Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti ikinci kez dünya evine girdi

17.05.2022
218
Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti ikinci kez dünya evine girdi
Modelistlik Kursu

Boşandıktan kısa bir süre içerisinde tekrar barışan Gökhan Çıra ile Selin Ciğerci çifti gündemden uzak bir şekilde dünya evine girdi. Avukatının kendi ofisinde nikah masasına oturan Ciğerci, nikah törenine sıradan bir şekilde giderek kot pantolon ve siyah bluzla katıldı.

İlişkileri yıllara dayanan Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti 2019 senesinde görkemli bir düğünle nikah masasına oturmuştu. Evliliklerinde pürüzler yaşayan çift 10 Eylül 2021 tarihinde tek celsede boşandı. Ayrılığa katlanamayan ikili, geçtiğimiz aylarda yeniden barıştı. İlişkilerini bu kez gözlerden ve medyadan uzak yaşamayı seçen ikili, ikinci kez nikah masasına oturdu.

Nikahında Sade Giyindi

İlk evliliklerinde gösterişli düğün töreni yapmayı tercih eden ikili, bu kez de sadelikten yana oldu. Avukatlarının ofisinde sade bir nikah töreni düzenleyen çift, sadece yakın arkadaşlarını çağırdı. Gökhan Çıra, ikinci nikahına ilkinden farklı olarak beyaz gömlekle katılırken Ciğerci ise kot pantolon ve siyah bir bluz giymeyi tercih etti. Sosyal medya hesabını sıkı bir şekilde kullanan ve Instagram’da 4,5 milyon takipçiye sahip Ciğerci, nikahından fotoğrafları da paylaşmayı unutmadı. Beyaz güllerin oluşturduğu bir gelin çiçeği tercih eden Ciğerci, pastalarına da “Yine, yeni, yeniden” notunu yazdırdı.

Soyadını Değiştirdi

Nikahın hemen ardından Instagram hesabı üzerinden paylaşım yapan Gökhan Çıra, “Sen artık 2. ve son kez Çıra’sın Selin Ciğerci. Tekrar hoş geldin gönlümün sultanı seni çok seviyorum” ifadelerine yer verdi. Selin Ciğerci ise nikah töreninden sonra sosyal medyadaki adını “Selin Ciğerci Çıra” olarak değiştirdi.

Selin Ciğerci Kimdir?

Selin Ciğerci 4 Nisan 1984 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. 36 yaşındaki Türk İnternet fenomeni ve ünlü şarkıcı , 2017’den beri  pop müzik sektöründe çalışmaktadır. Baba tarafı Konya’lı  olan Ciğerci’nin, anne tarafı ise Kastamonulu’dur. Demet Akalın, Fatih Ürek ve Kerimcan Durmaz gibi birçok ünlü isimle çok sıkı dost olan Selin Ciğerci, uzun süredir futbolcu Gökhan Çıra ile olan birlikteliğini İstanbul’da nikah masasına oturarak taçlandırdı. 2021 sonbaharında ise ayrılık yaşayan çift, geçtiğimiz aylarda 2.kez nikah masasına oturmuştu. Cinsiyet değiştirmek için ameliyat olan Ciğerci, sosyal medya da ‘Bebek Okan’ adıyla ün kazanmıştı. 3 yıl önce geçirdiği ameliyatın sonrasında ismini Selin Ciğerci olarak değiştirdi.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.