Batuhan Büyükakkan Kimdir?

04.03.2021
422
Batuhan Büyükakkan Kimdir?
Modelistlik Kursu

Batuhan Büyükakkan, hem Twitch hem de Youtube platformunda tanınan isimlerden biridir. Yalova doğumlu olan Batuhan, uzun bir süredir içerik üreticiliği yapmaktadır. 2015 yılında yükseköğrenimini bitirerek oyun oynamaya başlayan ve oynadığı oyunları internet üzerinden paylaşan Büyükakkan, günümüzde en sevilen yayıncılar arasında yer almaktadır.

Batuhan Büyükakkan
Batuhan Büyükakkan

Batuhan Büyükakkan Kaç Yaşında?

Batuhan, 1997 doğumludur. Yalova’da doğan Büyükakkan, İstanbul’da ikamet etmektedir. Yaşı ise 24’tür.

Batuhan Büyükakkan Ne İş Yapıyor?

Batuhan, güncel olarak Twitch yayıncılığı ve Youtube içerik üreticiliği yapmaktadır. Aynı zamanda Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. Ancak mezun olduktan sonra kendi mesleğini yapmamış ve içerik üreticiliğine yönelmiştir. Bu durumun sebebi ise iyi bir oyuncu olması ve zamanının büyük bir bölümünü oyun oynayarak geçirmesidir.

Batuhan Büyükakkan Twitch

Batuhan Büyükakkan Twitch

Batuhan, 363 bin aboneli bir Twitch hesabına sahiptir. Düzenli olarak yayın yapan Büyükakkan, genellikle yayınlarda oyun oynamaktadır. Twitch üzerinde CS:GO (Counter Strike Global Offensive), Valorant, Fornite, Apex Legends, Chess kategorilerinde yayınlar yapmayı tercih eden Batuhan Büyükakkan, kimi zaman sohbet etmek için yayınlar yapmakta ve izleyicileri ile olan etkileşimini arttırmaktadır. Sohbet amaçlı açtığı yayınlarda genellikle chat ile etkileşim sağlamakta ve trend videoları izleyerek takipçileri ile sohbet etmektedir.
Büyükakkan’ın yaptığı yayınlar, pek çok izleyicinin dikkatini çekmektedir. Yayınlarda oldukça doğal davranan Büyükakkan, başta Valorant ve Fornite gibi FPS oyunlarda da oldukça başarılıdır. Güçlü donanımlar ile yaptığı yayınlar sayesinde ön plana çıkan Batuhan, oyun sever izleyicilere hitap etmektedir.

Batuhan Büyükakkan Youtube

Batuhan, uzun bir süredir Youtube platformuna içerik üretmektedir. 2015 yılında açtığı Youtube kanalına düzenli olarak içerik yükleyen Büyükakkan’ın abone sayısı ise 603 bin olmaktadır. Twitch yayıncılığı ile Youtube içerik üreticiliğini başarılı bir şekilde ilerleten Büyükakkan’ın toplam görüntülenme sayısı ise 137 milyon olmaktadır. Youtube platformunda oyun, kutu açılımları, vlog, challenge videoları paylaşan Batuhan, pek çok youtube kanalına da konuk olmaktadır.

Batuhan Büyükakkan Instagram
Büyükakkan Instagram

Batuhan Büyükakkan Instagram

Batuhan, 2 adet Instagram hesabına sahiptir. Kişisel hesabı, 111 bin kullanıcı tarafından takip edilmektedir. Kişisel hesabında kendi fotoğraflarını paylaşan Büyükakkan, diğer hesabı olan “platenhighlights” üzerinden de oynadığı oyunlardan eğlenceli kesitler paylaşmaktadır. Büyükakkan’ın oyun kesitleri paylaştığı Instagram hesabını takip eden kullanıcı sayısı ise 10,2 bin olmaktadır. Batuhan, her 2 Instagram hesabını da aktif olarak kullanmaktadır.  

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Twitch hesabı: batuhanbuyukakkan

Youtube kanalı

Yazımızı beğendiyseniz, Almira Gümüş (almiragms) Kimdir? adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.