Tyoflex Merhem Nasıl Kullanılır?

23.01.2020
201
Tyoflex Merhem Nasıl Kullanılır?
Modelistlik Kursu

Tyoflex krem genel olarak kas ve eklem ağrıları, bel ağrıları, kas gerginliği, omuz ağrıları, kol ağrıları, bel ağrıları, spor yaralanmaları, omuz tutulması, boyun tutulması ve bel tutulması için kullanılan bir ilaçtır. Peki Tyoflex krem nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir, ne işe yarar, muadili nedir, fiyatları nedir, özellikleri nelerdir, cilt üzerinde hangi etkileri vardır gibi soruların cevaplarını sizler için yazdık.

Tyoflex Merhem Nedir?

Bu krem, kas, sinir, omurga ve eklemlerle ilgili çeşitli hastalıklarda ağrılı sertliği veya sıkışmayı hafifletmek için kullanılır. Bel ağrıları, omuz ağrıları, boyun ağrıları, sinir sıkışması, bel tutulması, boyun tutulması, sırt ağrıları, omuz tutulması, spor yaralanmaları, incinme, burkulma ve ezilme gibi rahatsızlıkların tedavisinde oldukça başarılı sonuçlar verir.

Tyoflex Merhem Ne İşe Yarar?

Bu krem, anti-enflamatuar ve analjezik etkileri olan bir kas gevşeticidir. Kas gerginliği, eklem ağrıları, kas ağrıları, kas spazmları, bel tutulması, omuz tutulması, boyun tutulması, sırt ağrıları, bel ağrıları ve boyun ağrılarının tedavisinde kullanılır.

Tyoflex Krem Kullanmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Hamileyseniz, gebe kalmaya çalışıyorsanız veya emziriyorsanız, zararlı etkilerden korunmak için bu kremi kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız.

Doktorunuz, sağlık koşullarından veya alerjilerden ve aldığınız veya kullandığınız mevcut reçetesiz veya reçeteli ilaçların yanı sıra homeopatik ilaçlar ve bitkisel ilaçlar, diyet veya vitamin takviyelerinden haberdar edilmelidir. Böylece bu krem ile birleştirildiğinde olası bir negatif reaksiyonu önlemeye yardımcı olabilir.

Bu kremi gözler, burun, kulaklar ve ağız ile kesinlikle temas ettirmemelisiniz. Yanlışlıkla krem, bu bölgeler ile temas ederse hemen bol suyla yıkamalısınız.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Tyoflex Krem Kullanımı

Talimatlara uygun olarak kullandığında bu krem, beyninizden kasları sıkılaştıran ve aşırı kullanım, yaralanma veya belirli tıbbi durumlardan spazm veya ağrıya neden olan sinyalleri değiştirmeye çalışır. Bu kremi mutlaka doktorunuzun talimatlarına uygun bir şekilde kullanın.

Bu kremi kullanmadan önce ve sonra ellerinizi yıkayın. Ardından etkilenen bölgeye kremi ince bir tabaka halinde sürün ve masaj yapın. Daha sonra doktorunuz aksini belirtmediği sürece bu bölgeyi sarmayın, kapatmayın ya da bandajlamayın.

Tyoflex Krem Kullanıcı Yorumları

“Merhaba arkadaşlar, herkese sağlıklı günler dilerim.

Bugün doktora gittim bel boyun ağrılarım için. Tyoflex iğne verdi. çocukluğumdan sonra iğne yaptırmadım ve çok korkuyorum. Bu iğneden yaptıran varmı aranızda? çok acırmı? cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.”

“Merhaba. Daha önce forumdan takip ettiğim kadarıyla bel fıtığı iğnelerini hamile olduğunuzu bilmeden kullanmışsınız. Ben de aynı durumdayım. Hamilelik durumu tam belli olmadan bel fıtığım ortaya çıktı ve hiç ayağa kalkamıyordum. Dr.a bebek planladığımızı söylediğimiz halde dr. Tyoflex(kas gevşetici) ve arveles(ağrı kesici) karıştırıp vurdurttu. Mr çekildim ve kortizon iğne yedim. Kadın doğum doktoru mr, kortizon ve arveles değil de kas gevşeticinin sıkıntılı olduğunu söyledi. şu an adetim 1 hafta geçti. 4.gün beta hcg 900 çıktı ve hamile olduğumu öğrendim. Ama kese görünmedi. Ya hep ya hiç kuralı dediler ama şu an düşük olur mu yada iğne bebeğe ne gibi sorun yaşatır diye huzursuzum. Bir diğer korkum tedavi olamadan hamileliğim başladı. Bel ağrım halen devam ediyor ama dr. Fizik tedavinin düşüğe sebep olduğunu söyledi. Hamileyken bel fıtığı sorunu yine nüksederse. Siz deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız? Bebeğinizin şu an sağlıklı olduğunu biliyorum, allah bağışlasın. Darısı benim bebeğime inşallah. Ama süreç nedir bilemiyorum.”

“Cnmmm cok gecmis olsun, o cok feci bir ağırdır bilirim;((( sen ve esın cok daha iyi bilirsiniz ama ben cok fayda gördüğüm bir kremi onereyim, tyoflex önce, üstüne de voltren inanılmaz ise yarıyor. Ben de boyun fıtığı var, boynum, sırtım tutulduğunda kurtarıcım bu ikisi.”

Tyoflex Merhem Muadili

Adeleks Tablet, Kaserax Krem, Kenfix Tablet, Maxrelax Merhem, Maxthio Tablet, Megaflex Kapsül, Muscal Tablet, Muscomed Krem, Muscoril Kapsül, Muscoflex Krem, Musfixa Merhem, Myal Fort Kapsül, Recoside Merhem, Redemus Merhem, Tefel Efervesan Tablet, Thiospa Merhem ve Tiorelax Merhem bu ürünün muadilleridir.

Tyoflex Merhem Fiyatı

Bu ürünün güncel fiyatı 92.01 liradır.

Tyoflex Merhem Kullananlar

“tiyokolşikosid bir kas gevşeticidir. tiyokolşikosid merkezi sinir sistemi (beyin ve omurilik) kaynaklı kas kasılmalarını azaltır veya ortadan kaldırır. tiyokolşikosid kasların istem dışı olarak aşırı derecede kasıldığı hallerde kasın gerilmeye karşı pasif direncini düşürür ve kasılmayı azaltır veya ortadan kaldırır.

http://www.ilacpedia.com/tyoflex-kapsul

not: az sonra kendimi sizler için feda ederek deneyeceğim. sonuçları paylaşmayı umuyorum.

şu notu okuduktan sonra kullanmaktan vazgeçtiğim ilaçtır:

<<bu ilaç laktoz içerir, eğer meyve veya balda bulunan şekere karşı bir toleranssızlık (fruktoz intoleransı) veya laktaz* veya sükraz izomaltaz eksikliğiniz varsa ya da bağırsaklardan glukoz / galaktoz emilim yetmezliği, konjenital galaktozemi gibi kalıtsal bir hastalığınız varsa bu ilacı kullanmayınız. eğer daha önceden doktorunuz tarafından bazı şekerlere karşı hassas olduğunuz söylenmişse bu ilacı almadan önce doktorunuzla konuşunuz.>>”

“evde bulduğum tyoflex merhem ile bugün ilk defa kullandığım ilaç. 1.5 saat geçti kollarım hala daş gibi afedersiniz. az mı sürdüm daha beklemem mi lazım kollarımı açamıyorum lan yardım”

Tyoflex Krem Yan Etkileri

Bu kremin yan etkileri arasında solunum güçlüğü, karın ağrısı, kurdeşen, boğaz, yüz, dil ve dudaklarda şişlik gibi semptomlar vardır. Bu yan etkilerden birisiyle karşılaştığınız takdirde hemen ilacı kullanmayı bırakın ve acil olarak bir doktora başvurun.

Tyoflex Krem ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu krem ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları burada…

Tyoflex Krem Fiyatı Nedir?

Bu ürünün fiyatı 92.01 liradır.

Tyoflex Krem Gebelik Kategorisi Nedir?

Bu ürünün gebelik kategorisi X’dir.

Tyoflex Merhem Neye İyi Gelir?

Bu krem genel olarak kas gerginliği ve kas ağrıları için kullanılır.

Tyoflex Krem Hamilelikte Nasıl Kullanılır?

Bu kremi, hamilelik döneminde doktor gözetiminde kullanmalısınız.

Tyoflex Krem Muadili Nedir?

Adeleks Tablet, Kaserax Krem, Kenfix Tablet, Maxrelax Merhem, Maxthio Tablet, Megaflex Kapsül, Muscal Tablet, Muscomed Krem, Muscoril Kapsül, Muscoflex Krem, Musfixa Merhem, Myal Fort Kapsül, Recoside Merhem, Redemus Merhem, Tefel Efervesan Tablet, Thiospa Merhem ve Tiorelax Merhem bu ürünün muadilleridir.

Tyoflex 0.25 Merhem Ne İşe Yarar?

Bu krem vücudunuzdaki belirli kasları gevşetmek ve incinmeler, burkulmalar veya kaslarınızdaki diğer yaralanmaların neden olduğu sertlik, ağrı ve rahatsızlığı gidermek için kullanılır. 

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

  1. Öznur dedi ki:

    Arkadaşlar öncelikle bu merhemi kullanmadan evvel bir doktora danışmak lazım. Çünkü allerjik bir reaksiyon gösterebilir bu nedenle uzman birine danışın ve öyle kullanın. Ben bel ağrılarımdan çok sikayetciydim. İşim gereği çok ayakta duruyorum ve zamanla belimde ağrı oluşuyor. Bir doktora danışarak bu merhemi keşfettim . Gerçek anlamda kas, bel ve sırt ağrılarına çok iyi geliyor. Yani en azından bana iyi geliyor söylemek ıstedim.