MAD Skincare Serisi Ürün İncelemesi

18.06.2019
151
MAD Skincare Serisi Ürün İncelemesi
Modelistlik Kursu

MAD Skincare serisi son yıllarda ülkemizde popüler hale gelmeye başladı. MAD Skincare serisi ürünleri FDA onaylıdır ve Amerika’da üretilmektedir. M.A.D cilt bakım ürünleri bu açıdan oldukça güvenilir ve kalitelidir. MAD Skincare serisi maskeleri, serumları ve leke kremleri cildinizi sağlığına kavuşturmak için ideal ürünlerdir.

MAD Skincare serisi Turkiye içinde henüz satışa sunulmamaktadır.  MAD Skincare serisi Türkiye içinde bulunmasa bile Amazon gibi e-ticaret sitelerinden sipariş verebilirsiniz. Bu şekilde bu kullanışlı ve faydalı ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. MAD Skincare serisini kullananlar bu ürünlerden çok memnun kaldıklarını söylediler. Ben de incelemeye karar verdim. MAD Skincare serisindeki ürünler ne işe yarıyor? Gelin öğrenelim…

MAD Skincare Serisi

MAD Skincare Serisi:
Environmental Detox Mask

Bu maskeyi uygulamadan önce cildinizi bir temizleme jeliyle temizlemeniz gerekiyor. Ardından yumuşak bir havluyla tampon yaparak yüzünüzünü kurulamalısınız. En iyi sonuçları almak için cildinizi toniklemeniz de gerekiyor.

Daha sonra Environmental Detox Mask ürününü gözlerinize temas ettirmekten kaçınarak yüz ve boyun bölgesine uygulayın. 10 dakika bekletin. Ilık suyla durulayın. Bu maskenin içinde bulunan botanik ve bitki özleri, cilt hücrelerini zararlı çevresel saldırganlara karşı korumak için birlikte çalışır. Cildinizi detoksifiye etmek cildinizin tazelenmiş, beslenmiş ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Kirlilik Savunması Peptid teknolojisi, toksinlerin yok edilmesine ve fiziksel ve duygusal stresin zararlı etkilerinin en aza indirilmesine yardımcı olma işlevini arttırır. Aynı zamanda serbest radikal hasarına karşı koruma sağlar.

Hücresel artırıcı izoflavonlar, organik bileşiklerdir. Kollajen yıkımının azaltılmasına ve ciltteki yağların agresif bileşikler oluşturmasına engel olur. Ayrıca çevresel strese bağlı cilt bozulmalarını iyileştirmeye yardımcı olur.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Siyah frenk üzümü çekirdeği yağı, yağ asitleri bakımından zengindir. Cildin sağlıklı kalmasına yardımcı olur ve kuru hasarlı cildin etkilerini azaltır ve daha genç bir cilt için ışıltı sunar. CELLDETOX® teknolojisi, yüz hatlarını belirgin bir şekilde pürüzsüzleştirerek ve cilt rengini aydınlatarak, görünür yaş belirtilerini azaltır ve sarhoş ve yorgun cilde doğal bir ışıltı kazandırır.

Gerçekten de bu ürün vaat ettiklerinin hepsini gerçekleştiriyor. İçinde bulunan çay ağacı yağı ve siyah frenk üzümü çekirdeği yağı, cilde inanılmaz bir nem katıyor ve taze bir görüntü sağlıyor. Üstelik kokusu gerçekten de kendinizi şımartmanızı sağlıyor. Cildin derin katmanlarının dahi temizlendiğini hissediyorsunuz. Bu açıdan bu ürünü kesinlikle tavsiye ederim.

Spot On Zinc And Sulfur Mask

MAD Skincare Serisi:
Spot On Zinc And Sulfur Mask

Yüzünüzü bir leke temizleyici ürün ile temizleyin. Daha sonra  yumuşak bir havluyla tampon yaparak yüzünüzünü kurulamalısınız. Aşırı yağlı cildin kurumasına yardımcı olmak için maskeyi cildinize uygulayın. Bu hızlı ve etkili maskenin ciltteki yağı dengeli hale getirdiğini ve lekeleri yok ettiğini göreceksiniz. Bu maskenin içindeki bitkisel özler maksimum rahatlık için cildi sakinleştirir ve yatıştırır.

Maskenin içinde bulunan çay ağacı yağı, bakterilerle savaşmaya ve kontrol etmeye yardımcı olan doğal bir esansiyel yağdır. Kafur ise doğal bir cilt soğutucudur. Sivilceye karşı cildi duyarsızlaştırıcı ve sakinleştirici etkisi vardır. Alp sebum ise alp bitkisinden üretilmiş yenilikçi bir bileşendir. Antienflamatuardır ve gözeneklerin boyutunu küçültür ve görünümünü azaltır. Komedojenik değildir ve gözenek boyutunun küçülmesini hedefleyen T bölgesi yağlılığı ve karma ciltleri tedavi eden ürünler için idealdir. Ayrıca sebum üretimini azalttığı ve iltihaplanmada yardımcı olduğu gösterilmiştir.

Beta-Glucan’dan elde edilen bu cilt bakım ürünü, UV ışınları yani güneş hasarlarına karşı etkili bir şekilde koruyabilir, dış yaşlanma belirtilerini iyileştirebilir. Ayrıca fibroblast büyümesini ve kollajen sentezini uyarabilir ve cildin nemlendirici özelliklerini artırabilir.

Bu ürün oldukça yoğun bir kıvama sahip ve beyaz renkte geliyor. Özellikle gece yatmadan önce cildinizde T bölgesine uyguladığınız zaman harika sonuç veriyor. Sivilceleri tamamen yok ediyor ve ciltteki yağlı görünümü büyük ölçüde azaltıyor. Fakat cildi biraz kuruttuğunu söyleyebilirim. Bu yüzden maskeyi kullandıktan sonra su bazlı hafif bir nemlendirici uygulayabilirsiniz.

Youth Transformation Glycolic Mask

MAD Skincare Serisi:
Youth Transformation Glycolic Mask

En iyi sonuçları almak için yine cildinizi bir yüz temizleme jeliyle temizleyin. Havluyla tampon yaparak kurutun ve tonikleyin. Maskeyi göze temastan kaçınarak yüze ve boyuna uygulayın. 10 dakika bekletin. Ilık suyla durulayın. Bu maskenin içinde bulunan glikolik asit ve botanikler, yeni genç cilt için ve ölü cilt hücrelerinden arındırmak için birlikte çalışırlar. Bu maske cilt dokusunu iyileştirir, nemlendirir, tazelenmiş, beslenmiş ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Güçlü ve etkin bir eksfoliyatör olan glikolik asit, alfa-hidroksi asitlerin en aktif ve faydalı olanıdır. Cildin dokusunu iyileştirmek, cilt tonunu arındırmak ve hatta ten rengini dengelemek için yorgun cilde sağlıklı ve doğal bir parlaklık kazandırır.

Kayısı çekirdeği yağı, E vitamini içeriği yüksek ve A vitamini yönünden zengin olan yumuşak bir doğal yağdır. Cildi yumuşatıp iyileştirme kabiliyeti ile bilinir ve erken yaşlanan cilde nemlendirme sağlar.

Siyah frenk üzümü çekirdeği yağı, yağ asitleri bakımından zengindir. Sağlıklı bir cilt sağlamaya yardımcı olur, kuru ve hasarlı cildin etkilerini azaltır ve daha genç bir cilt için ışıltı sağlar.

Nemlendirici özellikleri ile bilinen ve esansiyel yağ asitleri yönünden zengin olan mürver tohumu doğal yağı, beslenmiş cilt altında kuru görünümün iyileştirilmesine yardımcı olur ve cilt bariyeri işlevini, nemlendirmeyi ve cilt elastikiyetini artırmaya yardımcı olur.

Lavanta çiçeğinden elde edilen Lavandox, seçilen İspanyol lavanta yağı moleküllerinden yapılır. Spesifik bir işlemle, arzu edilen moleküller alınır. Bu madde, ciltteki kırışıklıkları azaltır.

Delicate Skin Calming Gel Mask

MAD Skincare Serisi:
Delicate Skin Calming Gel Mask

En iyi sonuçları almak için yine cildinizi bir yüz temizleme jeliyle temizleyin. Havluyla tampon yaparak kurutun. Maskeyi göz çevrenizle temastan kaçınarak yüzünüze uygulayın. 5 dakika bekletin ve ılık suyla durulayın. Yüzünüz sakinleşmiş, yatışmış ve tazelenmiş hissedecek.

Cildi yatıştırıcı yararları ile bilinen yulaf, aynı zamanda doğal nemlendirme ve cilt bakım özellikleriyle de bilinir. Nilüfer Çiçeği Özü ise sakinleştirici olarak bilinir ve tahriş olmuş cildi nemlendirmeye ve yatıştırmaya yardımcı olur. Palmitoyl Tripeptide-8 İyileşme için esastır, bu peptit cildin enflamatuar tepkilerini önemli ölçüde azaltır ve kuru iltihaplı cildin şişmesini ve tahrişini en aza indirir.

Sepicalm ™ VG, tahriş olmuş ve gerilmiş cildi sakinleştirmek ve yatıştırmak için oluşturulan palmitoilprolin ve nilüfer çiçeği özü arasında eşsiz bir birlikteliktir. Enflamatuar stresin, UV, tahriş, kirlenme ve akne veya yaşlanma sürecinin neden olduğu deri pigmentasyonunu azalttığı kanıtlanmıştır.

Sedaplant Richter, bitkisel anti-tahriş edici özlerin karmaşık bir kombinasyonudur. Sedaplant Richter rezene, şerbetçiotu, papatya, melisa, ökse otu ve civanperçeden elde edilir. Bu kombinasyon, hassas cildi sakinleştiren ve rahatlatan mükemmel bir nemlendirici olan allantoin ile harmanlanmıştır. Allantoin ayrıca tahriş olmuş cildi rahatlatmak ve sağlıklı cilt dengesini geliştirmek ve korumak için de önerilir.

Sedaplant Richter ayrıca kuru cildi güçlendirmeye, canlandırmaya ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. Bitkisel harman içinde, civanperçemi özü, doğal bir büzücü ve antibakteriyel görevi görür, melisa, nane ve papatya tahriş olmuş cildi rahatlatmaya yardımcı olur, ökse otu yara iyileşmesine yardımcı olur, şerbetçiotu olgun cildi sıkılaştırmaya ve yatıştırmaya yardımcı olur ve rezene kuru cildi güçlendirir, uyarır ve pürüzsüzleştirir.

Neutrazen ™ adlı lipopeptit, iltihaplanma belirtilerini önler ve tahriş olmuş cildi sakinleştirir ve yatıştırır. Aynı zamanda normal bir cilt hassasiyeti eşiğini korumaya ve onarmaya yardımcı olabilir.

Meyankökü özü, kırmızı, tahriş olmuş ve hassas ciltler için doğal bir ilaç işlevi görür. Doğal olarak hassas ciltte ve aynı zamanda kozmetik olarak tedavi edilmiş ciltte iltihaplanmayı azaltmaya yardımcı olabilir. Ek olarak meyan kökü bağışıklığı arttırır ve güçlü antioksidanlar içerir, çevresel olarak iltihaplı ciltten kaynaklanan kızarıklığı azaltır.

Radiant Brightening Mask

MAD Skincare Serisi:
Radiant Brightening Mask

En iyi sonuçları almak için yine cildinizi bir yüz temizleme jeliyle temizleyin. Havluyla tampon yaparak kurutun ve tonikleyin. Bu maskeyi yüze ve boyun bölgesine uygulayın. 10 dakika bekletin. Ilık suyla durulayın. Bu maskedeki bileşenler, en mat cildi aydınlatmak için birlikte çalışır. Cildinizde beslenmiş, sağlıklı ve ışıltılı bir görüntü oluşur.

Emblica fruit extract aslında bir bitki türevidir. Mükemmel bir cilt parlatma özelliği vardır ve cildin daha parlak ve sağlıklı bir ışıltı görünümü için cilt rengini aydınlatır.

Multi C vitamini kompleksi, stabil C vitamini kombinasyonudur. Cansız, solgun ve yorgun ciltlere parlaklık ve ışıltı kazandırmaya yardımcı olur.

Meyan kökü özü ise düz, hiper pigmentli cildi aydınlatmak için geleneksel ve güvenli bir çözüm sunar ve aynı zamanda güçlü bir antienflamatuardır. Üstelik cilde net bir görüntü ve renk kazandırır. Cildin sağlıklı bir pembe renge kavuşmasına kolay bir şekilde yardımcı olur.

Mürver özü, cildi lekelerden uzak tutmaya ve tıkanıklığı hafifletmeye yardımcı olur. Ayrıca tüm lekeleri temizlemeye ve arındırmaya yarar. Bu organik madde, daha parlak ve ışıltılı bir cilt tonu için doğal antioksidan özellikler sunar.

MAD Skincare Serisi Ürünleri Fiyatları

MAD Skincare fiyat bilgisi Türkiye’de olmadığı için dolar üzerinden verilir. Genellikle MAD Skincare ürünlerinin fiyatları 30-120 $ arasında değişmektedir. Fakat ürün çeşitliliğine, boyutlarına ve özelliklerine göre fiyatlar değişir. MAD Skincare leke kremi fiyatı ise 34 $ civarındadır.


MAD Skincare Serisi Ürün İncelemesini yaptığımız yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca, Rossman Cilt Bakım Ürünleri İncelemesi adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.