MasterChef Danilo Zanna yeni aşkıyla sarmaş dolaş polzarı ortaya çıktı!

19.04.2022
232
MasterChef Danilo Zanna yeni aşkıyla sarmaş dolaş polzarı ortaya çıktı!
Modelistlik Kursu

Danilo Zanna 9 yıllık evliliğini bitirmişti! MasterChef Danilo’nun yeni aşkıyla sarmaş dolaş polzarı ortaya çıktı! MasterChef programının jüri üyelerinden olan Danilo Zanna, 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek’ten geçtiğimiz senelerde tek celsede boşanmıştı.

Yeni bir aşka yelken açan ünü sunucunun sevgilisiyle görüntülenen fotoğrafları ortaya çıktı. MasterChef yarışmasının jüri üyesi olan Danilo, 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek’ten geçtiğimiz sene tek celsede boşandı. Ünlü İtalyan şef tarafından açılan boşanma davasının yaklaşık olarak 20 dakika süren duruşması sonucunda iki tarafta tek celsede anlaşmalı olarak boşandı.

“Oğulları İçin Her Zaman Bir Arada Olacaklar”

Ünlü şef Danilo Zanna’nın duruşma sonrasında avukatı tarafından bir açıklama yaptı. “Tarafların müşterek bir çocuğu var. Anlaşmalı olarak boşandılar. Dostlukları ve arkadaşlıkları devam edecek. Oğulları için her zaman bir arada olacaklar” dedi.

Yeni Sevgilisiyle Görüntülendi

Uzun bir süredir özel hayatı merak konusu olan ünlü italyan şefin yeni sevgilisiyle çekilmiş pozlarına Snob Magazin tarafından ulaşıldı. Snob Magazin’in özel haberine göre; Danilo Zanna’nın yeni kız arkadaşının adını Eda Alkaya olduğu öğrenildi.

Doğum Gününde Sarmaş Dolaş Poz!

Geçtiğimiz günlerde 40 yaşına giren ve güzel bir kutlama yapan ünlü şefe sevgilisi Eda Alkaya’nın da eşlik ettiği ortaya çıktı. İtalyan şefin bu karelerini görenler, “Danilo Zanna, 9 yıllık evliliğini Eda Alkaya uğruna mı bitirdi?” sorularını sormaktan kendilerini alıkoyamadılar. İtalyan şef Zanna’nın aşk iddiası sonrası ne açıklama yapacağı merak ediliyor.

Danilo Zanna Kimdir?

Danilo şef, Prato kentinde aşçı bir ailenin çocuğu olarak 15 Nisan 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir. Eski eşi Tuğçe Demirbilek ile tanıştıktan sonra Türkiye’ye yerleşen Danilo Zanna, kendisine hemen bir restoran açtı. Zahide Yetiş’in programında şeflik yapmaya başlayan İtalyan şef, daha sonra ‘İtalyan İşi’ isminde bir programda adını duyurmayı başardı.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

İtalyan şef Derya’nın Dünyası, İtalyan İşi, Elin Oğlu, Aşk Zamanı, İyi Fikir, Görümce, Lezzetin Şarkısı, Lezzet Akademisi gibi pek çok projenin içerisinde yer almıştır. Youtube hesabı da olan Zanna, çektiği güzel videoları paylaşıyor.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.