Reklamlar
Mekanlar

Sivas’ta Döner Yiyebileceğiniz 10 Yer

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Döner Türk mutfağının beğenilen lezzetleri arasında yer almaktadır. Farklı alternatifleri, sunumları ile damaklarda iz bırakan bu lezzeti Türk yabancı pek çok kişi beğeni ile tatmakta ve tatmaya devam etmektedir.

Tabii Türkiye’nin bir numaralı lezzetlerinden de olsa dönerin damaklarda bırakacağı tatları değiştirebilecek pek çok etken bulunmaktadır. Bunlar, yapılan yer, döner ustaları ve kullanılan ürünlerin kalitesi olmaktadır.

Dolayısıyla herhangi bir mekânda tadılan her dönerin lezzeti bir olmayacaktır. Her şehrin belirli özel mekânları bulunmakta ve döner mutlak surette bu mekânların birinde tadılmaktadır.

Bu yazımızda Sivas döner yiyebileceğiniz 10 yer ile ilgili açıklamalarda bulunacağız. Bahsedeceğimiz bu mekânlarda Sivas ilinin lezzetli dönerlerinin tadına bakabileceksiniz.

Reklamlar

Sivas Döner Merkezleri

Sivas ilini ziyarette bulunacaklar, yolu Sivas’tan geçenler ya da burada ikamet edenler için dönerin en muhteşem halini sunmakta olan Sivas döner merkezleri hakkında bilgileri vereceğiz. Sizler de Sivas’ın döner ustalarının ellerinden çıkan bu özel tadını tadarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

Mis Kebap

Sivas üzerinde bilinen en meşhur döner merkezi Mis Kebap olmaktadır. Döneri burada tadanlar başka hiçbir tadı bu kadar iyi bulamayacaklardır. Tadı, çeşitliliği ve sunumuyla önce göze akabinde damağa hitap eden mis kebap dönerlerini tatmadan Sivas’tan ayrılmamanızı önermekteyiz.

Adres: Rahmi Günay Caddesi No: 8/B Sivas Merkez

Telefon: 0346 223 52 44

Reklamlar

Royal Döner

Sivas Merkez üzerinde bulunmakta olan Royal Döner, dönerin en lezzeti tadını yansıtmayı başarmış mekânlardan biri olmaktadır. Döner ustaları tarafından en özenli şekilde hazırlanan Royal döner, sunumu ile de göz doldurmaktadır.

Adres: Atatürk Bulvarı Eskikale Mahallesi No:12 Sivas Merkez

Telefon: 0346 223 52 34

Marmara Döner

Sivas’ın meşhur döner lezzetlerinden biri de Marmara döner’in usta elleri tarafından hazırlanmaktadır. Sivas’a uğrayanların döneri tadabileceği ve unutulmayacak bir tada ulaşabileceği bu döner mekânına mutlaka uğramalısınız.

Adres: Atatürk Cad. No:10/A Sivas

Telefon:  0346 223 71 16

İkizler Döner

Sivas’ın meşhur döner lezzetinin çıktığı bir başka mekân da ikizle döner olmaktadır. Bu döner salonu Sivas merkez üzerinde hizmet vermektedir.

Adres: Demircilerardı Mahallesi Müftülük Sokak No:16 Sivas

Telefon: 0346 221 91 05

Tavos Döner

Döner çeşitliliği ile meşhur bu Sivas döner yeri üzerinde her çeşit döneri tatmak isteyeceksiniz. Oldukça farklı lezzeti ile vazgeçilmez dönerleri burada bulabilirsiniz.

Adres: Buruciye Sokak Eskikale Mahallesi Sivas Merkez

Telefon: 0346 211 46 46 Abone Döner

Döner lezzetini en hijyenik ortamda, oldukça lezzetli şekilde sunan Abone Sivas döner damaklarınıza döner tadını yerleştirebilirsiniz.

Adres: Kadı Burhaneddin Mahallesi Halil Rıfat Paşa Caddesi No: 91 Sivas Merkez

Telefon: 0346 223 72 72

By Marka Döner

By marka döner ile dönerin damaklarınızda bırakacağı o muhteşem tadı unutamayacaksınız. Oldukça nezih bir mekânda döner tatmak isteyenlere By marka döner merkezini önerebiliriz.

Adres: Sularbaşı Mahallesi Pekmez Sokak No:6/A Sivas Merkez

Telefon: 0346 222 05 02

Sivas Serince Döner

Serince döner, yaprak dönerden dürün dönere kadar farklı sunumlarla döner tadabileceğiniz özel bir mekân olmaktadır.

Adres: İstasyon Caddesi Sivas

Telefon: 0346 224 53 82

Közz

Özellikle tavuk döner lezzeti ile bilinen bu merkeze uğramadan tavuk döner tattığınızı düşünmeyeceksiniz.

Adres: Belediye Sokak Atatürk Bulvarı Sivas

Telefon: 0346 223 30 09

4 Döner

Sivas üzerinde döner tadabileceğiniz özel mekânlardan biri de 4 Döner olmaktadır. 4 Döner, Sivas döner olarak Sivas merkezde yer almaktadır.

Adres: Örtülüpınar Mahallesi Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi No:2/B Sivas Merkez

Reklamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar
Başa dön tuşu