Özcan Deniz ile Yaşadığı Veraset Davası Hakkında Açıklamalarda Bulundu

19.05.2022
254
Özcan Deniz ile Yaşadığı Veraset Davası Hakkında Açıklamalarda Bulundu
Modelistlik Kursu

Özcan Deniz ile Yaşadığı Veraset Davası Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Özcan deniz Oynadığı ve yönettiği birçok filmle biliniyor. Başarılı bir yönetmen ve oyuncu olan Özcan deniz, aynı zamanda yazdığı şarkılarla da ismini ünlüler dünyasında duyurmayı başarmıştı. Özcan deniz 1972 Ankara doğumlu ve şu an 49 yaşında. Geçtiğimiz aylarda evlilik yapan Özcan Deniz’in boşandığı haberi gelmişti. Bu evlilikten ise Kuzey isminde bir oğulları var ve bu boşanma sürecinde oğlu Kuzey ilgili de idaalar ortaya atılmıştı.

Olaylı bir boşanma sürecine giren deniz, oğlu Kuzeyin verasetini alabilmek için velayet davası açmıştı. Feyza Aktan’dan bu yüzden boşandığını söyleyen Özcan deniz ikinci sayfa haberlerinden uzun süre düşmedi. Arıca Feyza Aktan “kötü anne şeklinde basında adı çıkmıştı.  Feyza Aktan basına bu baskılar altında zorlandığını belirti. Kadın olarak “Özcan’ın gücü karşısında çaresiz ve çıplak kaldım.” şeklinde ifadelerde bulundu.

Feyza Aktan Basın Mahsuplarına İçini Döktü

Bu süreçte yaşadıklarını Tv8 ekranlarında açıkladı. Boşanma süreciyle ilgili yaşadığı sıkıntıları anlatan Feyza Aktan, “Velayet davası bir anneye yapılabilecek en kötü şeylerden bir tanesi. Ben sadece velayet davasıyla tek başına uğraşmadım. Özcan Deniz bana şöyle bir niyetle geldi; ben dahil olmak üzere avukatlarım, ailem, yakın çevrem, maddi gücüm ve medya gücümü de yanımı alarak hep birlikte üstüne geleceğim diye. Seninle hem mahkemeler karşısında hem de medya karşısında elimden geldiğince uğraşacağım gibi bir niyetle geldi.

Benim bütün bu donanımların karşısında elimde bulunan tek şey haklı olmamdı. Bunun dışında çok çıplak kaldım. Özcan her mahkeme günü adliyeye koruma ordusuyla giriyor ve yetmeyecek olacak ki adliyenin güvenlik memurları da onun yanında yer alıyorlar.” İfadelerini kullandı. Yaşadığı durumdan acı çektiği ise kameraların gözünden kaçmadı. Yorgun olduğunu ve bir an önce bu sürecin güzel bir şekilde sonuçlanmasını beklediğini belirtti. Ayrıca oğlu Kuzeyi de özlediği yaptığı açıklamalarda dikkat çekti. Feyza Aktan Özcan Aktan’ın yaşanılan pek çok olayı manipüle ettiğini belirtti. İçindeki zor durumu ise oğluna belirtmemeye çalıştığını ifade eden Feyza Aktan, içimde fırtınalar kopuyor dedi.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

 

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.