Reklamlar
Faydalı Bilgiler

Regl Külodu Nedir?

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Regl Külodu, regl döneminde ped veya tampon yerine giyebileceğin özel ve teknolojik bir iç çamaşırlarıdır! Regl külodunu en yoğun günlerinde tek başına, ped ve tampon kullanmadan, güvenle kullanabilirsin.

Regl külodu görüntü olarak standart bir iç çamaşırı gibi görünür ve hissettirir. Bununla beraber sıvıyı hapseden teknolojik bir ağ yapısına sahiptir.

Regl külodu, adet dönemi sırasında kadınlar için en güvenli ve rahat seçeneklerden biridir. Bu külotlar etkili bir emici güce sahiptir ve kanamayı içinde tutabilir.

Regl Külodu Nedir?
Regl Külodu Nedir?

Regl külotlarının yapısı, adet döneminde oluşan kanın emilmesini ve difüzyonunu sağlamak için özel olarak tasarlandı. Külodun üzerinde bulunan emici malzeme, kanı emme ve absorbe etme işlevi görür. Aynı zamanda, regl külotları, vajinal bakterilerin nüfuzunu engelleme ve adet döneminde oluşabilecek kokuları azaltma işlevi de görür.

Reklamlar

Regl külotları, diğer koruyucu ürünlerden farklı olarak, kullanıcının fiziksel aktivite ve pozisyonlarına göre konumunu değiştirmez ve konforlu kullanımını sağlar. Adet külotları uzun süreli kullanım için tasarlandıklarından, adet dönemi boyunca kadınlar tarafından tekrar tekrar değiştirilmeleri gerekmez.

Modibodi Hakkında

Modibodi, hijyenik, rahat ve güvenli çevre dostu regl külotları, regl mayoları ve üriner inkontinans iç çamaşırları ve benzeri ürünler sunmak için, 2012 yılında, Avustralyalı bir girişimci olan Kristy Chong tarafından kurulmuştur. Ürünler, doğal malzemeler kullanılarak üretilir ve kadınlar için hijyenik, rahat ve güvenli bir seçenek sunar.

Modibodi Regl Külodu modellerini incelemek için Tıklayınız.

Islaklık hissedilir mi?

Modibodi ürünleri için hayır. Modibodi ürünlerindeki patentli astarın üst katmanı Merinos yünüyle tasarlandı. Merinos yünü doğası gereği nemi emer, bu da ferah ve kuru hissedilmesini sağlar. Denendiğinde de fark edileceği gibi çok hızlıca üst katman tarafından emilerek hapsolacağı orta katmana geçiş yapıyor olacak.

Reklamlar

Koku Yapar mı?

Hayır, 2 temel nedenden ötürü Modibodi’ler kokmaz. Birincisi, sıvı hızla orta katmana iletilir ve burada hapsolur. Böylece kuru kalan üst bölge sayesinde hep kuru ve güvende hissettirir. Ayrıca Modibodi’nin patentli ağ yapısı koku ve kokuya neden olan bakterilerle savaşmak için tasarlanmıştır, yani güvenli bir koku önleyicidir.

Konforlu mudur?
Konforlu mudur?

Konforlu mudur?

Yüksek kalitedeki kumaşlardan üretilen ve birçok farklı modele sahip olan Modibodi regl külotları normal iç çamaşırları gibi görünür ve hissettirir.

Emici astar iç çamaşırının ağ kısmına yerleştirilmiştir. Böylece kaymaz, hareket etmez, düşmez veya içeri katlanmaz (pedlerin aksine!) Ayrıca, ağ kalınlığı Orta-Yoğun ve Yoğun-gece boyu emicilik seviyesine sahip iç çamaşırlarımızda sadece 3 mm, Maxi emicilik seviyesine sahip iç çamaşırlarımızda ise 6 mm’dir. Böylece dar giysilerin altında bile fark edilmez.

Çevre dostu mudur?
Çevre dostu mudur?

Çevre dostu mudur?

Modibodi regl ürünleri, doğal malzemelerden yapılmış ve sağlıklı bir alternatif olarak tasarlanmıştır. Bu ürünler, günlük regl döngüsü sırasında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır ve çevre dostu bir seçenek olarak kabul edilir. Bu ürünler, süperabsorbent malzemeler, parfümler veya kimyasallar içermemektedir.

Modibodi regl külotları uygun şekilde kullanıldığında 100 yıkamaya kadar dayanıklıdır. Tek kullanımlık ped ve tamponların aksine, yıkanabilir ve defalarca tekrar tekrar kullanılabilir.

Reklamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu