Beyza Pelin Tatar Kimdir? | pelonuz

07.03.2021
335
Beyza Pelin Tatar Kimdir? | pelonuz
Modelistlik Kursu

Beyza Pelin Tatar, Tiktok platformunda “pelonuz” takma adıyla bilinen içerik üreticisidir. 2000 yılında doğan Beyza Pelin, samimi tavırlarıyla ve sosyal medyada aktif olması ile geniş bir kitle oluşturmayı başarmıştır.

Beyza Pelin Tatar Instagram

Beyza Pelin, aktif bir Instagram kullanıcısıdır. Kişisel hesabında kendi fotoğraflarını paylaşan Tatar’ın 153 bin takipçisi bulunmaktadır. Fotoğraf gönderilerinin yanı sıra Reels özelliğini de sıkça kullanan Beyza Pelin, hikâyeler paylaşmakta ve sevdiği hikâyeleri başa sabitlemektedir. Instagram kullanıcı adı ise pelonuzz2 olmaktadır. Ayrıca ünlü fenomenin İdo Tatlıses, Burak King, Öykü Berkan gibi simalar ile paylaşımları da mevcuttur.

Beyza Pelin Tatar Youtube 

Beyza Pelin Tatar Youtube

Beyza Pelin, Youtube platformunda aktif olacağını belirtmiş olsa bile, yalnızca 1 video paylaşımında bulunmuştur. Neredeyse 1 yıl önce paylaştığı burun ameliyatı videosu ile 600 binin üzerinde izlenme alan Pelin Tatar, ardından hiç video paylaşımı yapmamıştır. Aktif olmaması nedeniyle diğer sosyal platformlara göre Youtube’da daha az bir kitle tarafından takip edilmektedir. 21 bin aboneli hesabında içerik üretmeye ara vermiştir.

Beyza Pelin Tatar Tiktok

Pelin Tatar’ın asıl ün kazanmasını sağlayan platform Tiktok olmaktadır. Tiktok üzerinde paylaştığı videolar ile büyük bir beğeni toplayan Beyza Pelin (pelonuz), pek çok kategoride içerik paylaşmaktadır. Dans videoları, eğlence içerikli videolar ve dublajlar yapmaktadır. Arkadaşlarına sık sık videolarında yer veren Beyza Pelin, 880 binden fazla Tiktok kullanıcısı tarafından takip edilmektedir. Pelin Tatar’ın toplam beğeni sayısı ise 47 milyonun üzerindedir.

Beyza Pelin Ne İş Yapıyor?
Beyza Pelin Ne İş Yapıyor?

Beyza Pelin Ne İş Yapıyor?

Beyza Pelin, öğrencilik hayatına devam etmektedir. Bu nedenle profesyonel bir mesleği bulunmamaktadır. Ancak sosyal medya platformlarını aktif bir şekilde kullandığı ve fazla takipçili olduğu için fenomen unvanına sahiptir. Beyza Pelin, günümüzde Tiktok platformu üzerinden kazanç elde etmektedir.

Beyza Pelin Tatar Burun Ameliyatı

Beyza Pelin, geçtiğimiz dönemlerde burun ameliyatına girmiştir. Burnunu istediği görünüme kavuşturmayı başaran Pelin Tatar, yaşadığı tüm süreci Youtube kanalında paylaşmıştır. Burnunu yaptırdıktan sonra büyük bir değişime uğrayan Beyza Pelin Tatar, sevenlerinden tam not almıştır. Yaklaşık 1 yıl önce başarılı bir operasyon geçiren Beyza Pelin Tatar, güzelliğine güzellik katmayı başarmıştır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Beyza Pelin Kaç Yaşında?

Pelin Tatar, 1 Ocak 2000 tarihinde dünyaya gelmiştir. 21 yaşında olan Beyza Pelin (pelonuz), Oğlak burcudur.

Beyza Pelin Tatar’ın Boyu Kaç?

Tiktok içerik üreticiliği yapan Pelin Tatar’ın boyu 1.65’tir. Boyu ile orantılı olan kilosu ise 52 olmaktadır.

Beyza Pelin Nereli?

Beyza Pelin, İstanbul’da doğmuştur. Ünlü fenomen, yaşantısını hala İstanbul’da sürdürmektedir.

Beyza Pelin Tatar’ın Sevgilisi Kim?

Beyza Pelin Tatar’ın Sevgilisi Kim?

Pelin Tatar’ın aşk hayatı merak edilmektedir. Takipçileri tarafından en çok sorulan “Beyza Pelin Tatar’ın sevgilisi kimdir?” sorusunun şimdilik bir yanıtı bulunmamaktadır. Pelin Tatar, daha önce yakın arkadaşlarıyla, pek çok fenomen ile ismi yan yana gelmiş Tiktok yıldızları arasında yer almaktadır. Ancak şimdilik sevgilisi bulunmamakta ya da aşk hayatını gizlemektedir.

Beyza Pelin Tatar Kavga

Beyza Pelin, gerek yakın arkadaşları gerek ise takipçileri tarafından gelen söylemler ile zorlu bir dönemden geçmiştir. Bir dönem gelen yorumlar ve linçler üzerine Tiktok hesabından canlı yayın yaparak açıklamalarda bulunan Beyza Pelin, hesabını kapatacağını ve kimseyle uğraşmak istemediğini belirtmiştir. Yayın yaptığı zamandan kesitler hala internette mevcut olan Tatar,  günümüzde daha sakin bir yaşam sürmektedir.

Sosyal Medya Hesapları

TikTok: pelonuzzz

Instagram: pelonuzz2

Youtube

Ayrıca, Alperen Dürük (AlpTV) Kimdir? adlı yazımız da ilginizi çekebilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.