Melikşah Altuntaş Kimdir? Kaç Yaşında?

01.02.2022
354
Melikşah Altuntaş Kimdir? Kaç Yaşında?
Modelistlik Kursu

Melikşah Altuntaş son zamanlarda Bartu Küçükçağlayan ile birlikte sundukları Mücbir Sebepler programıyla ünlü olmuş ve matikliler dünyasına katılmıştır. Pek çok kişinin merak ettiği Melikşah Altuntaş başarılı bir sinema eleştirmeni ve senaristtir. Instagram dünyasının yeni ünlüsü Melikşah Altuntaş kimdir, nerelidir, yaşı kaçtır, burcu nedir, hangi projeleri yaptı, hangi filmleri yazdı gibi soruların cevaplarını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz. Sizi seviyoruz tospikler 🙂

Melikşah Altuntaş
Melikşah Altuntaş

Melikşah Altuntaş Kimdir?

Melikşah Altuntaş 1987 yılı, İstanbul doğumludur. Sinema eleştirmenliği ve sinema içerikli yazdığı yazılarla tanınmıştır ve aynı zamanda Bant Dergisi’nin editörlerinden birisidir. Türkmax’da 2011 yılında yayınlanmaya başlamış olan ”Heberler” programının da oluşturulmasında baş rol oynayanlar arasında olmuştur.

Melikşah Altuntaş Yaş

Melikşah Altuntaş nam-ı diğer Mekik 35 yaşındadır. 

Melikşah Altuntaş Doğum Günü

Başarılı fenomenin tam doğum tarihi bilinmemektedir. Yalnızca 1987 yılında dünyaya geldiği bilinmektedir.

Melikşah Altuntaş Nereli

Kendisinin Elazığ’lı olduğunu duyumsuladık.

Melikşah Altuntaş Burcu

Melekşah’ımız akrep burcudur.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu
Melikşah Altuntaş
Melikşah Altuntaş

Melikşah Altuntaş Bartu Küçükçağlayan

Ünlü oyuncu ve sinema yazarı şimdilerde efsane bir program yapıyorlar. Instagram’da canlı yayın olarak başlayan ve program olarak devam eden Mücbir Sebepler karantina günlerindeki antidepresanımızdır.

Melikşah Altuntaş Sevgilisi

Melikşah Altuntaş’ın özel hayatı hakkındaki detaylar ne yazık ki bilinmiyor. Altuntaş, özel hayatıyla ve sevgilisiyle alakalı herhangi bir gönderi paylaşmamış ve bu konu hakkında konuşmamıştır.

Melikşah Altuntaş Zeynep Ocak

Melikşah Altuntaş ile Zeynep Ocak bir dönem aynı videoda yer almaktaydı. Birlikte içerik üreten ikili daha sonradan yollarını ayırmıştır. Aralarında küslük olduğu iddia edilen ikili bu konuyla alakalı bir açıklama yapmamıştır.

Melikşah Altuntaş Filmleri

Başarılı sinema eleştirmeni Görünmeyenler ve Biz Böyleyiz adlı filmlerin senaristliğini üstlenmiştir.

Melikşah Altuntaş
Melikşah Altuntaş

Melikşah Altuntaş Biyografi

Başarılı sinema eleştirmeni 25 Ekim 1987 tarihinde doğdu. Uzun süredir BantMag dergisinde sinema yazıları yazan Melikşah Altuntaş, bunun yanı sıra “Sinema” ve “Altyazı” gibi sinema dergilerinde de sinema yazıları yazdı. 

2011 yılında Türkmax adlı kanalda yayınlanan “Heberler” adlı programın yazar kadrosunda yer almıştır. 2016 yılında “Altınsoylar” ismindeki dizinin senaryo ekibinde bulunan ve 2018-2019 yılında yayınlanan “Bu Gece” adlı talk show programının metinlerini hazırlayan başarılı sinema eleştirmeni ayrıca iki filmin senaryosunu da kaleme aldı.

2012 yılında Caner Özyurtlu’nun yönetmenliğini yaptığı “Görünmeyenler” filminin senaryosunu kaleme alan Altuntaş, 2020 yılında vizyona giren ve yine Caner Özyurtlu’nun yönettiği “Biz Böyleyiz” filminin senaristliğini üstlendi.

Melikşah Altuntaş, Youtube’da yayınlanan Neyse Ne adlı kanalda “Bazı Nefis Filmler” ve “Bazı Nefis Diziler” adlı programları hazırlıyor ve sunuyor.

Melikşah Altuntaş

Melikşah Altuntaş

Melikşah Altuntaş Twitter

Twitter’da meliksahtas kullanıcı adı ile karşımıza çıkan fenomenin biyografisinde bulunan söz oldukça ilgi çekti. ‘Film eleştirmeni değilim. Sinemayı filan seviyorum sadece. Teşekkürler.’ şeklinde açıklama yapan fenomenin, Twitter’da 125,7B takipçisi bulunuyor.

Melikşah Altuntaş Instagram

İnstagram’da aktif şekilde paylaşım yapan Melikşah Altuntaş’ın, 349B takipçisi bulunmaktadır.

Ayrıca, Bartu Küçükçağlayan Kimdir? adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.