Reklamlar

Herbalife Diyet Listesi ile 2 Ayda Başarılı Sonuçlar

Reklamlar

Sağlıklı ve hızlı bir şekilde kilo vermek isteyenlere Herbalife diyet listesi programını öneriyorum nasıl yapılır ne yemeli bunlardan bahsedeceğim. Herbalife ile kilo kontrolü oldukça popüler hale gelmiş bir yöntem.

Herbalife Diyet Listesi 1

Herbalife diyet listesi ile istediğiniz kiloya ulaşmak için kilo miktarına bağlı olarak en az 2-3 aydan daha fazla süre kadar düzenli şekilde bu diyeti uygulamalısınız. Herbalife diyeti, diğer diyetlere göre sizi aç bırakmıyor aksine doygunluk hissi sağlar ve besinlerden almanız gereken mineralleri, vitaminleri ve protein gibi vücudun ihtiyaç duyduğu ve bu gereksinimi normal yemek yeme programından farksız şekilde karşılıyor.

Herbalife haftalık diyetler ile protein almanız ve günlük yeterli miktarda su tüketmeniz diyetin tam olarak tamamlanması için önemli.

Herbalife Diyet Listesi ve Detayları

Öğün yerine geçen shake 2 öğün shake bir öğün yemek yiyerek kilo verebilirsiniz. Shake milk shake tadında gayet tadı güzel ve tok tutuyor içine kahve ve meyve koyarak tatlandırabilirsiniz. Protein karbonhidrat olarak ihtiyacınızı karşılıyor.

Reklamlar

Shake karışım içerisinde B vitaminleri, C vitamini, kalsiyum ve demir bulunan 22 vitamin ve mineral içerir. Sağlık açısından bir sorun oluşturmuyor. Kullanım önerisi olarak eğer kilonuzda azalmasını istiyorsanız günde 2 öğün shake 1 öğün normal sağlıklı bir yemeği tercih ederek sürecinizi ilerletebilirsiniz.

Herbalife Diyet Listesi 2

Tabi ki, ömrünüzün sonuna kadar shake içemezsiniz veya her gün içemeyebilirsiniz bu durumda Herbalife sizin için kilo kontrol programı sunuyor günde sadece 1 öğün shake kullanarak hedeflediğiniz kiloda kalmanız için sağlıklı bir program. Yani kiloyu verdim ama bırakınca geri alır mıyım demiyorsunuz.

Shake kullanırken nelere dikkat etmek gerekiyor. Herbalife shake su ile aktivite olur. Bu yüzden kullanırken günde en az 2 litre su tüketmeniz gerekir. Her shake tüketiminden sonra 2 bardak su tüketilir.

Herbalife Diyet Listesi 3

Bu sayede anında tokluk hissine ulaşmış oluyorsunuz. Shake isterseniz süte, isterseniz suya yapın. Vanilya veya çikolatalı seçeneklerinden birini kullanın. Meyve ara öğünleri ve sınırsız salatalık tüketimi sayesinde kullanımda zorlanmıyorsunuz.

Reklamlar

Bir de yağ yakımı için çayı var çayın da faydasını göreceğinize inanıyorum. Tatlı isteğinizi azaltıyor, tatlı krizi sorunu yaşıyorsanız bu çayı kullanmanızı tavsiye ederim. Bitki çayı benzeri bir çaydır.

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay’lar, uzun zamandır bilenen ve özellikle pek çok kişinin kilo vermek amaçlı başvurduğu toz halindeki karışımlardır. Genel amacı gün içerisinde tüketmeniz gereken su miktarını bu aromalı çaylar aracılığı ile tamamlamaktır.

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay’lar 4 farklı aroması ile yoğun iş temposunda daha canlı ve formda kalmanıza yardımcı oluyor. Porsiyon başına sadece 6 kcal olan Herbalife Bitkisel Konsantre Çay’lar ile kilonuzu da kontrol altında tutabilirsiniz.

Herbalife Diyet Listesi 4

Yoğun iş temposu ve artan sıcaklar nedeniyle azalan sıvı tüketiminizi artırmaya ihtiyaç duyduğunuz bu günlerde Herbalife Bitkisel Konsantre Çay’lar en büyük yardımcınız.

Siyah ve yeşil çay özleri ile sizi canlandırarak kendinizi daha enerjik ve formda hissetmenize yardımcı olan Herbalife Bitkisel Konsantre Çay’lar içeriğindeki 85 mg (1 porsiyon) kafein ve düşük kalorisiyle geleneksel çay ve kahveye lezzetli bir alternatif.

Dikkat ve konsantrasyon seviyesinin artırılmasını da sağlayan Herbalife Bitkisel Konsantre Çay’lar, klasik, limon, ahududu ve şeftalili olmak üzere 4 ayrı aroma içeriğine sahip. Günün istediğimiz saatinde sıcak ya da soğuk olarak tüketilebilen Herbalife Bitkisel Konsantre Çay’ın bir bardağı sadece 6 kcal.

Protein alımını arttırarak et ve bakliyat tüketiminizi arttırabilirsiniz.  Bu dönemde tatlı yememelisiniz. Çok tatlı isterseniz protein bar gofretlerden yiyebilirsiniz. Öğün yerine geçer kalori bakımından buna dikkat etmelisiniz.

Enejinizi düşük hissettiğiniz zaman herbalife ın yukarıda bahsettiğim çayından içtiğiniz zaman daha enerjik ve zinde hissediyorsunuz. Kalori miktarınızı günlük almanız gereken kalori miktarının yarısına düşürdüğünüz zaman hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

Fakat hızlı şekilde kilo vermeniz de bir süre sonra azalır ve durur. Çünkü vücudunuz az kalori olmaya alışır ve metabolizma hızını yavaşlatır. Sürekli yapılmasını tavsiye etmiyoruz bu yüzden.

Herbalife Thermo Complete (Yağ Yakıcı Tablet)

Kilo kontrolüne yardımcı olmak için üretilmiş ek gıda takviyesidir. Vücuttaki yağları yakar. Kısaca vücudun heykel tıraşıdır. Enerji verir.

Herbalife Diyet Listesi 5

Herbalife Thermo Complete Ne İşe Yarar

Vücudun bölgesel yağları yakıp parçalayıp enerjiye dönüştürmesine yardımcı olur. Kilo kontrolüne destek için geliştirilmiştir. Hücre yenilemesi yapar. Tokluk hissi verir. Antioksidandır.

Herbalife Thermo Comlete’nin Önemi

Kilo kontrolünde zaman zaman zor anlar yaşayabiliriz. Enerjimiz düşer günlük almamız gereken kaloriyi alamayız ve metabolizmamız yavaş çalışır. Buna destek olmak amacıyla tasarlanmış bir üründür. Sağlıklı yaşamı destekleyen tablet şeklinde bir üründür.

Herbalife Thermo Complete’nin Açıklaması

Thermo complete özenle seçilmiş olan bitkileri bir araya getirmiş olan ek gıda takviyesidir. Bu bitkilerin getirmiş olduğu faydalar sayesinde kilo kontrolünün kolay geçmesi sağlanır. Dört farklı kaynaktan elde edilmiş 84 mg doğal kafein içermektedir.

Herbalife Thermo Complete Kullanımı

Günde iki öğün birer tablet olarak kullanılması önerilir.

Herbalife Thermo Complete’nin İçeriği

Yeşil çay yaprağı ekstresi (camelia sinensis,% 17), bulk ajan (kalsiyum karbonat, mısır nişastası), kakao ekstresi(theobroma cacao L, % 8,6), yerba mate yaprağı ekstresi (llexs paraguariensis, % 8,6), doğal kafein tozu, tarçın kabuğu tozu (cinnamomum zeylanicum, % 5,7), kabarma önleyici(silikon dioksit, stearik asit, sodyum karboksimetil selüloz ve bitkisel magnezyum stearat), yoğunlaştırıcı (toz selüloz), askorbik asit, toz kereviz tohumu (apium graveolens, % 2,9), toz maydanoz yaprağı (petrosellum crisepum, % 2,9), toz alfaalfa (medicago sativa, % 2,3), toz rezene meyvası (foeniculum volgore % 2,3), kaplama (sodyum karboksimetil selüloz, dekstrin, dekstroz, soya lesitin), malto dekstrin, toz meyan kökü (glycyrrhiza glabra, % 1,1).

Herbalife ile Kilo Verdiren Kolay Diyet Programları ve İçerikleri

Akşam Öğünlü Herbalife Kilo Kaybı İçin Yemek Planı

Sabah Kahvaltısı:

 • 2 kapak Aloe Vera + 250ml su,
 • Bir çay kaşığı Herbalife Çay + 250ml su
 • 2 Yemek kaşığı Herbalife Shake + 250ml yarım yağlı süt

Öğle Yemeği:

 • 2 kapak Aloe Vera + 250ml su,
 • Bir çay kaşığı Herbalife Çay + 250ml su
 • 2 Yemek kaşığı Herbalife Shake + 250ml yarım yağlı süt

Akşam Yemeği

 • Akşam yemeğinde Herbalife Diyet Listesi ile kilo vermek isteyen kullanıcılar protein oranı yüksek ve yağ oranı düşük yiyeceklerle beslenebilir.
 • İçerisinde fazla protein ürünü bulunan fasulye, tahıl, et ürünleri tüketilebilir.
 • Yeşilliğe ağırlık verin.
 • Zeytinyağını tercih edin.
 • Tuz oranını düşürün.
 • Beyaz ekmek yerine kepekli ekmeği tercih edin.
 • Yemekten sonra katı yiyecek yemeyin sıvı tüketin.

Öğle Öğünlü Herbalife Kilo Kaybı İçin Yemek Planı

Sabah Kahvaltısı

 • 2 kapak Aloe Vera + 250ml su,
 • Bir çay kaşığı Herbalife Çay + 250ml su
 • 2 Yemek kaşığı Herbalife Shake + 250ml yarım yağlı süt

Öğle Yemeği

 • Öğle yemeğinde Herbalife ile kilo vermek isteyen kullanıcılar protein oranı yüksek ve yağ oranı düşük yiyeceklerle beslenebilir.
 • İçerisinde fazla protein ürünü bulunan fasulye, tahıl, et ürünleri tüketilebilir.
 • Yeşilliğe ağırlık verin.
 • Zeytinyağını tercih edin.
 • Tuz oranını düşürün.
 • Beyaz ekmek yerine kepekli ekmeği tercih edin.

Akşam Yemeği

 • 2 kapak Aloe Vera + 250ml su,
 • Bir çay kaşığı Herbalife Çay + 250ml su
 • 2 Yemek kaşığı Herbalife Shake + 250ml yarım yağlı süt

Öğün Aralarında Ne Almalıyım?

Günde 2-3 Litre arasında su içmelisiniz. Vücudunuzun metabolizma çalışma hızını arttırmalı ve vücuttan madde atımını bu sayede kolaylaştırmalısınız. Sadece Herbalife Diyet Listesi için değil tüm diyetlerde su tüketimi oldukça önemlidir.

Protein ağırlıklı çerezler tüketebilirsiniz ve meyve yiyebilirsiniz. Ancak aldığınız kalori oranına dikkat edin. Bünyenize ve yakım seviyenize göre 150-300 kaloriyi geçmeyin. Protein alımına çok fazla özen gösteriyorsanız Herbalife atıştırmalık Protein Bar ürününü deneyebilirsiniz. Bunun yanında günde 3 tane almak koşuluyla Herbalife Omega-3 kapsül ürününü tüketebilirsiniz.

Herbalife’da Ara Öğünlerde Alabileceğim Ürünler Var Mı?

Herbalife Çikolatalı Protein Bar: Gün içerisinde yapacağınız ara öğünler için çok iyi bir alternatif oluşturmaktadır. 10 gr protein ihtiva etmesiyle kolay taşınabilir olması ara öğüne ihtiyaç duyanlar için en çok tercih edilme sebebidir. Çantanızda iki Herbalife protein bar size gün çerisinde ara öğün olarak yetecektir. Çikolataya karşı zaafı olan kullanıcılar için adeta vazgeçilmez bir ara öğün olarak kendini göstermektedir.

Herbalife Gurme Domates Çorbası: Herbalife diyet listesi içerisinde yer alan harika bir hazır çorbadır. Bir bardakta sıcak su ile yapabilirsiniz. İş yerinizde aracınızda sanki sıcak kahve içer gibi hazırlayıp içebilirsiniz. Herbalife ürünleri size hem zaman kazandırır hem de kolaylık sağlar. Hayatınız kolaylaşır.

100 Kalorinin Altında Olan Atıştırmalıklar

 • 1 bardak üzüm suyu,
 • 1 kase taze vişne, kiraz,
 • 1 orta boy elma,
 • 1 bardak sebze suyu,
 • 1 bardak yağsız süt,
 • 1 kase yarım yağlı yoğurt,
 • 1 adet çok pişmiş yumurta,
 • 1 orta boy portakal,
 • 1 küçük muz,
 • 1 adet taze şeftali,
 • 1 küçük haşlanmış patates

Herbalife diyet listesi sayesinde aç kalmadan hem de lezzetli yan ürünler ve atıştırmalıklar ile hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Ancak her diyette olduğu gibi doktor kontrolünde diyetleri uygulamanız gerekmektedir.

