Shiseido Maske Serisi

17.04.2019
457
Shiseido Maske Serisi
Modelistlik Kursu

Shiseido maskeler, güzellik ve kozmetik alanında gelinen son noktayı ifade ediyor. 1872 yılında Tokyo’nun Ginza kentinde Arinobu Fukuhara tarafından kurulan Shiseido markası, yıllara meydan okumanın belki de en canlı örneği olarak karşımızda duruyor.

Japonya’nın zengin bitki örtüsü, botaniği ve bitki çeşitliliğinden yararlanılarak üretilen güzellik formülleri ve güzellik reçeteleri ile dünyaca ünlü kozmetik ürünleri Shiseido markasıyla bizlerle buluşuyor. Shiseido maske serisi de doğanın büyüleyici zenginliğini ciltlerimize taşıyor. Bu seride bulunan maskeler farklı cilt problemleri ve cilt özelliklerine göre hazırlanmış. Peki bu cilt maskeleri serisinde hangi ürünler var? Gelin hep birlikte inceleyelim…

Shiseido Maske Waso Beauty Sleeping Mask

Shiseido Maske Waso Beauty Sleeping Mask

Yuzu narenciye ile yapılan yoğun jel nem maskesi, cildinizi gece boyunca tazeler ve yeni güne hazırlar. Stres ve uyku eksikliği nedeniyle nemi ve berraklığı kaybeden cilde nem sağlar.

Japon yemek geleneği Washoku’dan ilham alan Shiseido maske waso, cildin sorunlara karşı direncini dengelemek ve yeniden yapılandırmak, cildi nemlendirmek, yağlı görüntüyü gidermek ve gözenekleri küçültmek için Washoku bileşenleriyle formüle edilmiştir.

Nemli bir jel kremle dolu bu maskeyle cildiniz neme doyar. Kapsüller açılarak cildi sabaha kadar nemlenir. Sonuç, içeriden enerji alan parlak ve sağlıklı görünen bir tendir.

Buu maske, gözenekleri temizlemeye yardımcı olan ve pürüze neden olan yabancı maddeleri gideren PhytoResist System + teknolojisine sahiptir. Kir ve kirletici maddelere maruz kalan ve stres altında olan cildi temizler ve sıfırlar. Tüm cilt tipleri rahatlıkla bu maskeyi kullanabilir. Komedojenik değildir ve paraben içermez. Shiseido nem maskesi kullananlar ışıltılı ve canlı bir ciltle karşılaşacaklarına emin olabilirler.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

A, C ve E vitaminleri yüksek olan yuzu özleri, kuruluğa yatkın ciltler için yoğun nemlendirme sağlar. A vitamini içeren bütün havuç hücrelerinin, cilt hücrelerinin değişmesini optimize ettiği bilinmektedir. Ginseng ekstresi ile ciltteki pürüzlü cilt dokusunun iyileştiği bilinmektedir. E vitamini içeren aspir yağı, dış etkenlere karşı direnci arttırır. Moutan kabuğu ekstresi ise olası cilt problemlerini en aza indirmeye yardımcı olmak için formüle edilmiştir. Shiseido waso beauty sleeping mask kullananlar bu kompleks bakımdan oldukça memnun olduklarını söylüyorlar. Elbette bunlardan birisi de benim. Gerçekten cildi derinlemesine onarıyor ve nemlendiriyor.

Akşamları, cilt bakım rutininizin son adımı olarak kullanın. Ayrıca gün boyu makyaj yaptıktan sonra bile, cildinizi anında restore etmek için hızlı ve yoğun bir tedavi olarak kullanılabilir.

Shiseido  Maske Waso Purifying Peel Off Mask

Shiseido Maske Waso Purifying Peel Off Mask

Shiseido Waso Purifying Peel Off Mask, hem cildi hem de ciltteki kirli hissi hemen temizleyen bir yüz maskesidir. Cildin ve duyuların sıfırlanmasına yardımcı olan Japon fesleğeni olan shiso’yu içerir. Bu soyma maskesi gözenekleri sıkılaştırır, fazla hücreleri azaltır ve cildi arındırır. Ayrıca Shiseido pembe maske canlı rengiyle kullanımı daha da eğlenceli hale getiriyor. Bu sıkılaştırıcı yüz maskesi tüm cilt tiplerine uygundur.

Cildinizi temizledikten sonra haftada bir veya iki kez kullanın. Parmaklarınızın ucuna bol miktarda ürün alın ve temiz, kuru cilt üzerine pürüzsüz bir biçimde sürün. Yanaklar ve alın gibi yüzün daha geniş alanlarını yumuşatarak başlayın. Göz bölgesi, kaşlar, dudaklar ve saç çizgisine sürmekten kaçının. Maske tamamen kuruyana kadar yaklaşık 20 dakika bekleyin. Maskeyi yukarıdan aşağıya doğru soyarak çıkartın.

Shiseido Maske White Lucent Overnight Cream & Mask

Shiseido Maske White Lucent Overnight Cream & Mask

Cildin gece dinlenmesine yoğunlaşan bu krem ​​cildi nemlendirir ve gözle görülür bir şekilde aydınlatır. Ayrıca koyu renkli lekelerin ve gölgelerin görünümünü azaltır. Cildin parlak, canlı ve nemli olduğu görülür. ReNeura Teknolojisi + ™ özelliği, cildin alım kabiliyetini geliştirmeye yardımcı olarak tedavinizin zaman içindeki etkinliğini arttırmaya ve korumaya yardımcı olur.

Ayrıca Shiseido White Lucent Overnight Cream & Mask cildin mat görünümü, koyu renkli lekeli ve düzensiz görünümüne karşı doğal direncini desteklemeye yardımcı olur. Böylece cilt yoğun şekilde ışıltı kazanır ve çizgiler pürüzsüzleşir. Bu maskenin dermatolojik ve alerji testleri yapılmıştır. Mineral yağ ve paraben içermez ayrıca komedojenik değildir.

Devrim niteliğindeki ReNeura Technology + ™, cildinizin alıcılığını zamanla uyandırmak ve tedavinin etkinliğini sürdürmek için alıcının geliştirilmesine yardımcı olmak için natsume özü ve ashitaba içerir. Cildin kendi kendine onarabileceği hasarı ve lekelerin görünümünün, renk bozulmalarının ve yaşlanma belirtilerinin iyileşmesine yardımcı olur. 24 saat nemlendirme etkisi kuruluktan kaynaklanan ince çizgilerin görünümünü iyileştirir.

SAKURA-Bright Complex, üç ana bileşen içerisinden aydınlatmayı teşvik eder: Tormentilla ekstresi ve pyrola japonica klenze ekstresi, cildin donukluğu, koyu renkli lekelere ve gölgelere karşı doğal direncini destekler. Yoshino kiraz özü, mat ve solgun görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur. Alıç ekstresi canlılığın arttırılmasına yardımcı olur. Yeşil çiçek kokusu duyuları uyandırırken, aynı zamanda yumuşak ve dinlendirici bir his verir. Plumeria çiçek kokusu cildin ışıltılı olmasını sağlar.

Geceleri, cilt bakım rutininizin son adımı olarak bu maskeyi kullanın. İki inci büyüklüğünde bir miktar alın ve yüzün yanaklar, alın, burun ve çene olmak üzere beş noktasına sürün. Merkezden dışa doğru maskeyi yayarak uygulayın. Uyku maskesi olarak kullanırken, badem büyüklüğünde bir miktar alın ve cilt bakım rutininizin son adımı olarak yüzünüze eşit şekilde uygulayın. Tamamen kuruduktan sonra ılık suyla durulayın.

Shiseido Maske Wrinkleresist24 Pure Retinol Express Smoothing Eye Mask

Shiseido Maske Wrinkleresist24 Pure Retinol Express Smoothing Eye Mask

Kırışıklıkların görünümünü Shiseido maske ile giderebilirsiniz. Micro-Infusion Teknolojisine sahip bu göz maskeleri, kırışıklıkların görünümünü tek uygulamada azaltmaya yardımcı olur. Her kullanımda, cildin dokusu incelir ve canlı ve enerjik görünen gözler için esneklik arttırılır. Ayrıca maskenin içindeki esnek malzeme de dudak etrafındaki görünür gülme çizgilerini yok eder.

