Reklamlar
Cilt Bakımı

Braun Cilt Temizleme Aleti Nasıl Kullanılır?

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Braun cilt temizleme aleti son yıllarda özellikle kadınlar tarafından yoğun ilgi görmeye başlamıştır. Esasında sadece kadınlar değil, erkekler de bu ürünü kullanmaktadır. Çünkü Braun cilt temizleme aleti adeta bir mucizedir ve cildin en derin tabakalarına kadar ulaşarak, ciltte pürüzsüzlük yaratmaktadır. Cildi çok yönlü temizleyen ve ciltte herhangi bir lekenin kalmasına ve daha sonrasında oluşmasına izin vermeyen bu alet, kullanıcılarının tamamını mutlu etmektedir.

Braun cilt temizleme aleti ile ilgili bugüne kadar alınan yorumların tamamı olumlu olmuş ve kullanıcıların tamamı bu üründen memnun kaldıklarını belirtmiştir. Reklamlarıyla ve yaptıklarıyla isminden çok sık söz ettiren bu aletin, iddia ettiği yedi tip temizleme özelliği bulunmaktadır.

Öncelikle Braun cilt temizleme aleti hassas bir yüz temizliği sağlamaktadır. Rakiplerinin aksine ciltte herhangi bir soruna neden olmaz. Gözenekleri derinlemesine temizleyen bu alet sayesinde, ciltteki makyaj ve kir kalıntılarının tamamından kurtulunmuş olur. Kişiler aynaya baktıklarında daha temiz bir yüz görürler.

Braun Cilt Temizleme Aleti Ne İşe Yarar?

Braun cilt temizleme aleti, yüzdeki tüylerin nazik bir şekilde yüzden arındırılmasını sağlamaktadır. Yüz epilatörü ile yüzdeki tüylerin tamamını derinlemesine temizleyen bu alet, acı hissi vermemektedir. Ayrıca uzun bir süre tüylerin uzamasını engellemektedir. Yüz fırçası ile tüylerin yüzden arınmasını sağlayan Braun cilt temizleme aleti, düzenli kullanıldığı takdirde kişilerin yüzüne herhangi başka bir şey uygulatmasına gerek kalmayacaktır. Sirden çok daha güvenli ve en önemlisi acısızdır.

Reklamlar

Braun cilt temizleme aleti, cilde sürülen kremlerin veya losyonların daha çabuk emilmesine yardımcı olur. Tavsiye edilen ürünler kullanıldığı sürece, cilt adeta bir botoks yapılmış görünümüne sahip olacaktır. Kişiler elleriyle kremleri sürerken, farkında olmadan kremin yarısını ellerine emdirirler. Braun cilt temizleme aleti emici bir yüzeye sahip olmadığından, kullanılan krem veya losyonun tamamını cilde yedirmektedir.

Kişiler istedikleri ayarda çalışma hızını ayarlayarak, kullanılan ürünün yavaş veya hızlı bir şekilde emilmesini sağlayabilir. Braun cilt temizleme aleti, kesinlikle cildin tepetaklak olmasına ve titremesine neden olmayacaktır. Ciltte hafif bir sarsıntıdan başka bir şey bırakmamaktadır. Yüz kıvrımları için özel başlıkları bulunur. Ve makina bu kıvrımlara uyum sağlamaktadır.

Makyaj kalıntılarını nazikçe temizlemektedir. Elle, suyla ve pamuklarla yapılan temizlikten çok daha etkili sonuç verir. Günlük rutin temizlemelerde, cildin hafif soyulup güzelleşmesine yardımcı olmaktadır. Makyaj temizleyicinin arkasından kullanılacak herhangi bir losyon varsa, Braun cilt temizleme aleti bu losyonun da en iyi şekilde emilmesini sağlayacaktır.

Braun Cilt Temizleme Aleti Ne İşe Yarar
Braun Cilt Temizleme Aleti Ne İşe Yarar

Braun cilt temizleme aleti nazik peeling etkisi ile, cildin ışıl ışıl ve tertemiz görünmesini sağlamaktadır. Uygulama aşamasında kan dolaşımını hızlandırarak, yüze renk gelmesini sağlar. Cildin görünümünün iyileşmesini sağlayan bu cihaz, yaşlanmayı yavaşlatır ve kişilerin erken kırışmasını engeller.

Reklamlar

Hassas ciltler için birebir hazırlanmış özel başlıkları, kişilerin cildinde herhangi bir aşınma hissettirmeden ve işlem sonrası kızarıklığa neden olmadan cildini temizlemektedir. Yeni cilt hücrelerini açığa çıkarmak ve ölmüş hücreleri temizleyerek cildin daha diri ve daha genç görünmesini sağlayan bu cihaz, doğal bir ışıltı vererek kişilerin olduğundan daha güzel görünmesini ve makyaj malzemelerine veda etmesini sağlamaktadır.

İster makyaj, ister krem, isterse de losyon uygulanacak olsun, Braun cilt temizleme aleti kullanılacak ürünün eşit bir şekilde dağılmasına yardımcı olmaktadır. Bu kişilere hem daha doğal bir görünüm kazandırır, hem de cildin tüm kusurlarının kapanmasına yardımcı olur.

Braun Cilt Temizleme Aleti Nasıl Kullanılır?

Yukarıda yer alan açıklamalar da göstermiştir ki, Braun cilt temizleme aletinin yedi farklı işlevi vardır ve her işlev birbirinden özeldir. Bu işlevlerin her birini ayrı ayrı gerçekleştirebilmek için yedi farklı ataşman ayarlanmış ve müşterilere sunulmuştur. Bu hem cihazın temizliğini kolaylaştırmaktadır, hem de her biri tek bir kafadan yönetilmediği için hijyen sağlayarak cildin kirlenmesinin önüne geçmektedir.

Kişiler ilk adımda açıklanan maddeyi uygulamak ve cildinin pürüzsüz bir görünüme sahip olması için cildindeki kılları temizlemek istiyorlarsa, 10 kat mikro açıklığa sahip ve 0,02 mm inceliğinde olan yüz epilatörünü cihazın başına takarak kullanım sağlayabilmektedirler. MicroVibration metal bakımı başlığı, cilde daha önceleri elle sürülerek uygulanan bir madde varsa, o maddenin yayılmasını kolaylaştırmak ve maddenin tamamını cilde emdirmek amacıyla kullanılabilir. Kişilerin tek yapması gereken, başlığı değiştirmektir.

FaceSpa eksfoliasyon fırçası cildin soyularak temizlenmesini ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır. Fırça, elle temizlemeden 6 kat daha etkili sonuç vermektedir. Facespa yedek fırçası olarak da adlandırılan, cildi canlandırmaya yarayan olağan dışı ped, cilde nazik peeling etkisi yaratan fırçadır. Yalnızca 3 uygulamanın ardından cilt daha pürüzsüz ve genç görünecek, yaşlanma uzunca bir süre duracaktır.

Braun Cilt Temizleme Aleti Nasıl Kullanılır
Braun Cilt Temizleme Aleti Nasıl Kullanılır

Ekstra hassas fırça, hassas ciltler için tasarlanmış olan bir üründür. Bu fırça sayesinde aşırı cilt hassasiyeti çeken kişiler bile, çektikleri sorunlardan kurtulacaktır. Çünkü özellikle bu fırça, tüyleri alırken ufak bir kaşıntıya dahi neden olmamaktadır. Yalnızca gıdıklanma hissi yaratır.

Eksfoliasyon fırçası ölmüş hücreleri temizlemekte ve yeni hücreleri açığa çıkarmaktadır. Cildin doğal bir ışıltıya sahip olmasını sağlayan bu fırça, şimdiye dek üretilmiş en yeni ürünler arasındadır. Son olarak güzellik süngeri olarak adlandırılan ve sürülen ürünün cildin her noktasına eşit şekilde uygulanmasını sağlayan fırça, olağanüstü bir güzellik sağlamakta ve kişilerin her zamankinden daha bakımlı görünmesine yardımcı olmaktadır.

Braun cilt temizleme aletini kullanmak son derece kolaydır. Bu cihaz yukarıda da açıklandığı gibi, başlıkları ve başlıkların özellikleri bilindiği takdirde kolayca kullanılabilecek olan bir cihazdır. Kişiler uygulama yapmak istedikleri başlığı cihaza takarak kolayca işlem sağlayabilirler. Cihaz şarjla çalışmaktadır ve kişiler cihazın şarj durumunu kontrol ettikleri sürece, kullanımla ilgili herhangi bir sorun yaşamayacaktır.

Braun Cilt Temizleme Aletinin Kullanım Kolaylıkları

Şimdiye dek üretilmiş olan en kullanışlı ürünlerden bir tanesi olan Braun cilt temizleme aleti, kişilerin cildinin pürüzsüz görünmesini sağlarken, kullanım kolaylığı da sağlayarak kafa karışıklıklarına neden olmamaktadır. Bu, cihazın herkes tarafından kolayca kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Braun cilt temizleme aleti çantada taşınabilen bir cihazdır. Kişiler bazen bazı bakımlarını ihmal edebilmektedir. Bu gibi durumlarda Braun cilt temizleme aletini çantalarında taşıyarak, buldukları en müsait noktada tüylerinden kurtulabilirler, kolay makyaj yapabilirler veya kremlerinin ciltlerine kolayca yayılmasını sağlayabilirler. En özel anların kurtarıcısı olan bu cihaz, özellikle kadınların çantalarından eksik olmamaktadır.

Braun Cilt Temizleme Aletinin Kullanım Kolaylıkları
Braun Cilt Temizleme Aletinin Kullanım Kolaylıkları

Yalnızca 1 saat şarjda kalarak şarj edilebilme özelliğine sahiptir. Kişiler bakımlarını aksattıklarında, yalnızca bir saat Braun cilt temizleme aletini şarjda bırakarak çantalarına alabilirler ve önemli anlarını kurtarabilirler.

Cihaz led ışık ile şarj durumunu bildirmektedir. Şarjı azaldığında veya bittiğinde kişiler kolayca haberdar olacaklarından, cihazı şarj etmeyi unutmaktan kurtulacaklardır. Bu çoğu zaman hayat kurtaran bir faktördür.

Braun cilt temizleme aleti kısa süre içerisinde kişilerin istedikleri görünüme gelmelerine yardımcı olur. Eğer detaylı bir temizliğe gerek yoksa ve kişiler yalnızca günü kurtarmak istiyorsa, bu cihazı kullanarak yaklaşık 10 dakikada tüylerinden kurtulabileceklerdir. Cihazın herhangi bir kızarıklığa neden olmaması, kişilerin bu cihazı dışarıda bile kolayca kullanabileceği anlamına gelmektedir.

Braun cilt temizleme hakkında vereceğimiz bilgi bu kadardı. Hindistan Cevizi Yağı Yüze Nasıl Uygulanır ve Medifine Profesyonel Vakumlu Cilt Temizleme Cihazı adlı makalemize de bakabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Yorum

  1. Daha önce bu cilt temizleme cihazını kullanan arkadaşlarımız var ise, ürün hakkında yorum yaparsa çok iyi olur. Ciltte nasıl bir etki yarattığı, herhangi bir zararının olup olmadığını, cihazı kullanırken nelere dikkat etmeli ya da cihazı nasıl temizlemeliyiz gibi soruların yanıtını verirlerse iyi olur. Çünkü ben de cihazı denemek istiyorum görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu