Reklamlar
Magazin

Melikşah Altuntaş Kimdir?

Melikşah Altuntaş Biyografi

Reklamlar

Melikşah Altuntaş son zamanlarda Bartu Küçükçağlayan ile birlikte sundukları Mücbir Sebepler programıyla ünlü olmuş ve matikliler dünyasına katılmıştır. Pek çok kişinin merak ettiği Melikşah Altuntaş başarılı bir sinema eleştirmeni ve senaristtir. Instagram dünyasının yeni ünlüsü Melikşah Altuntaş kimdir, nerelidir, yaşı kaçtır, burcu nedir, hangi projeleri yaptı, hangi filmleri yazdı gibi soruların cevaplarını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz. Sizi seviyoruz tospikler 🙂

Melikşah Altuntaş
Melikşah Altuntaş

Melikşah Altuntaş Yaş

Melikşah Altuntaş nam-ı diğer Mekik 33 yaşındadır. 

Melikşah Altuntaş Nereli

Kendisinin Elazığ’lı olduğunu duyumsuladık.

Melikşah Altuntaş Burcu

Melekşah’ımız akrep burcudur.

Reklamlar
Melikşah Altuntaş
Melikşah Altuntaş

Melikşah Altuntaş Bartu Küçükçağlayan

Ünlü oyuncu ve sinema yazarı şimdilerde efsane bir program yapıyorlar. Instagram’da canlı yayın olarak başlayan ve program olarak devam eden Mücbir Sebepler karantina günlerindeki antidepresanımızdır.

Melikşah Altuntaş Filmleri

Başarılı sinema eleştirmeni Görünmeyenler ve Biz Böyleyiz adlı filmlerin senaristliğini üstlenmiştir.

Melikşah Altuntaş
Melikşah Altuntaş

Melikşah Altuntaş Biyografi

Başarılı sinema eleştirmeni 25 Ekim 1987 tarihinde doğdu. Uzun süredir BantMag dergisinde sinema yazıları yazan Melikşah Altuntaş, bunun yanı sıra “Sinema” ve “Altyazı” gibi sinema dergilerinde de sinema yazıları yazdı. 

2011 yılında Türkmax adlı kanalda yayınlanan “Heberler” adlı programın yazar kadrosunda yer almıştır. 2016 yılında “Altınsoylar” ismindeki dizinin senaryo ekibinde bulunan ve 2018-2019 yılında yayınlanan “Bu Gece” adlı talk show programının metinlerini hazırlayan başarılı sinema eleştirmeni ayrıca iki filmin senaryosunu da kaleme aldı.

Reklamlar

2012 yılında Caner Özyurtlu’nun yönetmenliğini yaptığı “Görünmeyenler” filminin senaryosunu kaleme alan Altuntaş, 2020 yılında vizyona giren ve yine Caner Özyurtlu’nun yönettiği “Biz Böyleyiz” filminin senaristliğini üstlendi.

Melikşah Altuntaş, Youtube’da yayınlanan Neyse Ne adlı kanalda “Bazı Nefis Filmler” ve “Bazı Nefis Diziler” adlı programları hazırlıyor ve sunuyor.

Ayrıca, Bartu Küçükçağlayan Kimdir? adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

Reklamlar

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu