Medifine Profesyonel Vakumlu Cilt Temizleme Cihazı

27.06.2019
519
Medifine Profesyonel Vakumlu Cilt Temizleme Cihazı
Modelistlik Kursu

Vakumlu cilt temizleme cihazı, cinsiyet tanımadan hem kadınlar hem de erkekler için ciddi bir problem haline gelen siyah noktalar, bazı ciltlerde hangi önlemler alınırsa alınsın kalmakta ve kişilerin görüntüsünü bozmaktadır. İnsanlar siyah noktaların açtığı problemlerden dolayı kendilerini iyi hissetmemekte, çoğu zaman öz güven problemi yaşamakta ve siyah noktalardan kurtulmak için onları sıkmaktadır. Fakat siyah noktaları sıkmak, cilde ciddi anlamda zarar verir. Siyah noktaların bulunduğu yerlerde iz kaldığı gibi, oluşumları da artmaktadır ve cildin alt yapısında da bazı sorunlar meydana gelmektedir. İşte; Vakumlu cilt temizleme cihazı nedir?

Medifine Profesyonel Vakumlu Cilt Temizleme Cihazı Nedir?

Siyah noktalardan kurtulmanın çeşitli yolları vardır fakat hiçbiri daimi çözümler yaratmamaktadır. Bu çözümler kısa süre siyah noktaları yok etmekte, birkaç ay sonra oluşumlarına tekrar izin vermektedir. Kişiler siyah noktalardan kurtulmak için ne kadar ciltlerini temiz tutsalar, güneş kremleri kullanarak güneşten korunsalar da, en etkili çözümü Medifine profesyonel vakumlu siyah nokta cilt temizleme cihazından alacaklardır. Çünkü bu cihaz, siyah noktaları derinlemesine temizlemekte ve tekrar oluşmasını yüzde 90 engellemektedir.

Medifine profesyonel vakumlu siyah nokta cilt temizleme cihazı sivilceleri azaltmaktadır. Ciltte yumuşama hissi yaratan ve cildin gözeneklerini derinlemesine temizleyen bu cihaz, özellikle ergenlik döneminde oluşan sivilceleri ciddi anlamda azaltacaktır. Bunun haricinde cildi sıkılaştırır. Akne veya siyah nokta gibi problemleri olmayan kişiler de bu cihazı rahatlıkla kullanabilmektedir. Yaşlanmayı geciktirir ve kırışıkları azaltır. Bunun yanı sıra düzenli kullanıldığı takdirde, cilt olması gerekenden çok daha ileri tarihlerde kırışacaktır.

Cildin ölü derilerini temizleyen cihaz, yeni hücrelerin açığa çıkmasını sağlayarak cilde doğal bir ışıltı sağlamaktadır. Gözenekleri kirden arındırdığı gibi, gözeneklerin açılmasını da sağlar ve cildi nefes aldırır. Daha kullanıldığı ilk aşamadan cilde yumuşaklık hissi sağlayacaktır. Kısa süreli kullanımda etkin sonuçlar alınır. Kullanılmaya başlandığı andan itibaren bir haftada akneleri ve siyah noktaları yüzde 70 yok edecektir. Düzenli kullanılmaya devam edildiği takdirde, kısa zamanda bütün siyah noktalar ve akneler yok olacaktır.

Vakumlu cilt temizleme cihazı

Medifine Profesyonel Vakumlu Siyah Nokta Cilt Temizleme Cihazı Ne İşe Yarar?

Medifine profesyonel vakumlu siyah nokta cilt temizleme cihazı, cildin altında biriken kir tabakalarının cildin yüzeyine çıkarak oluşturdukları siyah noktaları derinlemesine temizleyerek pürüzsüz ve tertemiz bir cildin oluşmasını sağlayan cihazdır.

İnsan sosyal bir varlıktır ve gün içerisinde birçok yerde bulunmaktadır. Bulundukları yere hazırlanmak amaçlı bazen makyaj yapan, bazen de güneş kremi sürmeyi unutan kadınlar veya bakımını ihmal eden erkekler, cilt tabakalarının kirlendiğinden haberdar olmamaktadır. Siyah noktalar çoğu zaman cildin sürekli olarak kirlenmesi dolayısıyla ortaya çıksa da, güneşin zararlı ışınları da siyah noktalara neden olmaktadır. Bunun gibi cilt kirlenmesine neden olan faktörlerden biri de, suyun ph derecesi olarak değerlendirilir.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Kısacası insanın kendini siyah noktalardan koruma şansı yoktur. Cilt zemini buna yatkın kişiler, siyah nokta probleminden muzdarip olmaya mahkum olacaklardır. Ve bunu değiştirmek, kişilerin siyah noktalardan kalıcı olarak kurtulmasını sağlamak ve uygun olan cilt zeminin uygunluğunu bozarak kişilerin cildinin pürüzsüz görünmesini sağlamak amacıyla üretilmiş olan medifine profesyonel vakumlu siyah nokta cilt temizleme cihazı siyah noktalara en iyi gelecek bakım cihazıdır.

Vakumlu cilt temizleme cihazı ne işe yarar
Vakumlu cilt temizleme cihazı ne işe yarar

Medifine Profesyonel Vakumlu Siyah Nokta Cilt Temizleme Cihazı Cilde Herhangi Bir Zarar Verir mi?

Dermatologların ciltler için önerdiği nadir cihazlardan biri olan medifine profesyonel vakumlu siyah nokta cilt temizleme cihazı, eczanelerde satılmaktadır. Cilde herhangi bir zarar vermediği sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış ve cihaz satışa sunulmuştur. Cihazın yanında hediye edilen çeşitli maskeler, cihazın yarattığı etkiyi destekleyici niteliktedir.

Medifine profesyonel vakumlu siyah nokta cilt temizleme cihazı cilde hiçbir zarar vermemekte, hatta cildin daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Gözeneklerdeki kirleri temizleyen ve gözenekleri açan cihaz, cildin nefes almasını sağlayarak kan dolaşımını arttırır. Cilde doğal, ışıltılı ve pürüzsüz bir görünüm kazandıran cihaz cildin geç yaşlanmasını sağlamaktadır. Kırışıkları engelleyen ve uzun süre cildi pürüzsüz tutan cihaz, düzenli kullanımda akneleri ve siyah noktaları tamamen yok etmektedir.

Ergenlik döneminde ciddi bir sorun haline gelen sivilceler, ergenlik çağındaki gençleri çirkin göründüklerine dair bir endişeye düşürmektedir. Bu nedenle çoğu genç doktora giderek çeşitli haplar kullanmaktadır. Bu hapların sağlık açısından ciddi zararlara neden olabileceği tartışılır. İlk etapta olmasa bile, daha sonradan kişilerde hasarlar bırakabilir. Oysa medifine profesyonel vakumlu siyah nokta cilt temizleme cihazı cilde hiçbir zarar vermediği gibi sağlığı da olumsuz etkilememektedir. Gençlerin o hapları kullanmak yerine, bu cihazı kullanarak ciltlerini temizlemeleri ve doktorların akne oluşumuna neden olan yiyeceklere karşı oluşturduğu yasaklara uymaları daha etkili sonuçlar verecek ve sağlığı etkilemeyecektir.

Medifine Profesyonel Vakumlu Siyah Nokta Cilt Temizleme Cihazının Özellikleri

  • Cihaz şarj edilerek çalışan bir cihazdır. Yani kişi şarjını doldurduğu takdirde istediği yerde, istediği gibi bu cihazı kullanabilme hakkına sahiptir.
  • 40 Wpa vakum yapma gücüne sahiptir ki bu, bu zamana kadar bu konuda üretilmiş cihazlar arasında en iyisidir.
  • Kişiler elektrik prizi bulamadıkları takdirde, cihazı USB cihazı ile bilgisayara bağlayarak şarj edebilirler. Bu özellik sayesinde, kişi cihazın şarjını doldurmayı unuttuğu takdirde bile istediği yerde cihazı kullanabilecektir.
  • Yoğunluk ayarı 5 ayrı seviye olarak belirlenmiştir. Bu sayede kişi istediği yoğunlukta cihazı çalıştırarak, istediği sonucu alma hakkına sahip olabilir.
  • Cihazın üzerinde güç durumunu gösteren simge bulunmaktadır. Kişi bu sayede şarj durumunu istediği yerden istediği gibi kontrol edebilecektir.
  • Ses seviyesi oldukça düşüktür. Kimseyi rahatsız etmeyecek ve kapalı kapıların ardından duyulmayacak şekilde ayarlanmıştır. Bu durum cihaz için kullanım rahatlığı sağlamaktadır.
  • Cihaz kolayca kullanılabilme imkanı tanır. Üzerindeki göstergeler hiçbir zorluk yaratmayacaktır.
Vakumlu cilt temizleme cihazı zarar verir mi
Vakumlu cilt temizleme cihazı zarar verir mi

Medifine Profesyonel Vakumlu Siyah Nokta Cilt Temizleme Cihazı Nasıl Kullanılır?

Cihaz kullanılmadan önce mutlaka kullanma kılavuzu okunmalıdır. Kullanma kılavuzunda cihazın nasıl kullanılacağı ve kullanılırken nelere dikkat edileceği tek tek yazmaktadır. Kullanım kılavuzunda yazdığı halde dikkat edilmeyen unsurlardan ötürü oluşan zararlar garanti kapsamında olmadığından, kişilerin buna mutlaka dikkat etmesi ve kullanım kılavuzunu okumadan cihazı kullanmaması önerilmektedir.

 Cihaz kullanılmaya başlanmadan önce, batarya durumu kontrol edilmeli ve sadece ilk doldurmaya esas olarak ek dolum yapılmalıdır. Cihazın ek dolum için 2 saat şarjda tutulması, bataryanın güçlenmesini sağlayacaktır. Cihaz üzerinde bulunan sünger ve pulların doğru yerde olup olmadığı mutlaka kontrol edilmelidir.

Cihazın kullanım kılavuzunda başlıkların ne işe yaradığı detaylı bir şekilde açıklanmıştır. Kişiler cihazı kullanmadan önce, kullanacakları yere uygun başlık takmalı ve cihazı o şekilde kullanmalıdır. Cihaz yüz üzerinde gezdirilirken bastırmaya gerek yoktur. Masaj yapar gibi yavaş yavaş cihazı kullanmak yeterli olacaktır.

Cihazın 5 farklı vakum gücü bulunmaktadır. Kişi isteğine uygun bir şekilde cihazın vakum gücünü ayarlama lüksüne sahiptir. Fakat cihazın vakum gücünün yavaş yavaş arttırılması gerekmektedir. Bir anda en son seviyede çalıştırmak, cihaza zarar verebilir. Ve bu tür zararlar kullanım kılavuzunda açıklandığından dolayı, garanti kapsamı dışarısında kalarak kişilerin zor durumda kalmasına neden olabilmektedir.

Vakumlu cilt temizleme cihazı, hakkında vereceğimiz bilgiler bu kadardı. Braun Cilt Temizleme Aleti Nasıl Kullanılır? adlı makalemize de göz atabilirsiniz.

Ürünü incelemek isterseniz buradan da ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

  1. miraç dedi ki:

    Medifine profesyonel vakumlu siyah nokta cilt temizleme cihazı şarj edilerek çalışıyor. Cihazı şarj etmek için illa ki elektrik prizine takmanız gerekmiyor. Herhangi bir bilgisayarın usb girişine de takıp şarj edebiliyorsunuz. Ancak şarj ömrü olarak çok uzun değil. Vakum gücünü istediğiniz seviyeye göre ayarlayabilirsiniz. Aman dikkat edin hassas cilde sahip olanlar çok yoğun vakum ile işlem yapmasın, çünkü hassas ciltlerde morarmalar olabiliyor.