Cenan Adıgüzel Kimdir?

29.11.2022
341
Cenan Adıgüzel Kimdir?
Modelistlik Kursu

Cenan Adıgüzel hakkında merak edilen sorular genellikle kaç yaşında olduğu boyunun kaç olduğu kilosu kaç, rol almış olduğu sinema ve diziler kısaca oyunculuk yaşamı ve biyografi bilgileri merak ediliyor.

Cenan Adıgüzel Boyu Kilosu

Cenan Adıgüzel’in doğum tarihi 01/07/1994. Cenan Adıgüzel 28 yaşındadır. Burcu yengeç burcudur. Boyu 1.78 kilosu 76 cm’dir. Eğitim durumu lisans, medeni hali bekâr sosyal medya hesapları ise Twitter Instagram mezun olduğu üniversite Beykent Üniversitesi Mesleği oyuncu ve tiyatrocu doğum yeri ise Kayseri’dedir.

Cenan Adıgüzel Hayatı

Cenan Adıgüzel 1994 senesinde Kayseri’de dünyaya gelmiştir. Cenan Adıgüzel Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezundur. Boyu 1.78 cm, kilosu ise 76’dır. Cenan Adıgüzel’in burcu ise yengeçtir. Ekran severler tarafından ilk defa 2006 yılında katılmış olduğu Görevimiz Komedi adlı program ile tanınan başarılı oyuncu 2019 senesinde ise BKM Mutfak ekibine dâhil olmuştur. Ayrıca Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programı ile kariyer yaşamını devam ettirmiştir. Cenan Adıgüzel oyunculuğunun beraberinde skeç yazarı olarak da çalışmasını devam ettiren oyuncu özellikle ilk bölümünde sahne almış olduğu Semtsel Dönüşüm skeci ile bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir oyuncudur.

2016 senesinde İmkânsız Olasılık adlı sinema filminde rol alarak performansını göstermiştir. Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanın başarılı ismin günümüz itibari ile resmi Instagram hesabında bulunan takipçi sayısı ise 252.000 civarında bulunuyor. Hayatını İstanbul Beşiktaş’ta devam ettiren başarılı oyuncu aslen Kayserilidir. Celal Adıgüzel liseyi memleketi Kayseri’de okuduktan sonra Üniversitesi için İstanbul’a taşınmış ve tiyatroya lise döneminde başlamıştır. Cenan Adıgüzel kimdir? Nerelidir kaç yaşındadır? Boyu, kilosu ve burcu, ailesi, annesi, eşi ya da sevgilisi oynamış olduğu diziler kısaca tüm hayatı merak edilmektedir.

Cenan Adıgüzel Televizyon Dizi Sinema Programlar

Cenan Adıgüzel Televizyon Dizi Sinema Programlar

Cenan Adıgüzel Televizyon Dizi Sinema Programlar

Başarılı oyuncunun memleketi Kayseri’dir. Eğitim durumunun da üniversite mezunu olduğu, medeni hali bekâr, mesleği ise oyuncu olarak tanınıyor. Cenan Adıgüzel’in oynamış olduğu diziler sinema filmleri ve TV şovları aşağıda güncel bir şekilde listelenmiştir:

  • Çok Güzel Hareketler 2 kuşak TV dizisi 2019 senesi
  • İmkânsız Olasılık sinema filmi İsmail karakterine hayat vererek 2016 senesinde rol almıştır.
  • Görevimiz Komedi TV yarışması 2016 senesinde oynamıştır.

Başarılı oyuncu Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin altyapı kadrosunda yer alıp asıl kadrodaki olan oyunculardan daha çok hafızalara kazılmıştır. Ve kendi kitlesini hızlı bir şekilde oluşturmuş çok yetenekli ve başarılı bir oyuncudur. Cenan Adıgüzel 2006 senesinde katılmış olduğu Görevimiz Komedi isimli programa katılması ile yaşamında bir anda değişiklik olan bir oyuncudur. 2016 senesinde İmkânsız Olasılık sinema filminde oynamış olan Cenan Adıgüzel 2019 senesinde Çok Güzel Hareketler Bunlar skeç programı ile sevenleri tarafından tanınmıştır. Cenan Adıgüzel 1994 senesinde İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Liseden mezun olduktan sonra üniversite öğrenimini İstanbul Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde devam ettirmiştir. Oyunculuk kariyerine ilk defa 2006 senesinde görevimiz komedi programına katılması ile başlayan oyuncu daha sonra tiyatro çalışmalarına yoğun bir şekilde ağırlık vermiştir. 10 sene sonra ilk kez kameraları karşısına geçen başarılı oyuncu 2016 senesinde İmkânsız Olasılık isimli sinema filminde ilk oyunculuk deneyimini başarılı bir şekilde yaşamıştır. Skeç hazırlığı yapan Cenan Adıgüzel bekâr olup sevgilisi bulunmamaktadır. Yaşamını İstanbul’da devam ettiren oyuncu ve yazar dizi film çalışmaları konusunda aktif bir şekilde çalışıyor. Yılmaz Erdoğan yönetimindeki Çok Güzel Hareketler 2 yaklaşık 40’a yakın oyuncu ile ekranlara gelmiştir.

Bu oyunculardan bir tanesi de Cenan Adıgüzel’dir. Başarılı oyuncu hem sahnede hem de televizyon ekranlarında oldukça deneyimli bir şekilde ilerlemektedir. Cenan Adıgüzel sadece Çok Güzel Hareketler’de değil Instagram’da yapmış olduğu canlı yayınlarda da son dönemde tanınırlığı iyice artmıştır. Başarılı ve yakışıklı oyuncunun hakkında merak edilmiş olan pek çok konu yer alıyor. Başarılı oyuncu lise yıllarındayken tiyatrolarda sahne almaya başlamıştır. Marmara Üniversitesinde bir sene okuduktan sonra okulu bırakıp Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin oyunculuk bölümüne kazanmıştır ve başarılı bir şekilde mezun olmuştur.

Cenan Adıgüzel Instagram Adresi

Cenan Adıgüzel’in Twitter hesabında 20.400 takipçisi yer alıyor Instagram hesabında ise gün itibariyle 252.000 takipçisi vardır.

YAZAR BİLGİSİ
İzmir'de Bilgisayar destekli muhasebe ve netsis öğretmeniyim. Fotoğraf çekmekten ve doğa gezintilerinden hoşlanırım. Papatya en sevdiğim çiçektir. Boş zamanlarında öğretmenlik mesleği ile alakalı kendini geliştirerek, makale yazarlığı konusunda çalışmalar yürütmekteyim. Özellikle oyuncuların ekranların arkasındaki yaşantılarını anlamayı ve anlatmayı seviyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.