İrem Derici, ihanete uğrayarak ayrıldığı Cem Belevi’ye öfke doldu: Çeyrek popçu, sefil hayatında konser dilen !

10.05.2022
87
İrem Derici, ihanete uğrayarak ayrıldığı Cem Belevi’ye öfke doldu: Çeyrek popçu, sefil hayatında konser dilen !
Modelistlik Kursu

İrem Derici, ihanete uğrayarak ayrıldığı Cem Belevi’ye öfke doldu: Çeyrek popçu, sefil hayatında konser dilen !

İhanetini affederek barıştığı Cem Belevi tarafından ikinci aldatmayı kaldıramayan ünlü sanatçı İrem Derici, sosyal medya hesabından eski sevgilisi hakkında ateş püskürdü. Eski sevgilisi Cem Belevi’ye ağır ithamda bulunan İrem Derici, “Çeyrek popçu, sefil hayatının geri kalanında mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler” dedi.

Yaptığı açıklamalar ve sosyal medya paylaşımlarından dolayı gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı, birkaç aydır meslektaşı Cem Belevi ile aşk yaşıyordu. Belevi’den ihanet şoku yaşayan derici, kısa sürede affetti fakat aradığı mutluluğu gene de elde edemedi.

“ÇEYREK POPÇU, SEFİL HAYATINDA KONSER DİLEN”

İlişkileri inişli çıkışlı devam eden çiftin ayrılık sebebi yine ihanet oldu. Yaşanan olayların perde arkasından manken Nergis Nesrullayeva çıktı. Ünlü şarkıcı Cem Belevi’nin İrem Derici’yi manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı farkedildi. İrem Derici basına sızdırılan haberlerin ardından sosyal medya hesabından zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Cem Belevi’ye gönderme yapan Ünlü Şarkıcı İrem Derici, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler.” Derici’nin sosyal medya üzerinden paylaşımının ardından Belevi’den henüz bir açıklama gelmedi.

İREM DERİCİ KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

 

İrem Derici, 21 Mart 1987 tarihinde dünyaya gelen Derici, Henüz dört yaşında org çalmaya başladı Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı piyano bölümünü liseyle eş zamanda bitirdi. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitiren Derici, pazarlama iletişimi yüksek lisans programına devam ederken O Ses Türkiye’ye katıldı ve yarı finale kadar yükselme başarısı gösterdi.

O Ses Türkiye’den önce üç yıl bir reklam ajansında metin yazarı olarak çalışan Derici, eş zamanda Monopop isimli grubuyla Türkiye’nin farklı bölgelerinde sahneye çıktı. İlk stüdyo ortamında yaptığı albümü Dantel’i Şubat 2016’da GNL Entertainment etiketiyle piyasaya sundu.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

ilk stüdyo albümü Albümle aynı adı taşıyan çıkış şarkısı, Türkiye’de aralıksız dört hafta bir numaradan düşmedi. Albümün ikinci klibi “Evlenmene Bak” şarkısına çekildi ve klipte Sinan Akçıl gibi ünlü isimlerde yer aldı. Ardından üçüncü klip “Dur Yavaş” ve dördüncü klip “Bana Hiçbir Şey Olmaz” şarkılarına geldi.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.