Bioderma Sensibio H2O Misel Su Temizleyici

09.08.2019
598
Bioderma Sensibio H2O Misel Su Temizleyici
Modelistlik Kursu

Bioderma Sensibio H2O misel hassas ciltlere özel olarak üretilmiş bir temizleme losyonudur. Misel solüsyonu olarak da geçmektedir. Bu sayede olabildiğince etkili çözümlerin oluşmasını sağlamaktadır. Bioderma’nın yıllardır süregelen deneyim ve tecrübesi üzerine oluşturulmuş makyaj temizleme solüsyonu, en etkili çözüm ve kalıcı nemlendirme sunmaktadır. Bu sayede de cildin nem dengesini bozmayarak hassas ciltlerde deforme olmasını önlemektedir. Ürün gramajı olarak 100 ml. 250 ml. ve 500 ml. olmak üzere üç farklı seçenekte sunulmaktadır. Bu sayede sık makyaj yapan kişiler ile nadiren makyaj yapan kişiler arasında da ayrım yapılarak ürünün taze kalması sağlanmıştır. Çanta tipi boyutu ile 100 ml. gramajındaki ürün her boy çantada taşınabilir özelliği ile sıklıkla tercih edilmektedir. Sık makyaj yapanların ve her gün makyaj temizleme durumu olanların da 500 ml. gramajındaki devasa boyutu göz doldurmaktadır.

Bioderma Sensibio

Ürün özellikleri bakımından hassas ciltleri makyajlardan arındırmak hususunda olabildiğince etkilidir. Tek seferde makyajı çıkarması ile bilindiği için cildi tahriş etmeden tek hamle ile yüz bölgesini ve göz çevresini etkili şekilde temizlemektedir. Hassas ciltlere yönelik olmasının sebebi, cildin tahriş olmasını engellemesi ile alakalı bir durumdur. Aynı zamanda cildi arındırması açısından da büyük önem taşımaktadır. Özellikle ergenlik döneminde ya da genç ciltlerde, cildin arındırılması durumu ile birlikte sivilce oluşumunu, akne oluşumunu minimum seviyeye indirmektedir. Olası yan etkileri de minimum seviyede olduğu için hassas yapıda olmayan ciltler bile bu ürünü kullanmaktadır. Çünkü hem kokusu ile hem de cildi temizlemesi ile gözeneklerin rahat nefes aldığı kolaylıkla hissedilebilmektedir. Kızarıklık, kaşıntı, tahriş, yanma vb. alerjik reaksiyonların da oluşumunu engellemekte olan bir üründür.

Ürün kullanım yeri olarak sadece yüzde uygulamaya müsaittir. Göze temasından kaçınılması gerekmektedir. Göz çevresine uygulanabilir. Göz çevresini kurutmadığı gibi aksine nem dengesini de sağlamaya yardımcı olmaktadır. Paraben içermemesi nedeni ile ergenlikte olan bireylerin ve genç bayanların bir numaralı tercihi haline gelmiştir. Parfüm içermemekte fakat kendi bileşenlerinin hoş kokusu ile ciltte berrak bir görünümün aynı zamanda duyu organlarımız ile de hissedilmesini sağlamaktadır. Alkol içermemesi, cildin yaşlanmasını geciktirir.

Bioderma Sensibio H2O misel Kullanım Süresi

Bir Bioderma Sensibio H2O misel şişesinin kapağını açtıktan sonra 12 ay içerisinde bitirmeniz gerekmektedir. Bir yıllık bir kullanım süresi bulunmaktadır. Son kullanma tarihi her ne kadar 2-4 yıl ile sınırlı olsa da son kullanma tarihi içerisindeki bileşenler ile ilgili bir durumdur. Kapak açılmadan 2-4 yıllık raf ömrü bulunması ayrı bir durumdur. Kapak açıldıktan sonra kullanım sırasındaki kullanım ömrü de tamamen ayrı bir durumdur.

Bioderma Sensibio H2O misel Kullanım Şekli

Ürünün kullanım şekli oldukça basittir. Makyajınızı temizlemek istediğiniz zaman sabah veya akşam fark etmeksizin pamuk yardımı ile yüzünüze sürebilir ve makyajın pamuğa çıkmasını sağlayabilirsiniz. Pamuk ile cilde uygulanması özellikle hassas ciltlerin de tahriş olmasını engellemektedir. Makyajı tek seferde arındırma özelliğine sahiptir. Ağır makyajlarda makyajın tamamen ciltten çıkarılmasına kadar defalarca uygulanması ciltte tahriş etkisi yaratmaz. Ürünü kullandıktan sonra durulama gerektirmez. Bu sayede cilt üzerinde kalan ürün solüsyonunun yapıcı ve onarıcı etkisi de açılan gözeneklerin küçülmesinde ve cildin sıkılaşmasında büyük rol oynamaktadır. Bu ürün sadece hassas ciltler için üretilmiştir. Diğer cilt tipleri de kullanabilir. Buna bağlı olarak Bioderma’nın aynı şekilde diğer cilt tipleri içinde üretmiş olduğu makyaj temizleme solüsyonları bulunmaktadır. Bu solüsyonların her birinin isminin farklı olmasının nedeni cilt tipine uygunluğu ile alakalı bir durumdur.

Bioderma Sensibio H2O misel Kullanım Şekli

Bioderma Sensibio H2O Misel Su Temizleyici Kullananlar Var Mı?

Bioderma Sensibio H2O Misel Su Temizleyici Kullananlar Var Mı? Sorusunun sık sık arama motorlarında araştırıldığı görülmektedir. Bu nedenle de bu ürün hakkında oldukça fazla merak söz konusu olduğu fark edilmiştir. Bizler de bu soruya açıklık getirmek amacı ile bu yazımızda hem ürünün bileşenlerine hem de ürün hakkında kullanıcı yorumlarına yer vermiş bulunmaktayız.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Bioderma Sensibio H2O Misel Su Temizleyici kullanan kişiler her zaman olumlu yorumlarda bulunmaktadır. Bu yorumların bir kısmını aşağıda listeledik. Bu vesile ile bu ürünün işe yarayıp yaramadığını merak edenler ve kullanıcı yorumlarına bakarak ürünü almak isteyen kişiler kararlarını bu yorumlar ile oluşturabilirler.

l Bioderma Sensibio H2O misel hassas ciltlere özel makyaj temizleyiciyi kullandım. İlk denememden itibaren oldukça fazla memnun kaldım. Bunun nedeni ise, benim çok ağır makyaj yapmamdan kaynaklıydı. Çünkü hassas ciltlere özel olmasına rağmen en güçlü makyajları bile tahriş etmeden çıkarması oldukça kaliteli bir ürün olduğunun göstergesidir. Sadece ağır ve koyu makyajları değil suya dayanıklı makyajları dahi çıkartıyor olması da oldukça güçlü bileşenlerden oluşuyor olmasından kaynaklıdır.

l Bioderma Sensibio H2O misel 500 ml. solüsyon fiyatı bazı kişiler için çok pahalı gelebilir. Fakat cilde etkisi göz önünde bulundurulduğunda bu ürün oldukça güzel ve aynı zamanda da uygun bütçededir. Arada kampanya dahiline giren ürün çeşitleri ile bu ürünü farklı fiyatlardan almak da mümkün olabiliyor. Bu sayede hem maddi tasarruf sağlarken aynı zamanda da makyajı anında çıkarmasından kaynaklı olarak zamandan tasarruf sağlanmasına yardımcı oluyor.

l Bioderma Sensibio H2O misel içerdiği misel solüsyon sayesinde alkolsüz ve parabensiz şekilde cilde dost olarak makyaj çıkarabilme özelliğine sahip. Bunu yaparken de bir seferde tek hamle ile makyajı çıkarabiliyor olması oldukça kuvvetli yapıda olduğunu göstermektedir. Bu ürün hassas ciltlere özel olarak üretilmiş. Bu nedenle cilt üzerinde en ufak bir kızarıklık bile yapmıyor. Ayrıca yapılandırıcı ve onarıcı bileşenleri sayesinde de akneleri bile yok edebiliyor. Her gün makyaj yapan bir kişi günlük makyajlarını silmek istediğinde bu ürünü her gün kullanabilir. Hem sabah hem akşam günde iki kere bile kullanılabilir. Ürün makyajı çıkarmakla kalmayarak cildin de kendi kendini onarımını sağlıyor. Yaşlanma karşıtı, cildin nem dengesini düzenlemesi ile hem yaz hem de kış mevsiminde güvenle kullanılabilir.

Bioderma Sensibio H2O Misel Su Temizleyici Kullananlar Var Mı?

l Ürün bazı zamanlar 1+1 ile bir alana bir bedava şeklinde promosyonlara girmektedir. Bu sayede de oldukça avantajlı bir hale gelmektedir. 500 ml. en hesaplı olan boyu ve ücreti olduğu için sıklıkla da satışta bu ürün bulunmaktadır. Herkes de 500 ml. kullanmaktadır. Eğer çok fazla makyaj yapıyor ve gittiğiniz her yerde de makyaj değiştirmek için temizleyici kullanıyor iseniz, 100 ml. olan çanta boyu ile de bu üründen ayrılmamanızı tavsiye ederiz. Bazı kampanyalarda 500 ml. alana 100 ml. de hediye gibi seçenekleri de mevcut olan kapsamlı bir ürün. Hem hesaplı hem de etkili ürün bulmak bu zamanda oldukça zordur. Bu nedenle ürün için oldukça olumlu yorum ve birçok artı puan bulunması ürünün kalitesi hakkında da bize bilgi veriyor.

l Bu ürünü kullanan kişiler içerisinde hiç olumsuz yoktur. Çünkü hassas ciltlere özel üretim olduğu için oldukça fazla denek üzerinde her defasında kendini geliştirmek amaçlı yenilenmiştir. Sonunda kusursuz formüle ulaşarak piyasaya sürülmüştür. Bu nedenle de en başarılı yüz temizleme solüsyonu olarak ve en başarılı cilt bakımı ürünleri markası olarak Bioderma diğer markalardan her zaman ayrılmaktadır.

Ayrıca Bakınız: Jade Roller Nasıl Kullanılır?

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

  1. iren dedi ki:

    Bioderma’nın güneş kremleri ve güneş sonrası losyonları da bence çok iyi ürünler. Bioderma Sensibio H2O Misel su da bence çok fayda sağlayıcı bir ürün. Hassas cilde sahip olanların rahatlıkla tercih edebileceği bir temizleyici ürün diye düşünüyorum. Gösterdiği etkiye göre fiyat bakımından uygun maliyetli, indirimli olarak ikili şekilde satılıyor genel olarak. İndirim gününde satın almanız daha uygun maliyetli olacaktır.