Muhammed Işık (Theokoles) Kimdir?

08.04.2021
368
Muhammed Işık (Theokoles) Kimdir?
Modelistlik Kursu

Theokoles kullanıcı adı ile bilinen Muhammed Işık, e-Spor’un orman oyuncuları arasında yer almakta ve bilindiği konumda en iyisi olduğu ile tanınmaktadır. E-Spor ile ilgili olan veya diğer bilgisayar oyunlarına ilgi duyan pek çok kişi, Işık’ı duymuş ve yaptığı işleri fazlasıyla merak etmiştir. İnsanlar, merak ettikleri bilgileri çeşitli soru başlıkları yardımıyla pek çok internet sitesi üzerinden öğrenebilmektedir.

Muhammed Işık hakkında merak edilen başlıca birkaç soru bulunmaktadır. Merak edilen bu sorular arasında Işık’ın nereli olduğu, yaşı, bu sektöre nasıl başladığı ve meslek olarak görüp görmediği gibi sorular yer almaktadır. Işık’ın takipçileri veya sevenleri tarafından merak edilen bu soruların cevapları aşağıda detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

Muhammed Işık Doğrum Tarihi ve Aslen Nereli

Muhammed Işık doğum tarihi, Işık hakkında merak edilen soruların başında yer almakta ve fazlasıyla araştırılmaktadır. Bilgisayar oyunları ile arası oldukça iyi olan ve hatta bu alanda fazlasıyla başarı gösteren Işık, yaşı itibarıyla takipçileri tarafından soru yağmuruna tutulmaktadır. Işık, kendisine sorulan yaş sorusuna 26 Temmuz 1992 yılında dünyaya geldiği şeklinde cevap vermektedir.

Muhammed Işık aslen nereli sorusu da bu bağlamda merak edilen konu başlıkları arasında yer almaktadır. Işık, Ankara’da dünyaya gelmiştir. Hayatının büyük çoğunluğunu doğduğu şehirde geçiren Işık, yapmakta olduğu iş gereği farklı şehirlerde de yaşamış veya başka şehirleri ziyaret etmiştir.

Muhammed Işık e-Spor’a Nasıl Başladı?
Muhammed Işık e-Spor’a Nasıl Başladı?

Muhammed Işık e-Spor’a Nasıl Başladı?

Hakkında merak edilen sorular arasında Muhammed Işık e-Spor’a nasıl başladı sorusu da yer almaktadır. Bu alanda göstermiş olduğu başarılar kapsamında sektöre nasıl giriş yaptığı da takipçileri tarafından sıkça araştırılmaktadır. Aynı zamanda Işık bu konu hakkında kendisine sorulan sorulara da oldukça açık ve tatmin edici cevaplar vermiştir.

Theokoles kullanıcı adı ile tanınan Işık, çok küçük yaşlardan beri bilgisayar oyunlarına ilgi duymaktaydı. Üniversiteden mezun olması ve eğitim hayatının tamamen bitmesinden sonra şu anda yapmakta olduğu sektöre adım atmıştır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Muhammed Işık Başarıları

Muhammed Işık başarıları, Işık’ın e-Spor’da elde ettiği başarıları kapsamaktadır. Işık, üniversite hayatının sona ermesi itibarıyla üç yıl boyunca League of Legends oyununda profesyonel orman rolü oyuncusu olmuştur. Yaklaşık 3 sene içerisinde yapmakta olduğu bu profesyonelce işte Türkiye’nin sayılı başarılı oyuncuları arasında yer almaya hak kazanmıştır.

Oynadığı oyunlarda hem bireysel hem de takım halinde oyun oynamaya da yer vermiştir. Bununla birlikte hem takım halinde hem de bireysel olarak yurt içinde ve hatta yurt dışında pek çok başarı elde etmiştir. Aynı zamanda başarılı bir oyuncu olması sayesinde ilk kurulan Beşiktaş e-Spor takımında da yer almayı başarmıştır.

Bir dönem düzenlenen Uluslararası Wild Card Turnuvası’nda takımıyla birlikte şampiyon olmayı başaran Işık, daha sonra Amerika Dünya Şampiyonası’nda da yer almayı başarmıştır. Elde ettiği başarılar kapsamında, aynı zamanda, dünyanın en iyi orta koridor oyuncuları arasında yer alan SKT Faker’a düzenlediği baskın sayesinde de takipçilerinin hafızasına kazınmayı başarmıştır.

Muhammed Işık Sosyal Medya Hesapları
Muhammed Işık Sosyal Medya Hesapları

Muhammed Işık Sosyal Medya Hesapları

Işık’ın sosyal medya hesapları arasında öne çıkanlar arasında Instagram hesabı yer almaktadır. Işık, Instagram üzerinden 33 bin takipçiye ve yaklaşık 130 gönderiye sahiptir. Aynı zamanda öne çıkanlar kısmını da aktif olarak kullanmaktadır.

Muhammed Işık, aynı zamanda, Twitter hesabına da sahiptir ve bu platformda yaklaşık 34 bin takipçisi bulunmaktadır. Twitter hesabını ara ara kullanan Işık, genel düşünceleri üzerine paylaşım yapmayı tercih etmektedir.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bunun yanı sıra, Nursema Kimdir? Gerçek Adı Ne? adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.