Reklamlar
Mekanlar

Denizli’de Kokoreç Yiyebileceğiniz 5 Yer

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Denizli kokoreç ustaları, sizleri haftanın yedi günü gece geç saatlere kadar ağırlıyor. Bu mekanlara uğrarsanız lezzetli kokoreçlerin tadına bakabilirsiniz.

Havalar soğumaya başlamışken, kokoreç mevsimi de başladı. Her ne kadar yaz- kış yenilebilen bir lezzet olsa da, soğuk havalarda kokoreç yemenin keyfi bir başka. Kapının önünde sıra beklerken, bir anda rüzgarla birlikte etrafı saran kokusu, sıra size geldiğinde elinize gelen ekmek arası kokorecin görüntüsü ve bu ikilinin ağzınızda bıraktığı tadı ile kokoreç, her mevsim vazgeçilmez yiyeceğiniz olacak!

Kokoreç, dünyanın en güzel lezzetleri arasına girebilecek lezzetlerden biridir. Her ne kadar Avrupa Birliği ona karşı gelse de, biz her zaman ondan yanayız. Yurtdışındaysanız, adeta bir kokoreç özlemi duyabilirsiniz. Akşamları arkadaşlara eğlence dönüşü yiyecek bir şey arıyorsanız, ilk seçeneğiniz kokoreç olabilir. Yolunuz Denizli’ye düşerse, şehirde kokoreç yiyebileceğiniz en iyi 5 mekanı bu yazımızda listeledik…

Denizli Kokoreç Ustaları: En iyiler Listesi

Reklamlar

Akçeşme Kokoreç

denizli akçeşme kokoreç

Burası Denizli’nin en meşhur kokoreççisi. 1983 yılından bu yana hizmet veren Akçeşme Kokoreç, seyyar kokoreççi olarak çıktığı bu yolda, zamanla büyüyerek dükkan açtı. Buranın paket servis hizmeti de var. Hizmetleri de oldukça hızlı. Denizli’de kokoreç denince ilk akla gelen burası oluyor. Yarım ekmek arası kokoreç burada oldukça meşhur. Ayrıca lezzetin yanında hijyene de oldukça önem veriyorlar. Kokoreç sevmeyen dostlarınız varsa, burada bir kez tadına bakmalarını öneriyoruz. Ayranın yanı sıra, burada kokorecin yanında şalgam suyu da veriyorlar.

Adres: Sümer Mahallesi, 20175 Denizli Merkez/Denizli

Telefon: (0258) 268 85 83

Eren Kokoreç

Denizli’de kokoreç yiyebileceğiniz en iyi 5 mekan arasında Eren Kokoreç de yerini alıyor. Burada dilerseniz mekanda kokoreç yiyebilir, dilerseniz de eve sipariş verebilirsiniz. Zeki Usta’nın ellerinden kokoreç yemek isterseniz, Eren Kokoreç, Denizli merkezde hizmet veriyor. Midye dolmaları ve turşuları da oldukça lezzetli. Sabah 10’da açılan mekan, sabahın ilk ışıklarına kadar, gece karnı acıkanlar için de hizmet veriyor. Arkadaşlarınızla gece karnınız acıktıysa ve sıcacık ve lezzetli bir şeyler yemek isterseniz, kokoreç en iyi seçenek olabilir.

Reklamlar

Adres: Çamlaraltı Mahallesi, Fakülte Cad. No:35/B, 20160 Denizli Merkez/Denizli

Telefon: (0258) 211 35 45

Denizli Kokoreç Bu Ustaların elinden yenir;

Dr. Kokoreç

denizli dr. kokoreç

Öğlen 12’de açılan mekan, gece geç saatlere kadar hizmet veriyor. Denizli’de kokoreç yemek isterseniz, en iyi lezzetlerden biri için Dr. Kokoreç’i tercih edebilirsiniz. Burada yarım ekmek arası kokoreç 10 TL. Buraya geldiğinizde yanınızda kokoreç sevmeyen arkadaşlarınız varsa, onlar için midye dolma ya da sucuk ızgara gibi lezzetler de var. İçeceklerde ise şalgam suyu ve turşu suyunu denemenizi öneriyoruz.

Adres: Mehmetçik Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:124, 20150 Merkez/Pamukkale/Denizli

Telefon: (0258) 211 60 70

3 Çeyrek Kokoreç

Denizli’de toplamda 8 şubesi ile hizmet veren 3 Çeyrek Kokoreç, şehrin en iyi kokoreçlerini sunuyor. Kömür ateşinde pişen süt kuzusu kokoreç ve yanında yayık ayranı servis ediyorlar. Ayrıca 15 TL ve üzeri siparişler için paket servis hizmetleri de var. Kokorecin yanı sıra; tavuk döner, ızgara köfte lezzetleri de var. İçeceklerde ise mutlaka kendilerinin yaptığı ayranı ve lezzetli turşu suyunu denemenizi tavsiye ediyoruz. 3 Çeyrek Kokoreç, Denizli’de kokorecin durağı olarak gösteriliyor.

Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah. Hüdai Oral Cd. No:1/A-B Merkezefendi / DENİZLİ

Tel: 0535 289 91 83

Denizli Kokoreç Durağı

denizli kokoreç durağı

Denizli’de kokoreç yemek isteyenler için şehrin en iyilerinden biri de Kokoreç Durağı. Şehirde toplamda 3 şubesi ile hizmet veren kokoreççinin bazı şubeleri, sabahın ilk ışıklarına kadar Denizlilere kokoreç hazırlamaya devam ediyor. Özellikle Atatürk caddesindeki şubesi oldukça meşhur. “Sokak lezzetlerinde Denizli’nin markası” sloganı ile hizmet veren Kokoreç Durağı’nda hem İstanbul hem de İzmir usulü kokoreç bulabilirsiniz. Lezzetin yanı sıra servis ve hizmet konusunda da müşterilerinden tam not alıyorlar.

Adres: Hacıkaplanlar mah. Atatürk Cad. No:96/A 20100 Denizli

Tel: 0543 547 86 00

Reklamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu