Göğüs Büyütme Yöntemleri %100 Etkili

26.02.2024
265
Göğüs Büyütme Yöntemleri %100 Etkili
Modelistlik Kursu

Göğüs büyütme yöntemleri arasında birçok operasyonel alternatif olmasına rağmen, bu çözüme başvurmadan önce denemeniz gereken etkili göğüs büyütme yöntemlerini paylaşacağız.

Göğüs büyütme yöntemleri, her kadın sıkı ve dik göğüslere sahip olmayı ister. Ancak ne yazık ki bu durum bazen hayallerde kalabiliyor. Yine de o kadar olumsuz olmayın çünkü göğüs büyütmek için illa bıçak altına yatmanıza gerek yok.

Göğüs büyütme yöntemleri bitkisel olarak da yapılabiliyor. Estetik ameliyatlarının çok pahalı ve bir o kadar da resmi olmasından dolayı kadınlar daha çok bitkisel çözümler arıyor. Kadınlar için gerçekten ciddi ve önemli bir konu olan göğüs büyütme yöntemlerini keşfetmeye hazır olun.

https://www.youtube.com/watch?v=XJHijGllu6w

Artık sadece şifa amacıyla değil aynı zamanda estetik sorunların çözümünde de çok sık doğaya başvuruyoruz. İnsan vücudu çeşitli nedenlerden dolayı deformasyona oraya biliyor. Herkesin bir vücudu birbirinden farklı olduğu için bazen minyon tipli kadınların göğüsleri daha da küçük olabiliyor. Ya da doğum yapan ve emziren kadınlar bir süre sonra göğüslerinde sarkma sorunu yaşayabiliyor. Göğüslerinin küçük olması nedeniyle sorun yaşayan kadınların imdadına da yine bitkisel çözümler yetişiyor. Göğüs büyütme konusunda doğa yine bize yardımcı oluyor. Kendinizi yenilemek ve göğüslerinizi daha dik ve diri hale getirmek için kullanabileceğiniz doğal yöntemleri sizler için derledik.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

4 Farklı Ameliyatsız Doğal Göğüs Büyütme Yöntemi 

Ameliyatsız Göğüs Büyütme

Ameliyatsız Göğüs Büyütme Yöntemi

1-Bitkisel Yöntemlerle Göğüs Büyütme

Kadınlar arasında göğüs küçük olması yaygın bir sorundur. Birçok kadın bu konuda şikayet ediyor, ancak bir yandan da bıçak yatmaktan tereddüt ediyor. Durum böyle olunca da bitkisel yolla göğüs büyütme daha fazla ön plana çıkıyor. Tamamen doğal olan yöntemler sayesinde herhangi bir estetik ameliyata gerek kalmıyor. Son dönemlerde özellikle doğal göğüs büyütme yöntemleri Saraçoğlu isimli doktor tarafından verilen kürler sayesinde çok daha kolay hale geldi. Örneğin bu konuda kullanılabilecek ilk bitki Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen şerbetçi otudur. Ancak bu kürü uygularken bir yandan da düzenli bir beslenme programı uygulamanız gerekir. Bu mucize bitki tarif edildiği şekilde kullanılması durumunda göğüslerde gerçekten gözle görülür bir büyümeyi sağlıyor.

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu hangi gün bir bardak suyun içerisinde 5- 6 gram şerbetçi otunu kaynatarak 1 ay boyunca bu karışımı içmeni tavsiye ediyor. Ancak tek başına bu tür yeterli olmuyor 1 ayın sonunda ikinci aşamaya geçmeniz gerekiyor. Profesör Doktor Saraçoğlu bu kürün uygulanmasında ikinci aşamada ise hayıt tohumunun faydalı olduğunu söylüyor. Aynı şerbetçi otu gibi bu tohumlu da bir bardak suyun içerisinde kaynatarak tüketmeniz gerekiyor. Uygulama birinci aşamada olduğu gibi bir ay boyunca devam ediyor. Düzenli bir beslenme planı uygulamak ve yine göğüs büyütmeye yardımcı olan diğer uygulamalardan yardım almak kürün etkisini daha da arttırıyor.

2-Vazelin Göğüs Büyütür mü?

Kadının vücut yapısı birbirinden farklı olduğu gibi göğüs yapısı ve göğüs büyüklüğü de farklıdır. Ancak bazen kadınların göğüs ölçüleri gerçekten çok küçük olabiliyor. Böyle durumlarda da kadınlar göğüs büyütme yöntemlerini araştırmaya başlıyor. Vazelin göğüs büyütme konusunda kadınların son dönemlerde en çok başvurduğu kremlerden biridir. Bu yöntemi deneyen ve başarılı sonuçlar aldığını söyleyen çok sayıda kadın var. Aynı şekilde vazelinin kalçaları da büyüklüğü ve sıklaştırdığı söylenmektedir. Hatta göğüs büyütme kremleri arasında en etkili olanın vazelin olduğunu iddia edenler bile var.

Antiseptik özellikler gösteren vazelin yara tedavisinde çok sık kullanılan kremlerden biridir. Başta kırışıklık kremleri olmak üzere birçok kreminde ana maddesini oluşturan vazelinin göğse sürülmesinde herhangi bir sorun yoktur. Bugüne kadar birçok sorununun tedavisinde etkili olan vazelin Kozmetik amacıyla çok uzun yıllardan beri kullanılıyor. Ancak hala birçok kadın vazelinle göğüs büyütme yöntemlerini bilmiyor. Yüksek ücret talep edilen estetik operasyonlar yerine çok uygun fiyata bulabileceğiniz vazelin sayesinde göğüslerinizin küçüklüğünden kurtulabilirsiniz. Üstelik vazelin her yerde bulabileceğiniz bir krem, almak için uzun uzun aramanıza ve çaba harcamanıza da gerek yok.

3-Doğal Yollarla Göğüsler Nasıl Büyütülür?

Kadın göğüsleri bazen doğuştan küçük olur bazen de zaman içerisinde deformasyona uğrayarak küçülür ya da sarkar. Elbette göğüs büyütme konusunda kısa sürede sonuç veren cerrahi müdahaleler vardır. Hemen bir estetisyen ile görüşerek bu konuya bir çözüm bulabilirsiniz. Ancak aradığınız ameliyatsız göğüs büyütme yolları ise kesinlikle çareleri bitkilerde aramanız gerekiyor. Göğüslerin dolgunlaşması konusunda etkili olan çok sayıda bitki vardır. Aynı zamanda bazı doğal içerikli kremler de bu konuda size yardımcı olabilir.

Birçok uzman doğal yollarla göğüs büyütme konusunda tavsiyelerde bulunmakta ve kürler vermektedir. Bunları tercih ederek çok pahalı olan cerrahi işlemler yerine daha az maliyeti olan aynı zamanda ameliyat masasına yazmanızı gerektirmeyen bitkilerden çözüm bulabilirsiniz. Günümüzde göğüs nasıl dolgunlaşır sorusu birçok kadının sorduğu bir soru. Elbette deneyebileceğiniz bitkisel yöntemlerin yanı sıra bazı egzersizlerle de daha dolgun göğüslere sahip olmanız mümkün.

4-Sporla Göğüs Nasıl Büyütülür?

Gençlerde bulunan yağ dokusunu artırmak için elbette spor bir yöntem değil. Ancak göğüs büyütme yöntemleri spor yapanlar için daha kolay diyebiliriz. Çünkü yaptığınız egzersizler bulunca göğüs kaslarınız çalışır ve sıkılaşır. Bu sayede de sarkan göğüsleriniz daha dik durmaya başlar. Yani çok büyük bir fark oluşturmasa bile yaptığınız egzersizler sonucunda göğüsleriniz daha sıkı ve dik görüneceğinden daha dolgun hale gelecektir. Ancak göğüslerinizi spor yaparak yürütmeyi düşünüyorsanız düşük kalorili bir diyet uygulamamanız gerekir.

Bu konuda durumunuzu bir Diyetisyene danışarak size bir beslenme programı belirlemesini isteyebilirsiniz. Dikkat ederseniz spor yapan erkeklerin bile gözleri daha büyük görünür. Yani imkansız gibi görünse de göğüslerinizin görüntüsünü sporla güzelleştirmek mümkün. Göğüs büyütme bitkisel çözüm arıyorsanız alternatif olarak spor yapmayı da deneyebilirsiniz.

Sporla Göğüs Nasıl Büyütülür
Sporla Göğüs Nasıl Büyütülür

Bitkisel Yağlar ile Göğüs Büyütülür mü?

Gögüs büyütme bitkisel yağlar kullanarak da mümkün. Ancak doğru yağın ne olduğunu ve nasıl uygulanması gerektiğini bilmek gerekiyor. Tercih ettiğiniz bitkisel yağları kullanarak birkaç basit hareket ve göğüslerinize masaj yapabilir ve büyümesini sağlayabilirsiniz. Göğüs büyütme konusunda etkili olan bitkisel yağlardan göğsünüzü iyice yağladıktan sonra göğsünüzün iç kısmından başlayarak dışa doğru masaj uygulaması yapabilirsiniz. Ancak bu harekete her bir göğüs için 100 defa yapmamız gerekir. Daha sonra da hala yağlı olan göğüslerinizi birbirine yakınlaştırıp uzaklaştırın. Göğüs büyütme konusunda etkili olan diğer bir yöntem ise 50’şer defa 2 göğse de dairesel hareketlerle masaj yapmak.

Yine masajın etkisini arttırmak için göğüs büyütme konusunda etkili olan bitkisel yağları kullanabilirsiniz. Badem yağı göğüs büyütme konusunda etkili olan yağlardan biridir. Evinize en yakın olan aktardan temin edebileceğiniz bu yağ sayesinde düzenli masaj uygulaması ile birlikte kısa sürede daha büyük göğüslere sahip olabilirsiniz. Aynı şekilde tarçın yağı göğüs büyütme konusunda etkili olan bir diğer yağdır. İsterseniz etkiyi biraz daha arttırmak için bu iki yağı karıştırabilirsiniz. Göğüs büyütme konusunda etkili olan bitkisel yağlar arasında en çok araştırılanlardan biri de çörek otu yağı. Her gün internet üzerinde çörek otu yağı göğüs büyütür mü şeklinde binlerce arama yapılıyor. Çörek otu yağını her gece yatmadan önce göğüsleri uygulamanın ve 5 dakika boyunca masaj yapmanın göğüsleri büyüttüğü iddia ediliyor. Henüz çörek otu yağının bu etkisi kanıtlanmamış olsa da denemekte fayda var.

Göğüs Büyütme Konusunda Etkili Olan Bitkiler

Göğüs büyüten formüller konusunda en ünlü isimlerden biri Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu. Daha önce birçok formül veren Saraçoğlu bu konuda kadınların imdadına yetişiyor. Hatta göğüs büyütme yöntemleri bitkisel Saraçoğlu adı ile anılıyor. Birçok kadının derdine çözüm olan bu tariflerin yanı sıra Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu doğru bir beslenme düzeninin takip edilmesi gerektiğini de savunuyor. Hayalini kurduğunuz göğüslere konuşmak için Yukarıda sizler için verdiğimiz İbrahim Saraçoğlu şerbetçi otu kürünün yanı sıra Avokado, ceviz, kuru üzüm, iki günde bir de sütlü çikolata yemeyi ihmal etmeyin.

Göğüs büyütme yöntemleri hakkında vereceğimiz bilgiler bu kadardı. Diri ve canlı vücuda sahip olmak herkesin isteğidir. Unutmayın bakımla her şey olur. Cilt bakımı yazılarımıza da bakabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu’nun bu konuda ki yorumlarına buradan bakabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

  1. şule dedi ki:

    Bu tür durumların bir problem olduğunu düşünmüyorum, yani bunun için bir çaba göstermenizi anlayamıyorum. Kendini iyi hissetmek açısından belki uğraş gösterebilirsiniz ama bence herkes kendini güzel bulmalı. Tabii ki, estetik operasyon ile göğüs büyütmek mümkün ancak, doğal yöntemler ile bunu başarabilmek oldukça zaman alan bir şeydir diye düşünüyorum.