Reklamlar
Magazin

TikTok Fenomeni Kürşat Juan Kimdir?

Reklamlar

Kürşat Juan, son dönemlerin en sevilen simalarından biri haline gelmiştir. Samimi tavırları ve başarısı ile ön plana çıkmayı başaran Kürşat Juan, Tiktok platformu sayesinde hayatımıza giren isimlerden bir tanesidir. Kısa süre içerisinde fenomen olmayı başaran ve büyük bir kitleye sahip olan Kürşat Juan, en çok araştırılan sosyal medya fenomenleri arasında yer almaktadır.

Kürşat Juan Nereli?

Kürşat Juan, aslen Artvinlidir. Şu anda abisi ile birlikte İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir.

Kürşat Juan’ın Ailesi
Kürşat Juan’ın Ailesi

Kürşat Juan’ın Ailesi

Kürşat Juan’ın takipçileri, en çok fenomenin ailesini merak etmektedir. Kürşat Juan, annesi ile babasını oldukça küçük yaşlarda kaybetmiştir. Annesini 8, babasını ise 15 yaşında kaybeden Juan, abisiyle birlikte İstanbul’da yaşamını devam ettirmektedir. Kürşat Juan’ın bir de ablası bulunmaktadır. Ablası, eşi ve çocuklarıyla birlikte Artvin’de ikamet etmektedir.

Kürşat Juan Kaç Yaşında?

Kürşat Juan, hayranları tarafından sıkça araştırılmaktadır. En çok araştırılan konulardan bir tanesi ise Kürşat Juan’ın kaç yaşında olduğudur. Kürşat Juan, 1999 doğumludur. 22 yaşında olan sevilen isim, Tiktok video içerik üreticiliğine başlayarak tanınır hale gelmiştir.

Reklamlar

Kürşat Juan Hangi Burç?

Kürşat Juan’ın doğum günü 5 Mayıs olmaktadır. Yaptığı bir soru cevap etkinliğinde burcunun boğa olduğunu açıklamıştır.

Kürşat Juan’ın Gerçek Adı Ne?

Kürşat Juan'ın Gerçek Adı Ne?

Kürşat Juan’ın gerçek adı da merak konusu olmuştur. Juan lakabı, Tiktok’ta yaygın olarak görülebilmektedir. Ekip ismi olarak aldıkları bu lakap, Kürşat tarafından da kullanılmaktadır. Kürşat Juan olarak tanıdığımız sosyal medya fenomeninin gerçek ismi Kürşat Yalçınkaya olmaktadır.

Kürşat Juan Tiktok

Kürşat Juan, Tiktok denilince akla gelen ilk isimler arasında yer almaktadır. Aktif bir Tiktok kullanıcısı olan Kürşat Juan, 3 milyon Tiktok kullanıcısı tarafından takip edilmektedir. Tiktok için ürettiği videolarda oldukça başarılı olan Juan, 160 milyonun üzerinde toplam beğeni almıştır. Kürşat Yalçınkaya’nın Tiktok kullanıcı adı “kursatjuan” olmaktadır.

Kürşat Juan Instagram

Kürşat Yalçınkaya, hayatımıza Tiktok ile giriş yapmış olsa da Instagram’da da geniş bir kitleye sahiptir. 770 bini aşkın takipçi sayısına erişen ve aktif paylaşımlar yaparak her geçen gün takipçi sayısını yükselten Kürşat Juan, kişisel paylaşımlar yapmaktadır. Reels kısmında da sevilen Tiktok videolarını koyan Kürşat Juan, hem Instagram hem de Tiktok severlere hitap etmeyi başarmıştır. “kursatjuan” kullanıcıyla açtığı Instagram sayfasına https://www.instagram.com/kursatjuan/?hl=tr linki üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Reklamlar

Kürşat Juan Youtube

Kürşat Juan, sosyal medya platformlarında ciddi bir başarı elde etmiştir. Zira bu başarının kanıtı olarak Youtube kanalı da gösterilebilmektedir. Tiktok hesabında 100 bin kullanıcıya eriştiği zaman Youtube kanalını açan Kürşat Juan, aktif olarak Youtube içerikleri üretmektedir. Kısa bir süre içerisinde Youtube üzerinde 735 bin aboneye ulaşan Kürşat Juan, düzenli paylaşımlar yaptığı için kanalını her geçen gün büyütmektedir. 2019 yılından bu güne 50 milyonun üzerinde toplam görüntülenme alan Kürşat Juan, başarılı bir Youtuber olmaktadır.

Kürşat Juan Şarkı
Kürşat Juan Şarkı

Kürşat Juan Şarkı

Kürşat Juan, “Alayına” adlı şarkısını piyasaya sürmüştür. Tiktok fenomenlerinin adının geçtiği şarkı, bir nevi gönderme niteliğindedir. Ancak yine de sesi ve klipteki kalite ile kendinden söz ettirmeyi başarmıştır. Kürşat Juan’ın Alayına adlı şarkısı 14 milyon görüntülenme almıştır.  Juan, klibinden sonra pek çok Youtube kanalına konuk olmuştur. Hatta pek çok yayıncı, yayın esnasında canlı olarak Alayına şarkısını dinlemiş ve tepki vermiştir. Klibin başarılı olmasıyla birlikte Tiktok camiası, bu şarkı eşliğinde dans ederek içerik paylaşmıştır. Kürşat Juan da Tiktok’ta yayınlanan bu içerikleri izleyerek tepki verdiği bir Youtube videosu paylaşmıştır. 

Kürşat Juan hakkında söyleyeceklerimiz bu kadardı. Melis Fis Kimdir? Şarkı Söylemeye Nasıl Başladı? adlı yazımızı da merak ediyorsanız, okumanızı tavsiye ederiz.

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu