Enis Kirazoğlu Kimdir?

15.03.2021
465
Enis Kirazoğlu Kimdir?
Modelistlik Kursu

Enis Kirazoğlu; sosyal medyada pek çok farklı platformda içerik üretmiş isimlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bunların başında da Twitch ve Youtube uygulamaları geliyor.

Enis Kirazoğlu Kaç Yaşında?

1 Ocak 1989 doğumlu olan Kirazoğlu; 33 yaşındadır.

Enis Kirazoğlu Hangi Bölümden Mezun?
Enis Kirazoğlu Hangi Bölümden Mezun?

Enis Kirazoğlu Hangi Bölümden Mezun?

Afyon Kocatepe Üniversitesi’nden mezun olan Kirazoğlu hakkında boy, kilo ve aslen nereli olduğuna dair şu ana kadar bir içerik paylaşılmadığı için; bu yönde bir bilgi henüz yok.

Enis Kirazoğlu Üniversite

Enis Kirazoğlu, Afyon Kocatepe Üniversitesi’nden mezun olmuştur.

Enis Kirazoğlu Evli mi?

Şebnem Kirazoğlu Keser ile evli olan Kirazoğlu’nun hesabında eşiyle paylaştığı fotoğraflar da vardır. Ayrıca Şebnem Kirazoğlu’nun da kendisine ait bir Youtube kanalı vardır ve yaklaşık 25 bin abonesi bulunmaktadır.

Enis Kirazoğlu Hangi Takımı Tutuyor?

Sosyal medya içeriklerinde de görüldüğü şekilde; Kirazoğlu bir Fenerbahçe taraftarı.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
Enis Kirazoğlu Oyun

Enis Kirazoğlu Oyun

Enis Kirazoğlu Oyun

Çektiği oyun videoları ile, oyun severlerin ilgisini ve beğenisini toplayan Enis Kirazoğlu, bu videoları Youtube kanalında paylaşmaktadır.

Enis Kirazoğlu En Sevdiğim Oyun

Enis Kirazoğlu oynadığı ve en sevdiği oyunları derleyerek takipçileri ile paylaşmıştır. Yaklaşık 52 dakika süren videoda oyunlardan kesitleri de göstermiştir.

Enis Kirazoğlu ve Sosyal Medya

Enis Kirazoğlu ve Sosyal Medya

Güncel olarak Youtube kanalındaki ve Twitch üzerindeki aktif paylaşmalarına devam eden Kirazoğlu; daha önceleri, Turuncu Levye ve Oyungezer gibi içerik üreten sitelerde de yer almıştır. Bu mecralarda editör şefi olarak çalışan fenomen isim; aynı zamandan Multiplayer kanalı için de içerik hazırlamaktadır. Sosyal medyada çok yönlü olarak çalışan Enis; Multiplayer için genel yayın yönetmeni olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Enis Kirazoğlu ve Instagram

Pek çok sosyal medya içeriğini birlikte kullanan ve uzun senelerden beri internet dünyası içinde yer alan Kirazoğlu’nun; Instagram hesabı da takipçisi bol olan ve ilgi çeken mecralarından. Yaklaşık 211 bin takipçisi olan fenomen isim; Instagram’da 372 kişiyi takip ediyor ve bugüne kadar paylaştığı içerik sayısı da toplam 123 adet.

Enis Kirazoğlu ve Twitch

Kirazoğlu’nun Twitch üzerinden yaptığı paylaşımlar da; bu internet medyasında ön plana çıkmasını ve bu alanda bilinen isimlerden biri haline gelmesini kolaylaştıran etmenlerden. ‘EnisKirazogluResmiKanal’ adıyla sitede hesabı bulunmakta ve şu anda 60 bini aşan takipçisi var.

Enis Kirazoğlu Steam

Enis Kirazoğlu’nun Steam hesabında 10,294 üyesi bulunmaktadır.

Enis Kirazoğlu ve Youtube
Enis Kirazoğlu ve Youtube

Enis Kirazoğlu ve Youtube

2006’da üye olduğu Youtube kanalı üzerinden pek çok paylaşım gerçekleştiren Kirazoğlu; diğer platformlar olmadan tek başına bu sitede yer almanın ve çalışmanın yeterli olmayacağını düşünüyor. Sadece bu platformda çalışmış olsaydı, bunun özellikle maddi olarak zor olacağını da belirtiyor.

Youtube kanalında şu anda 943 bin abonesi olan Kirazoğlu’nun sayfası; platforma katıldığı tarihten bu yana 250 milyona yakın görüntüleme almış. Farklı internet alanlarında; çok sayıda takipçisi ve abonesi bulunan fenomen; Multiplayer adına da bir Youtube kanalı yürütüyor.

İletişim için eniskirazoğlu@gmail adresini Youtube kanalı üzerinden paylaşan Kirazoğlu’na ulaşmak isterseniz; bu adres üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Enis Kirazoğlu ve Facebook

Facebook sosyal medya uygulaması içinde de aktif hesabı bulunan Enis; sevdiği şarkılar ve oyunlar gibi içerikleriyle takipçilerine ulaşıyor. Sevdiği filmler bölümüne; Star Wars’ı yazan isim, sevdiği kitaplar bölümünde de ünlü yazar Stephan King’i paylaşıyor. Çok fazla içerik paylaştığı Facebook hesabını hala aktif olarak kullanıyor.

Multiplayer dâhilinde Aralık 2016’dan beri Genel Müdür olarak çalışan Kirazoğlu; bu işini hala profesyonel olarak sürdürüyor. Ayrıca Oyungezer sitesinde de Online Yönetici Editör olarak çalışan fenomen isim; bu mesleği 2014 ve 2016 yılları arasında sürdürmüştür. Turuncu Levye markasında da Genel Yayın Yönetmeni olarak yaklaşık 1 sene çalışmıştır. CNT Interactive bünyesinde 2012 ve 2014 yılları arasında hizmet vermiştir.

Bugün ilerleyen e-spor ve daha birçok farklı internet içeriği hakkında bilgi sahibi olan başarılı isim; bu alanlarda profesyonel olarak çalışmayı sürdürüyor.

Yazımızı beğendiyseniz, Dilan Genç | aquaviit Kimdir? adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.