küçük görüntüsü ve minyon yapısına rağmen sosyal medyada bu kadar başarılı olan Nurseli Aksoy kaç yaşındadır? 10 Mart 2000 tarihinde dünyaya gözlerini açan Nurseli Aksoy, bu sene 21 yaşına basmıştır.

Nurseli Aksoy Hangi Burçtur?

Hakkında diğer her şeyin merak edildiği gibi, fenomenin burcunun ne olduğu da hayran kitlesi tarafından büyük bir merak konusudur. Peki, Nurseli Aksoy hangi burçtur? Mart ayında doğmasının getirisi ile balık burcu olan Nurseli Aksoy, tam bir balık burcu kadınıdır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Nurseli Aksoy’un Sevgilisi Var Mı?

Nurseli Aksoy’un Sevgilisi Var Mı?

Hakkında merak edilen bir diğer konu ise genç kızın özel hayatıdır. Peki birçok insanın beğenisini ellerinde tutmayı başaran Nurseli Aksoy’un sevgilisi var mı? Özel hayatını saklamak konusunda çok başarılı olan Nurseli Aksoy’un bilindiği üzere sevgilisi yoktur. Hayranlarının bir kısmının olduğunu düşünmesi ve sosyal medyada açtığı canlı yayında istikarlı bir şekilde bu soruyu yöneltmesi ile genç kız hayatında kimsenin olmadığını doğrulamış bulunmaktadır.

Nurseli Aksoy’un Instagramı

Sevimli yüzü ve biçimli vücudundan gurur duyan fenomen, instagramda paylaştığı fotoğraflar ile dikkati fazlasıyla üstüne çekmiştir. Rahat pozlar veren kendinden emin Nurseli Aksoy’un instagramı çok fazla insan tarafından takip edilmektedir. Şu an 62B takipçisi olan genç kızın takipçileri giderek artmaktadır.

Nurseli Aksoy’un Youtube Hesabı

2019 yılında Youtube kanalı açmaya karar veren genç kız, birçok farklı içerik yüklemiştir. Her ne kadar şu an Youtube’de diğer mecralarda olduğu kadar paylaşım yapmıyor da olsa, Nurseli Aksoy’un Youtube hesabı çok fazla insan tarafından takip edilmektedir. Şu ana kadar 97B kişi tarafından takip edilen hesap, aynı zamanda sürekli olarak izlenme ve beğeni de kazanmaktadır.

Nurseli Aksoy Tiktok

Asıl kendini tanıttığı mecra olan Tiktok’ta fazlasıyla sevilen, dahası “kraliçe” unvanı ile anılan Nurseli Aksoy Tiktok hesabında fazlasıyla takipçi ve destekçiye sahiptir. Tiktokta 2.4M takipçisi olan fenomen kızın beğeni sayısı da hayli yüksek. Tiktokta 82M beğeniye sahip olan genç kız Tiktok’un önde gelen isimlerinden birisidir.

Nurseli Aksoy Vuruldu Mu?

Dört aracın önünü kestiğini ve onu ayaklarından vurduğunu iddia eden Tiktok fenomeninin durumu kötüleşmeden olay çözüme kavuşturulmuştur. Videolarda ve fotoğraflarda da mevcut olan görüntüler sosyal medyayı çalkalamıştır.

Oğulcan Orhanoğlu (akagreenn) Kimdir? adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.