Büyük Hazine 3 ne zaman? Büyük Hazine konusu ve oyuncuları

27.07.2021
371
Büyük Hazine 3 ne zaman? Büyük Hazine konusu ve oyuncuları
Modelistlik Kursu

Adamımız Nicolas Cage’yi bilmeyeniniz yoktur diye tahmin ediyorum. Nicolas Cage ne kadar yaşlanırsa yaşlansın, aldığı ödüller ve oynadığı filmlerden dolayı hayran kitlesi çok fazla. Bu yüzden bütün izleyicilerin 1 ve 2  serisini izledikten sonra Büyük Hazine 3 ne zaman? Çıkacak? Yayınlanacak? Başlayacak? Gibi sorularda merak konusu olmaya başladı.

Büyük Hazine Filminin konusu

Büyük Hazine Filminin konusu

Büyük Hazine Filmi konusu

Film kısaca bir hazine avını anlatmaktadır. Uzun yıllardır bir hazine peşinde koşan ve bu yüzden tarihle ilgilenen kişiler tarafından dalga konusu haline gelen Gates ailesinin hikâyesidir bu film. Bu macera Gates ailesinin son üyesi olan Benjamin Franklin’in kimsenin inanmadığı Ortadoğu kökenli Tapınak Şövalyelerinin hazinesini aramasıyla başlamaktır.

Bu büyük ve varlığına inanılmayan hazine ABD’nin kuruluşunda etkili olan Özgür Masonlar tarafından saklanmaktadır. Hazineye ulaşmak ise hiç kolay değildir. Çünkü ipuçları ülke tarihinin kilit olayları arasında ustaca gizlenmiştir. Fakat bu yine de Benjamin’i durdurmamaktadır. Bütün ipuçlarını ustalıkla bulan Benjamin son ipucu ile de hazinenin Bağımsızlık Bildirgesi arkasında olduğunu bulmuştur. Son hamle olarak oraya bakıp hazineyi almak isteyen Benjamin‘i büyük bir sürpriz beklemektedir.

Büyük Hazine Filmi Türü ve oyuncuları

Aksiyon, tarih, bulmaca, gerilim ve gizem arayanlar için mükemmel bir film olan büyük hazine 2004 yılında ABD’ de çekilmiş ve birçok kişinin arşivinde yerini alarak büyük bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Film de Nicolas Cage, Diane Kruger, Sean Bean gibi usta oyuncular yer almaktadır.

Büyük Hazine 3 ne zaman? Ne zaman yayınlanacak?

Bu dizinin yapımcıları ve oyuncuları daha fazla baskıya maruz kalmak istemediler ve Büyük Hazine 3 ne zaman? Yayınlanacak? Çıkacak? Başlayacak? Sorularına direk olarak cevap verdiler.

Hepimizin de bildiği gibi Büyük hazine filmi serisi,

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
  • 1 inci seri – 24 Aralık 2004 tarihinde yayınlandı.
  • 2 nci seri – 4 Ocak 2008 tarihinde yayınlandı.
  • 3 ncü seri – Kasım 2022 tarihinde yayınlanacak.

Fazla uzatmaya gerek yok ve herkesin merak ettiği sorunun cevabı, Büyük Hazine 3 Kasım 2022 tarihinde yayınlanacak. Takipte kalın, Yeni oyuncuların katıldığı söylentiler ortada dolaşıyor.

İlginizi Çekebilir: Sweet Home 2. Sezon onayı aldı mı?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.