Reklamlar
Magazin

Can Bozok Kimdir? (No.1)

Reklamlar İş makineleri operatörlük kursu

Can Bozok veya nam-ı diğer No.1, günümüzde oldukça fazla dinlenen rap sanatçıları arasında yer almaktadır. Bugüne kadar yapmış olduğu albümler ve parçalar sayesinde oldukça fazla dinleyiciye hitap etmekte olan Bozok, hayatı kapsamında da fazlasıyla merak edilmektedir.

Bozok hayranları, bu isim hakkında; sevgilisi var mı, boyu ve kilosu ne, burcu ne, eğitim hayatı nasıl gibi pek çok sorunun cevabını merak etmektedir. Bu tarz soruları araştıran bireyler, pek çok internet sitesi üzerinden detaylı bilgiye sahip olabilmektedir.

Can Bozok (No.1) Aslen Nerelidir?
Can Bozok (No.1) Aslen Nerelidir?

Can Bozok (No.1) Aslen Nerelidir?

Bozok, bugüne kadar pek çok röportaja şahit olması sayesinde ve takipçilerinin sorması üzerine bu soruyu birden fazla cevaplamıştır.

1988 yılında Denizli’de dünyaya geldiğini ifade etmesi üzerine Bozok’un Denizlili olduğu anlaşılmaktadır. Yaşamı boyunca pek çok şehirde bulunmuş ve özellikle yapmakta olduğu iş sebebiyle pek çok turneye de çıkmıştır. Bunun haricinde çoğunlukla da İstanbul’da yaşamına devam etmiştir.

Reklamlar

Bozok’un Burcu, Boyu ve Kilosu Nedir?

Can Bozok hayranları, bu rap sanatçısı hakkında boyu, kilosu ve burcu gibi ince detayları da fazlasıyla merak etmektedir. Öncelikle Bozok’un burcu, Boğa burcu olarak bilinmektedir. Rap hayatında elde ettiği başarıları da burcunun getirdiği özellikler ile ilişkilendirmek mümkündür.

Bunun dışında boyu ve kilosu hakkında yapılan araştırmalarda da yalnızca boyu hakkında bilgilere ulaşılmaktadır. Bozok tarafından sağlanan bilgiler dahilinde boyunun 1.75 olduğu bilinmektedir.

Can Bozok Doğum Günü
Can Bozok Doğum Günü

Can Bozok Doğum Günü

No1 sahne adı ile tanınan Can Bozok’un tam doğum tarihi, 19 Mayıs 1988 şeklindedir. Ünlü rap şarkıcısı Can Bozok 2022 yılı itibariyle 34 yaşındadır.

Can Bozok Hastalığı

Can Bozok, yani sahne ismi ile No1 ‘in bilinen herhangi bir hastalığı bulunmamaktadır. Kendisi de bu konu doğrultusunda herhangi bir açıklama yapmamıştır.

Reklamlar
Can Bozok’un Eğitim Hayatı
Can Bozok’un Eğitim Hayatı

Can Bozok’un Eğitim Hayatı

Bozok’un eğitim hayatı, yapılan incelemeler arasında yer almaktadır. Hayranları tarafından merak edilen bu konu hakkında detaylı bilgilere pek çok site üzerinden erişebilmek mümkündür. Bilindiği kadarıyla ilk olarak eğitim hayatına Denizli’de Gazi İlköğretim Okulu’nda başlamıştır ancak buradan atılması sebebiyle eğitim hayatına aynı şehirde bulunan Servergazi Koleji’nde devam etmiştir.

Daha sonra lise hayatına iki okul ile adım atmıştır: Denizli Lisesi ve Hasan Tekin Ada Anadolu Lisesi. Ancak bu liselerden de atılması sebebiyle eğitim hayatına devam etmeme kararı almış ve bugünkü mesleğine odaklanmayı tercih etmiştir.

Can Bozok’un Asıl Mesleği Nedir

Can Bozok’un Asıl Mesleği Nedir

Bozok hakkında yapılan incelemeler arasında Can Bozok’un asıl mesleği nedir sorusu da sıkça yer almaktadır. Günümüzde rap sanatçısı olarak bilinen Bozok’un asıl mesleği de tanındığı meslek olan rap sanatçısı şeklindedir.
Bozok, bugünkü mesleğine ilk olarak Denizli’de düzenlenen bir konserde mikrofon çalarak başlamış ve bunun üzerine çıkardığı ilk albüme çalıntı mikrofon ismini vermiştir. Kısa süre içerisinde artan popülaritesi ile birlikte parça ve albüm çıkarmaya devam eden Bozok, özellikle, Hiç Işık Yok parçası sayesinde en çok dinlenenler listesine adını yazdırmayı başarmıştır.

Can Bozok Sevgilisi Var Mı?

Hayranları tarafından merak edilen sorular arasında Can Bozok’un sevgilisi var mı sorusu da sıkça yer almaktadır. Bugüne kadar yaptığı açıklamalar doğrultusunda bu konu hakkında pek fazla bilgi bulunmamaktadır. Geçmişe dair bilinen tek isim Zeliş olsa da günümüzde Can Bozok’un “sevgilim” olarak tanıttığı bir kişi bulunmamaktadır.

Hayranları tarafından en çok merak edilen ve takip edilen konular arasında sevgilisi olup olmadığı yer almaktadır. Geçmişe dair bilinen tek isim Zeliş olsa da günümüzde sevgilinin olup olmadığı bilinmemektedir. 

Can Bozok Zeliş

Can Bozok’un ilk sevgilisi Zeliha Gürsoy isminde biriydi. Can Bozok kız arkadaşına ‘zeliş’ diye hitap edermiş ve onunla beraber şarkılar yaparmış. İddialara göre Can Bozok askere gittikten sonra Zeliha Gürsoy başka biri evlenmiştir ve Can askerden döndükten sonra Zeliha’yı kucağında bebek ile görmüştür. Daha sonrasında bir depresyona giren rap sanatçısı eski kız arkadaşına şarkılar yazmıştır. Birkaç şarkısında ise ‘zeliş’ ismini andığını duyabiliriz.

Can Bozok’un Sosyal Medya Hesapları

Bozok’un sosyal medya hesapları, hayranları tarafından en çok merak edilen ve takip edilen konular arasında görülmektedir. Bozok Instagram üzerinden 701 bin kişiye hitap etmektedir. Aynı zamanda Instagram hesabını aktif olarak kullanan Bozok, 249 gönderiye sahiptir.

Bunun dışında çıkarmış olduğu parçaları yayınladığı Youtube hesabı da bulunmaktadır. Oldukça yüksek izlenme sayısına sahip olan Youtube hesabı ise 915 bin aboneye sahiptir.

No.1 hakkında yazdığımız yazımızın yanı sıra, Warlicia Kimdir? (Busenur Canbay) adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Reklamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Reklamlar
Başa dön tuşu