Fibo Krem Nasıl Kullanılır?

03.01.2020
194
Fibo Krem Nasıl Kullanılır?
Modelistlik Kursu

Fibo krem genel olarak kasları gevşeten ve ağrıyı geçiren bir ilaçtır. Çeşitli cilt hastalıklarının, kas ve eklem ağrılarının tedavisinde kullanılır. Peki Fibo krem krem nedir, ne işe yarar, içeriği nedir, etken maddesi nedir, fiyatı ne kadar, özellikleri nelerdir, faydaları nelerdir? Bu soruların cevaplarını merak ediyorsanız hemen yazımızı okumalısınız.

Fibo Krem Nedir?

Bu krem, ağrıya neden olan hasarı iyileştirmek için vücudun ağrıyı hızla hafifleten doğal maddelerinin yatıştırıcı bir kombinasyonudur. Kronik ağrıdan muzdarip olan hastalar güvenli, etkili ve doğal olan bu ağrı kesiciyi kullanabilir.

Fibromiyalji ağrılarının tedavisinde etkili olduğu kanıtlanmış ve kanıtlanmış bu krem, yaşam kalitenizi geri kazanmanıza yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiştir. Vücudunuzun ağrıya neden olan hücreleri iyileştirmesine yardımcı olurken, ağrıyı hızla hafifleten 11 doğal bileşenin yatıştırıcı bir kombinasyonunu kullanır. Böylece fibromiyalji hastaları daha kaliteli bir hayat yaşayabilir ve daha kaliteli bir uyku süresi geçirebilir.

Fibo Krem Faydaları

Fibromiyalji ağrı kesici olan bu ilaç doktorlar ve eczacılar tarafından önerilmektedir çünkü şifa teknolojisi oldukça üstündür ve vücudunuzun olumsuz yan etkiler olmadan ağrıyı hafifletmesine yardımcı olur böylece ağrıya veda edebilirsiniz.

Fibromiyalji ataklarının süresini ve yoğunluğunu azaltır. Hassas noktalarda kas ve sinir ağrısının hızlı bir şekilde yatıştırılması ve rahatlamasını sağlar.

Ağrı kesici haplara olan ihtiyacı azaltmaya yardımcı olur. Fibromiyalji ve nöropati için bu krem, sinir ağrısını doğal olarak azaltmada etkilidir böylece daha az ağrı kesici hap kullanabilirsiniz.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Enerjiyi geri kazanmak için uykuyu iyileştirir. Fibromiyaljiden kaynaklanan ağrıyı doğal olarak azaltır ve daha iyi ve daha derin uyumanızı sağlar. Bu krem genel olarak yaşam kalitenizi artırmaya yardımcı olur.

Sadece fibromiyalji için değil tüm kas ve eklem ağrılarının giderilmesinde, bel ağrısı, sırt ağrısı, bacak ağrısı, boyun ağrısı, bel tutulması, kas gerginliği, omuz tutulması ve boyun tutulmasında bu krem oldukça etkilidir.

Fibo Krem Kullananlar

“Bu krem keşfettiğim en iyi şey! Kim Fibo kremi icat ettiyse, ödül almalı bence. Abartmıyorum!!! Kocam bu kremi birkaç yıl önce eve getirdi ve asla yanımdan ayırmıyorum. Sırt ve kalça ağrısı bende sürekli oluyor. Bu kremle masaj yapınca ağrımı çok hafifletiyor. Kokusu yok, yapışkan değil ve HARİKA bir etkisi var! Kayınpederim ve kocam diyabetik sinir ağrısı için kullanıyor, babam nöropatisi için kullanıyor, bu kremi tanıdığım herkese tavsiye ediyorum!”

“Bu krem inanılmaz. Sinir ağrım var ve bazen cilde yakın oluyor. Bu ağrıları geçirmek için bir losyon arıyordum ama her şey çok güçlü kokuyordu ve benim başım ağrıyor. Bu kremi sürdüğümde çok kafam karıştı. Etkisini göstermesi için soğuk bir şey bekliyordum ama sadece normal losyon ya da krem ​​gibi hissettim. Sadece sürdüm, unuttum ve 10 dakika sonra acının tamamen geçtiğini fark ettim. Sinir ağrısını tamamen iyileştirdi. Günün ilerleyen saatlerinde ağrı tekrar ediyor, tekrar sürüyorum ve ağrı tamamen yok oluyor. 

Artıları:

 • O kadar hafif ki ovalayın ve orada unutun.
 • Kokusuz.
 • Hassas cildimi tahriş etmez.
 • Sinir ağrısını giderir.

Eksileri:

 • Miktarı biraz az.
 • Küçük bir şişe ve pahalı bir krem

Fibo Krem Fiyatı 2019

Bu kremin güncel fiyatı 59 liradır.

Fibo Krem Etken Maddesi

Bu kremin etken maddesi hindistan cevizi yağı ve asitleridir.

Fibo Krem İçindekiler

Bu kremin içinde captex 300 (hindistan cevizi yağ asitleri), carbopol ultrez 10 (sakaroz), setil alkol (hindistan cevizi yağı), dowicil, bitkisel bazlı gliserin, hydrokote (lesitin ile hurma çekirdeği yağı), i̇zopropil miristat yumuşatıcı (hurma tohumları), lipomulse (hindistan cevizi yağ asitleri), arıtılmış su, sodyum hidroksit ve steareth-12 (stearik asit kakao yağı) bulunur.

Fibo Krem Hakkında Yorumlar

“Bir süredir fibromiyaljim vardı ve rahatsızlığı geçirmeye yardımcı olacak bir şey arıyordum. Son derece pahalı ilaçlar da dahil olmak üzere birkaç topikal krem ​​denedim. Bu krem hepsinden daha etkili! Dürüst olayım ve bunun bir mucize olmadığını söyleyeyim. Bir süre için acıyı ve rahatsızlığı yüzde 80 oranında kesiyor ancak en iyi sonuçlar için ara ara uygulamak gerekiyor. Gerçekten yağlı değil, normal bir losyon gibi, yapış yapış bir his bırakmıyor ve hiçbir belirgin kokusu yok. Ayrıca benim için bir artısı gözeneklerimi tıkamadı!!! Çaresizlikten kötü bir baş ağrısı çekerken şakaklarımda bile denedim ve şaşırtıcı bir şekilde ağrıyı kesti! Etki edip etmediğini görmek için bizzat kendiniz deneyin.”

“Bu krem inanılmaz bir ürün. 21 yaşındayım ve neredeyse on yıldır fibromiyalji ağrısı ile mücadele ediyorum. Her gün ağrımı hafifleten iki ilaç alıyorum ama ağrım hala devam ediyor. Gördüğümde bu ürünle ilgili şüphelerim vardı ama yine de denemek istedim. Bu yüzden aldım ve gerçekten aldığım için çok mutluyum. Bu kremi sürdükten bir dakika sonra, ağrımı üçte bir oranında düşürdü. Bacaklarımda siyatik ağrısı vardı ve bu kremi sürdüm. Ciddi bir şekilde, bir günü bile acısız geçmeyen biri için bir mucize gibi geliyor.”

“Ne yazık ki, bu ürün benim için işe yaramadı. Fibromiyalji nedeniyle günlük olarak boynum, omzum ve sırtımda yaşadığım gerginliği ve ağrıyı azaltmada çok etkili olması umuduyla satın aldım ancak birkaç kez test ettikten sonra objektif bir yorum yazmak istedim ve diğer değerlendirmeleri doğruysa, başkaları için etki ediyor ama benim için hiç işe yaramadı. 5-6 kez denedim. Sorunlu bölgelere masaj yapan bir arkadaşım vardı ve birkaç saat kadar bekledim. Fark hissetmedim. Bunun iyi bir homeopatik alternatif olabileceğini düşündüm. Bu ürün benim için işe yaramadı, ama sevindim. En azından denedim ve kokusuz, hafif, yağsız bir formül olduğunu söyleyeceğim. Sadece hiçbir fark ya da ağrı kesici etkisini hissetmediğim için hayal kırıklığına uğrattı. Kullandığım ürüne devam edeceğim ve başka şeyler deneyeceğim.”

Fibo Krem Kullanımı

Etkilenen bölgeye ve çevresine günde 3 kez veya gerekirse daha sık ince bir tabaka halinde uygulayın. Emilene kadar masaj yapın, yatmadan önce ve sabah tekrar uygulayın. Fiziksel aktivitelerden önce ve sonra kullanın. Burkulma, zorlanma, çürük ve darbe gibi akut travma yaralanmalar için hemen uygulayın.

Fibo Krem İçeriği

Bu kremin içinde captex 300 (hindistan cevizi yağ asitleri), carbopol ultrez 10 (sakaroz), setil alkol (hindistan cevizi yağı), dowicil, bitkisel bazlı gliserin, hydrokote (lesitin ile hurma çekirdeği yağı), i̇zopropil miristat yumuşatıcı (hurma tohumları), lipomulse (hindistan cevizi yağ asitleri), arıtılmış su, sodyum hidroksit ve steareth-12 (stearik asit kakao yağı) vardır.

Fibo Krem Kullanıcı Yorumları

“Boynum kırılmıştı bu yüzden sürekli ağrı ile yaşıyorum, ardından sinir köküm yaralandı ve ameliyatla yaşıyorum. Dünyadaki her şeyden daha kötü şiddetli kronik yanma ve ağrıyla geçiyor hayatım. Dürüst olmak gerekirse, bu kremin üreticileriyle tanışmak ve onlara bir buket çiçek ya da başka bir şey göndermek istiyorum. Onlara çok içten teşekkür etmek istiyorum. Bütün gün boyunca bir yama yapmasını istiyorum. Cidden bu krem bir cankurtaran gibi. Bu krem ​​olmadan hayatı hayal edemiyorum.”

“Bu kremi çok seviyorum! Ancak, onu en çok seven annem. Yaşadığı hemen hemen her türlü acıya yardım ediyor ve sürekli kullanıyor. Bu krem, özellikle uzun bir banyodan sonra bir süre dinlenmek için çok güzel bir yol. Farklı ağrı ve kas ağrılarıyla uğraşanlara tavsiye ederim! Bir rahatsızlık olmasa bile kasları rahatlatıyor.”

“Bu kremi denemek istedim. Nöropatimi, yoğun fibromiyalji ağrımı, elektriklenmeyi ve daha birçok rahatsızlığımı hafifletti. Tabii ki bu diğer ilaçlarım ve takviyelerle birleştirildi ancak bu ağrı dayanılmaz hale geldiğinde krem bir mucize oluyor. Bu kremi satın almaya devam edeceğim. Harika bir ürün sunduğunuz için teşekkürler. Gerçekten çok hızlı işe yarıyor ve hızla emiliyor. Bu ağrıları geçirmek için pek çok ürün aldım ve çok para harcadım. Ama bu ürün için gerçekten bu fiyata değer.”

Fibo Krem ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu krem ile ilgili aklınıza takılan soruları burada sizin için cevapladık.

Fibo Krem Eczanelerde Satılıyormu?

Hayır, bu krem eczanelerde satışa sunulmaz. Alışveriş sitelerinden satın alabilirsiniz.

Fibo Krem Neye Yarar?

Bu krem kas ağrıları, kas gerginliği ve fibromiyalji gibi hastalıkları rahatlatan doğal bir üründür.

Fibo Ağrı Kremi Midir?

Evet, bu krem ağrıyı geçirir.

Fibo Krem Eczane Fiyatı Nedir?

Bu kremin eczane fiyatı 59 liradır.

Fibo Krem Nerede Satılır?

Bu kremi kendi sitesinden ve diğer alışveriş sitelerinden satın alabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

 1. Seepil dedi ki:

  Öncelikle ben Ankilozonspondilit hastasıyım.Ağrılarım dayanılmaz oluyo.Eklemlerimde şişme tutulma oluyo.Tedavide gördüm.İlaçta aldım ama hala aynı.Fibo Cremi bı yakınım önerdi yüreyemiyodu bunla şimdi ben den daha iyi yürüyo. Bana da faydası olur mu.

  1. Aykut Özcan dedi ki:

   Serpil hanım, doktor kontrolü dışında gelişi güzel kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

 2. Nuray dedi ki:

  Uzman bir doktora danışmadan bu kremi kullanmak tavsiye edilmez. Çünkü bir başkasına iyi gelebilir, ancak siz de fayda sağlamayabilir hatta başka problemlere yol açabilir. Bu kremi daha önce bir arkadaşım önermişti bana da ancak onun önerisi ile kalmayıp doktora başvurdum. Benim için uygun olduğunu belirtti ve kullanmaya başladım. Regl ağrısı yaşadığımda veya herhangi bir kas ağrısı ile karşılaştığımda bu kremi kulanıyorum oldukça faydasını görüyorum. Fikirlerimi paylaşmak ıstedim teşekkürler

 3. Kutbettin dedi ki:

  Bu kremi nezamana kadar kullanacağız