Bu diyetler her bünyede aynı sonucu ve etkiyi göstermeyebilir. Bu sebepten ötürü kendinize uygun diyeti bularak kilo verebilirsiniz. Hepinize sağlıklı günler diliyorum…

Ayrıca Kolonoskopi Diyet Listesi Yazımızı İnceleyebilirsiniz.

Reklamlar

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
Abone ol
Bildir
guest
19 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Balaley

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.Gerçekten çok kaliteli bir yazı olmuş.

Saniye Durusu

Merhaba ben herbalife aldım bugun tam 14 gün oldu 3 kg verdim bırakmadım kullanıyorum hala ama hiç bir oynama yok 🙁 bana da yardımcı olur musunuz kilo vermk istiyorum kafamda bunu netleştirmişken veremiyorum diye bırakmakta istemiyorum. Yanlıs mı besleniyorum bilmiyorum. Sabah 1 shek 1 çay ve 2 kapak aleo suyu öğlen haşlama yumurta veya kndi yagında pişmiş 1 porsiyon köfte aralarda acıkınca domates salatalık ortalama 2,5 litre su aksamda yagsz tuzsuz şekersz syler yoıyorum hünde çayı 3 4 kez kullanıyorum. Hayatımdan 14 gündür ekmeği şekeri tuzu yağı falan hep kestim kaçamak bile yapmıyorum Konusmanızda 2 öğün shek diyor acaba aksam… Daha fazla oku »

Yardımcı

Sabah kalktığında çay içmek lazım. 15 dakika sonra shake içip üzerine 2 bardak su iciceksin. Suyunu tüketmeye devam et öğlen yemek ye ama makarna pilav beyaz ekmek falan yeme. Herbalife çayını günde en az 5 bardak en fazla 8 bardak tuketmen lazım. Akşam tekrar çay içip 15 dakika sonra shake iciceksin ama shake içmeyi 6 dan sonraya bırakmaman gerekli.

Büşra

Çayını günde 5 kez çok olmazmi bende yeni baslicam bilmiyorum kullanımını

Hilmiye Alkan

Önce en fazla 3 bardak yeterli aloe vera 6 kapak

Harun

3 kg zaten kullanmadan da veriliyor. 1 haftadır daha az yedim 2 kilo gitti ödem büyük ihtimalle

Arzum ekici

İsterseniz bana instagramdan ulaşın ben size yardımcı olayım instagram: herbalife_arzum

Hulya

Ucretsiz kocluk icin insyagram @hulyacatarr

Burcu

Merhaba bende iki gündür çay ve aloevera kullanıyorum ama sabah kalkınca akşamdan ceviz koyduğum su ve bir bardak limonlu su içiyorum acaba Bi zararı olur mu

Yaşam Koçu

Merhaba, 2 ayda 16 kilo verdim. Ciddi anlamda dikkatli olmanız gerekiyor. Herbalife ile kilo vermek kolay ama bıraktığınız zaman geri almamak önemli. İşte burada da profesyonel destek devreye giriyor.

Melike

Bende kullaniyom 2 gun iceresinde 87 den 86 ve sonraki gunde 85 dusti kilom sonra duraksadi hale devam ediyom sabah shake aksamda shake alovera su ve çay ara ogun olarak hafif yiyecekler

Zeynep

Çayı sıcak mı içersek daha yararlı ya da soğuk mu

Hilmiye Alkan

Farketmez ama sıcak daha iyi

Ceylan

Ben 20 gündür kullanıyorum 5 kg verdim duraksadi beyaz ekmek kullanmıyorum yağsız yiyorum şeker yok neden kg veremiyorum

Hulya

Ucretsiz kocluk icin insyagram @hulyacatarr

Cuneyt

Thermoyu ac karnına mi kullanmaliyiz

Tuba Kurtulmuş

Bende shake ve çay aldım nasil kullanicam bilgi verir misiniz?

Hulya

Ucretsiz kocluk icin insyagram @hulyacatarr

Emine

@emineilefitbedenler ücretsiz Koçluk Hizmetiyle yanınızdayım

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu
19
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x