Reklamlar
Magazin

Twitch Yayıncısı Naz Frambuaz Kimdir?

Reklamlar

Naz Frambuaz, Twitch üzerinden yayın yapan kadın kullanıcılar arasında yer almakta ve oldukça da tanınmaktadır. Pek çok kişiye yayın yapma imkanı tanıyan Twitch uygulaması, günümüzde oldukça yaygın bir kullanıma sahiptir. Bazı kişiler bu uygulamayı hobi olarak kullansa da pek çok kişi meslek olarak bu yola devam etmektedir.

Naz Frambuaz, Twitch sayesinde popüler konuma erişmiş olsa da öncesinde katılmış olduğu JTG’nin Algida Boom Boom Nobstar yarışması sayesinde tanınmaya başlamıştır. Çoğu kişi bu yarışma sayesinde Naz’ı tanımış bazı kişiler de diğer sosyal medya hesapları üzerinden tanıma imkanı yakalamıştır. Naz hakkında merak edilen pek çok soru, yanıtlarıyla beraber aşağıda detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

Naz Frambuaz Aslen Nerelidir?

Naz Frambuaz aslen nerelidir sorusu, bazı takipçiler tarafından merak edilmekte ve pek çok internet sitesi üzerinden detaylı bir şekilde araştırılmaktadır. Bu soru kapsamında yapılan araştırmalar, net bir cevap verememektedir. Ancak son bilgilere göre Naz’ın İstanbul’da yaşamına devam ettiği bilinenler arasında yer almaktadır.

Naz Frambuaz Boyu, Kilosu ve Burcu
Naz Frambuaz Boyu, Kilosu ve Burcu

Naz Frambuaz Boyu, Kilosu ve Burcu

Naz Frambuaz boyu ve kilosu, merak edilen konular arasında görülmektedir. Takipçileri, sosyal medyalar üzerinden Naz’ı takip etmekte ve yaptığı paylaşımları fazlasıyla beğenmektedir. Sahip olduğu fiziği ve tercih ettiği giyim tarzı neticesinde pek çok kişinin merak ettiği konu Naz’ın boy ve kilo orantısı olmaktadır. Naz, bilindiği kadarıyla, 1.65 boyunda ve yaklaşık 50 kg ağırlığındadır. Oldukça orantılı olan bu sayılar, Naz’ın görünüşünü olumlu yönde etkilemektedir.

Reklamlar

Naz Frambuaz burcu da bir başka merak edilen konudur. Yaptığı yayınlarda eğlenceli tavrı, renkli kişiliği neticesinde pek çok kişi Naz’ın burcunu merak etmektedir. Ekim ayında doğduğunu belirten Naz, Terazi burcudur.

Naz Frambuaz Eğitim Hayatı

Twitch ve diğer sosyal medyalar sayesinde adını duyurmuş olan Naz hakkında eğitim hayatı da fazlasıyla merak edilmektedir. Pek çok kişi, Naz’ın sosyal medya üzerinde aktif olduğunu bilmekte ve bu uygulamalar üzerinden gelir elde ettiğini düşünmektedir. Bu düşünce neticesinde de Naz’ın mesleği ve eğitim hayatı fazlasıyla merak edilir olmaktadır.

Naz, İzmir Ege Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Bölümü’nden mezun olmuştur. Okuduğu bölüme ilişkin bir iş yaptığı hakkında herhangi bir açıklamada bulunmayan Naz’ın aktif olduğu uygulamalar üzerinden gelir elde ettiği düşünülmektedir.

Naz Frambuaz‘ın Sevgilisi Var Mı?

Naz Frambuaz'ın Sevgilisi Var Mı?

Naz’ın sevgilisi, takipçiler tarafından en çok merak edilen konulardan biridir. Oldukça güzel olan ve pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başaran Naz, İnstagram üzerinden 14 Şubat’ta yaptığı paylaşım ile birlikte ilişkisinin olduğunu takipçilerine duyurmuştur. Ancak yapmış olduğu paylaşımda sevgilisinin yüzünü göstermeyen Naz, yalnızca açıklama kısmında ilişkisini doğrulamıştır. Sevgilisinin kim olduğunu saklayan Naz, ilişkisini gözler önünde yaşamaktan fazlasıyla çekinmektedir.

Reklamlar

Naz Frambuaz’ın Sosyal Medya Hesapları

Naz Frambuaz’ın sosyal medya hesapları, hemen hemen pek çok kişi tarafından bilinmekte ve takip edilmektedir. Öncelikle Twitch hesabı ile tanınan Naz, bu platformda yaklaşık 110 bin takipçiye sahiptir. Düzenli bir şekilde yayın yaptığı bu platform üzerinden diğer hesaplarının adreslerini de paylaşmıştır.

Frambuaz’ın İnstagram hesabı da merak edilenler arasında yer almaktadır. İnstagram hesabı üzerinden 130 bin takipçiye sahip olan Naz, bu uygulamayı oldukça aktif kullanmaktadır. İnstagram’da 136 gönderisi ve 1 adet Reels videosu bulunmaktadır. Aynı zamanda İnstagram’ın öne çıkanlar kısmını da aktif bir biçimde kullanmaktadır.

Naz, diğer sosyal medya hesaplarında da, Snapchat ve Youtube, fazlasıyla aktiftir ve takipçileri için güncel paylaşımlar yapmaya devam etmektedir.

TikTok Fenomeni Kürşat Juan Kimdir? adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu