Burç Ay Baltacı Kimdir?

08.03.2021
307
Burç Ay Baltacı Kimdir?
Modelistlik Kursu

Burç Ay Baltacı, Twitch platformunun sevilen yüzlerinden biridir. Yaptığı yayınlar ile binlerce ekranı bilgisayar başına oturtmayı başaran BurçAy Baltacı, Twitch platformunda BurcAy lakabını kullanmaktadır. Evli ve 1 çocuk babası olan Burç Ay Baltacı, tam zamanlı yayıncılık yapmaktadır.

Burç Ay Baltacı Kaç Yaşında?

Burç Ay Baltacı, 1984 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Uzun zamandır yayıncılık ile uğraşan sevilen Twitch yayıncısı BurçAy Baltacı 36 yaşındadır.

Burç Ay Baltacı Ne İş Yapıyor?

Burç Ay Baltacı Ne İş Yapıyor?

BurçAy Baltacı, verdiği bir röportajda tam zamanlı yayıncılık yaptığını ve bu sayede kazanç sağladığını ifade etmiştir. Geçmiş yıllarda ise fotoğrafçılık ve reklam işleri ile uğraştığını dile getirmiştir. Günümüzde ise reklam ve fotoğraf işlerini tamamen bırakarak Twitch yayıncılığı yapmaktadır.

Burç Ay Baltacı Hangi Bölümden Mezun?

Burç Ay Baltacı, üniversite yıllarında para kazanmak için birkaç iş ile uğraştığını sonra ise, okulu tamamen bırakarak meslek hayatına atıldığını dile getirmiştir. Bu nedenle üniversiteden mezun olamamıştır. BurçAy Baltacı, söylediğine göre üniversiteyi bıraktığı için büyük bir pişmanlık duymakta ve “Okulu keşke bitirseydim.” cümlesini çok kez sarf etmektedir.

BurçAy Baltacı Twitch

BurçAy Baltacı, Twitch platformunda uzun süredir yayın yapmaktadır. Justin TV zamanlarından beri Twitch platformunu yakından takip ettiğini dile getiren Baltacı, bu mecradan para kazanılabildiğini bile bilmediğini, hatta bunu duyunca çok şaşırdığını söylemiştir.
Twitch platformunda genellikle oyun oynayarak canlı yayın yapan BurçAy Baltacı, sadece muhabbet üzerine de yayınlar açarak izleyicileri ile olan etkileşimini arttırmaktadır. Oyun anlamında Escape From Tarkov, Phasmophobia, Call Of Duty War Zone, In Silence, Hunt Showdown oyunları tercih etmektedir.
Twitch platformunda yaşından dolayı pek izlenmediğini belirten BurçAy Baltacı, gelecekte oğlunun gurur duymasının yeterli olacağını ifade etmiştir. Oğlu için iyi bir gelecek isteyen BurçAy Baltacı, düzenli olarak yayınlar açmaya devam etmektedir. https://www.twitch.tv/burcay adresi üzerinden Burç Ay Baltacı’nın Twitch kanalına erişebilmeniz mümkündür.

BurçAy Baltacı Discord

BurçAy Baltacı, Discord üzerinden takipçileri ile etkileşime geçmekte, sohbet kanalları kurmakta, çeşitli kategorilerde (oyun, dizi, film, müzik, kitap gibi) öneriler verilebilen odalar açmakta ve ücretsiz oyunlar oynanabilip arkadaşlık edinebilen güzel bir alan yaratmaktadır. BurçAy Baltacı’nın kurmuş olduğu Discord sunucusu, 6 binin üzerinde izleyici tarafından kullanılmaktadır. BurçAy Baltacı’nın tüm Discord bilgileri, BurcAy Twitch kanalında sabitlenmiştir. https://discord.com/invite/burcay linkine tıklayarak BurçAy Discord adresine erişim sağlayabilirsiniz.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
Burç Ay Baltacı’nın Ailesi
Burç Ay Baltacı’nın Ailesi

Burç Ay Baltacı’nın Ailesi

Burç Ay Baltacı,  evli ve 1 çocuk babasıdır. Nezahat Bodur Baltacı ile evli olan BurçAy Baltacı’nın 3 yaşında bir erkek çocuğu vardır. Tuğkan Deniz Baltacı adındaki oğlu, tıpkı babasına benzemekte ve BurcAy sevenlerinin ağzını açık bıraktıracak bir tatlılıktadır. Çekirdek aile, ayrıca evlerinde 2 kedi beslemektedir.

Burç Ay Baltacı’nın Hayali Ne?

BurçAy Baltacı, 3 yaşındaki oğlu için iyi bir gelecek hayal ediyor ve bunun için çalışıyor. Verdiği bir röportajda oğluna güzel bir sistem bırakmak istediğinden bahsetmiştir. Aktif izleyici sayısının yaşından dolayı az olduğunu söylese de, ailesi için geçim sağlayabilecek kadar para kazandığını ifade ederek bu durumdan şikayetçi olmadığını belirtmiştir.

BurçAy Baltacı Sosyal Medya Hesapları

BurçAy Baltacı, hem Twitter hem de Instagram kullanmaktadır. Her iki sosyal mecrayı da kişisel olarak kullanan ve yayın bilgilerine çok yer vermeyen BurçAy Baltacı, kemik kitlesi tarafından takip edilmektedir.

Instagram hesabı: burcaybaltaci

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Can Eregüler Kimdir? | Odisnos adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.