Arzum, Robotek Siz Hepiniz Sloganı ile Robot Süpürgesini Duyurdu!

04.11.2021
206
Arzum, Robotek Siz Hepiniz Sloganı ile Robot Süpürgesini Duyurdu!
Modelistlik Kursu

Son dönemlerde akıllı robot süpürge oldukça popüler hale geldi. Pek çok markada bu süpürgelerin örnekleri olmasına karşın özellikle Arzum Robotek hem teknik özellikleri hem de ekonomik olması nedeniyle piyasaya çıktığı gün itibariyle büyük yankı uyandırdı. Eğer siz de bu süpürgelerden birine sahip olmak istiyorsanız Arzum ile iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Genellikle robot süpürge seçimlerinde markadan ziyade teknik özellikler ve fiyatlar ön planda tutulur. Robot süpürge fiyatları da kaliteye göre belirlenir. Fiyat performans olarak en iyi ürünü satın almanızda fayda vardır.

Süpürgelerin özelliklerini incelerken çekim gücü, pil ömrü, fırça sayısı, kullanım kolaylığı sunması, ses seviyesi gibi özelliklere öncelik verebilirsiniz. Böylece temizlikteki en büyük yardımcınız olacak olan robot süpürgeler ile temizliğe ayıracağınız vakti daha keyifli işler için harcayabilirsiniz.

Robot Süpürge Özellikleri

Robot Süpürge Özellikleri

Robot Süpürge Özellikleri

2021 en iyi robot süpürgeler hakkında fikir edinmek istediğinizde piyasada çok sayıda ürünün olduğunu görebilirsiniz. “Siz hepiniz Robotek” sloganıyla piyasaya yön veren Arzum bu üründe de ihtiyacınız olan tüm özellikleri bir arada sunmuştur. Süpürge geçici haritalanma ve akıllı navigasyon teknolojisine sahiptir. Temizlediği yerden tek seferde geçip zaman kaybını önleyen cihaz, işlemin kısa süre içerisinde tamamlanmasını sağlar. Gyro teknolojisi olarak isimlendirilen bu özellikle belli bir yol haritası çıkarılır ve temizlik adımları çizilen rotaya göre tamamlanır.

Dördü bir arada temizlik imkanı sunan Robotek yanda yer alan fırçaları ile süpürür, döner fırçaları ile tozları yakalayıp vakumlama özelliği ile derinlemesine temizlik sunar. Son aşamada mop ile silerek yüzeyleri tertemiz hale getirir. Türkçe bildirim ve uygulama özelliğine sahip olan robot süpürge 2000 PA yüksek emiş gücüyle çalışır. Güçlü motoru ile derinlemesine temizlik sağlar. Yüksek engelleri rahatlıkla aşabilir ve 7 farklı temizlik modu bulunur. Çoklu modlar sayesinde halılarda görünmeyen tüyleri ve tozları rahatlıkla alır.

Robot Süpürge Pahalı mı?

Robot Süpürge Pahalı mı?

Robot Süpürge Pahalı mı?

Sahip olduğu özelliklere göre değişen robot süpürge fiyatları müşteri memnuniyetini sağlayacak düzeydedir. Özellikle Arzum Robotek süpürge siyah renk seçeneğiyle piyasaya göre çok uygun ve online siteye özel satış fiyatıyla sunulur. Süpürgenin içinde bulunan hepa filtre alerjenleri ve tozları süpürgenin içerisine hapseder. Yükseklik farklarını sensörle algılayan Robotek yüksek teknolojik özelliklerine karşın oldukça ekonomiktir.

Siz de hemen bu süpürgeden sipariş vererek, yaşam alanlarınızda yorulmadan kusursuz bir temizliğe ulaşabilirsiniz. Satın alacağınız ürün garantili olarak size teslim edilecektir. Satın alma sırasında koşullarla ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.