Saf Retinol Mikro İnfüzyon Teknolojisi, anında kırışıklık karşıtı faydalar sağlamaya yardımcı olur. WrinkleResist24 teknolojisi chlorella ekstresi, mukurossi ekstresi ve gambir ekstresi ile formüle edilmiştir. Böylece kırışıklıkların oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Sabahları cildinizi temizledikten ve nemlendirdikten sonra cildinize uygulayın. Haftada 2-3 kez kullanın. Göz maskelerini paketten çıkarın ve gösterildiği gibi gözlerin altına uygulayın. Maskede ön veya arka taraf yoktur. Her iki taraf da kullanılabilir ancak daha geniş olan taraf her zaman gözün dış köşesine yerleştirilmelidir. Yaklaşık 15 dakika beklettikten sonra yavaşça çıkarın. Bu maskeyi dudak çevresinde de kullanabilirsiniz.

Shiseido Maske Pure Retinol Intensive Revitalizing Face Mask

Shiseido Maske Pure Retinol Intensive Revitalizing Face Mask

Shiseido maske serisinin bu müthiş maskesi, cildin doğal iyileşme işlevini destekleyen ve cildi nemlendiren, dokuyu iyileştirmeye yardımcı olan konsantre bir bakım ürünüdür. Genç bir esneklik ve parlaklık, tek bir uygulama ile çarpıcı bir şekilde fark yaratır. Kırışıklıklar, kuruluk ve matlıkla mücadeleye yardımcı olan Saf Sıvı Retinol İletim sistemi içerir. Rahatlatıcı kokusu, rahatlık ve sükunet hissi uyandırır.

Shiseido maske ciltteki sert görünümü iyileştirmeye yardımcı olan ileri teknoloji bir amino asit olan hidroksiprolin içerir. Hidroksiprolin, pürüzlü görünümü iyileştirmeye yardımcı olur.

Cildi temizledikten ve nemlendirdikten sonra kullanın. Kullanım kolaylığı için önce açın ve hem üst hem de alt maske parçasını hazırlayın. Alt parçayı uyguladıktan sonra üst parçayı göz çevresine yerleştirin. 15 dakika bekledikten sonra soyun. Hafif bir masaj hareketi ile kalan parçaları ciltten alın.

Shiseido Maske Power Brightening Mask

Shiseido Maske Power Brightening Mask

Cilt lekeleri ve renk değişimlerini hedefleyen cömert miktarda faydalı içeriğiyle doyuran bir güzellik bakımı olan iyontoforezden ilham alan bu maske cilde güç ve parlaklık sağlar. Koyu renkli lekelerin görünümünü azaltırken mar ciltler için mükemmel bir çözüm sunar. Cilt parlak, tazelenmiş ve nemlendirilmiştir. Üstelik Shiseido maske, zarar görmüş cildi nemli tutar. Maske, yüzdeki konturların etrafına sığar ve en iyi parlatma efektini maske özünde bulundurur.

Maskenin içindeki özün damlamasını önlemek için maskeleri çıkarırken dikkatli olun. Öncelikle cildinizi nemlendirin daha sonra kullanın. Maskeyi kenarlarından tutun ve gözlerin ve burnun üzerine yerleştirin. Maskenin üst yarısını sabitlemek için hafifçe bastırın. Maskenin alt yarısının her iki tarafını tutun ve hafifçe yukarı çekerek,çene çizgisi boyunca yüzünüze uygulayın. Maskeyi sabitlemek için tüm yüzünüze bastırın. Maskeyi on dakika sonra çıkarın. Kalan esansı cilde nazikçe uygulayın ve ellerinizi kullanarak tüm yüze hafifçe bastırın.

Shiseido Maske Purifying Mask

Shiseido Maske Purifying Mask

Tazeleyici ve arındırıcı, görünüşte inceltilmiş ve tazelenmiş görünen cilt için cildin mat kirlerini emmeye yardımcı olan bir kil maskesidir. Düzenli kullanım ile kusursuz, dinlenmiş görünümlü bir cilt sağlar. Cilt açık ve gözle görülür bir şekilde enerjik bir görünüm sergiler. Kremsi, durulama formülü ile konforlu ve kolay uygulama işlemi sunar.

Kuru cilde haftada bir veya iki kez uygulayın. Göz ve dudak bölgelerinden kaçınarak dairesel hareketlerle eşit olarak yüzünüze sürün. 5 dakika bekletin ve iyice durulayın.

Shiseido Maske Serisi hakkındaki yazımız bu kadardı. Cilt bakımı hakkında diğer bilgiler için Günlük Cilt Bakımı Nasıl Olmalı? hakkındaki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.