Reklamlar
Haber

Hadise Mehmet Dinçerler’in Nikahıyla İlgili Dikkat Çeken Bayram Detayı! Uğursuzluk Olmasın Diye Erkenden Evlenmişler

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Hadise ve Mehmet Dinçerler’in Nikahıyla İlgili Dikkat Çeken Bayram Detayı! Uğursuzluk Olmasın Diye Erkenden Evlenmişler

 

2022 yaz aylarında düğün yapmayı düşünen ünlü şarkıcı Hadise ve ünlü iş adamı Mehmet Dinçerler çifti, 30 Nisan tarihinde sessiz sedasız aile içinde nikah masasına oturdu. İki bayram arası uğursuzluk olduğuna inanan ünlü çift nikah törenlerini erkenden yaptıkları iddia edildi.

 

Uzun bir süredir beraber olduğu ünlü iş adamı Mehmet Dinçerler’den geçtiğimiz şubat ayında evlilik teklifi alan Hadise, 15 Mart tarihinde kendi evinde sadece aileler arasında düzenlenen bir törenle nişanlanmışlardı. Evliliğe ilk adımı attıkları tarihte konuklardan fotoğraf almamaları için ricada bulunan çift, nikah törenini de aile arasında sade bir törenle yaptı.

Reklamlar

 

İki Bayram Arası Uğursuzluk Olmasın Diye Erken Nikah Kıydılar

 

30 Nisan tarihinde Çırağan Sarayı’nda sessiz sedasız nikah kıyan ünlü çift birbirlerine ‘evet’ dediği günde hiçbir fotoğraf görüntüsü almamaları için gelen davetlileri uyardı. Geçtiğimiz günlerde de imam nikahı kıydıran ünlü şarkıcı Hadise ile iş adamı Mehmet Dinçerler’in nikahlarını bu kadar erken ve kimseciklere haber vermeden yapmalarını nedeni ortaya çıktı.

 

Reklamlar

Söylenene göre, ünlü çift bayram arası uğursuzluk olduğuna inandıkları için nikah törenlerini de erken bir tarihe aldı. Ünlü çift ileriki zamanlarda düğün yapıp yapmayacakları hala bilinmiyor. Düğün tarihi açıklanır açıklanmaz sizlere bu sayfadan paylaşacağız. Bizleri takip ederek magazin gündeminden haberdar olabilirsiniz.

 

Hadise: Eşim Bana Kraliçe Gibi Bakıyor

 

Geçtiğimiz akşam Kıbrıs’ta konser veren ünlü sanatçı, evliliğiyle alakalı gazeteci arkadaşlara ilk kez konuştu. Evliliğinin yolunda gittiğini ve çok mutlu olduğunu dile getiren ünlü sanatçı Hadise, Prenses şarkısını okuduktan hemen sonra “Bu şarkıyı yıllardır söylüyordum ama ilk defa evlendikten sonra söylüyorum.

 

Şarkımda prensesler gibiydim baba evinde diye ama eşim bana gerçekten kraliçe gibi bakıyor. Ona buradan teşekkür ediyorum her şey için. Beni bu kadar güzel sevdiği ve hep yanımda olduğu için” söylerini söyledi. Kıbrıs konserinin hemen ardından ünlü sanatçı Hadise İstanbul’a eşi Mehmet Dinçerler’in yanına döndü. Çiftin nikah törenine ait fotoğrafları ne zaman paylaşacağı ise merak konusu oldu.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu