Ela Sayre Kimdir?

24.03.2021
431
Ela Sayre Kimdir?
Modelistlik Kursu

Ela Sayre, Twitch platformunda canlı yayınlar yapan sayısız yayıncıdan bir tanesidir. Twitch yayınlarını en düzenli şekilde açan yayıncılardan biri olan Ela Sayre, kısa bir süre zarfında ciddi gelişme göstermiştir.

Ela Sayre Nereli? Kaç Yaşında?

Ela Sayre İstanbul’da doğmuştur. Yaşamını hala İstanbul’da sürdüren Ela Sayre, 1996 doğumludur. 25 yaşında olan Twitch yayıncısı, pek çok sosyal medya platformunu da aktif olarak kullanmaktadır. Özel yaşamı hakkında pek bilgi vermeyen Ela Sayre, üniversite mezunudur. Hatta ikinci üniversitesini de okumaktadır.

Ela Sayre Ne İş Yapıyor?
Ela Sayre Ne İş Yapıyor?

Ela Sayre Ne İş Yapıyor?

Ela Sayre, üniversite okumuş olsa bile eğitimini aldığı mesleği icra etmemektedir. Verdiği bir röportajda şimdilik yalnızca Twitch üzerinden para kazanabildiğini belirten Ela Sayre, iş aradığını da eklemiştir. Dijital pazarlama alanında kendisini geliştirdiğini ifade eden ve bu sektörde meslek icra etmek isteyen Ela Sayre, Twitch platformunu sevdiğini ve evinde yayın için doğru sistemler olduğu sürece Twitch yayınlarını bırakmayacağını dile getirmiştir. Yani, Twitch platformu Ela Sayre için her zaman ikinci bir meslektir.

Ela Sayre Nerede Yaşıyor?

Ela Sayre severler en çok Ela Sayre’nin nerede yaşadığını merak etmektedir. Zira Sayre, oldukça gezgin bir ruha sahiptir. Evi İstanbul’da olan Sayre, 18 ülke ve yüzlerce şehir gezen Ela Sayre, benim nerede yayın açacağım belli olmaz gibi bir ifadeyi sürekli kullanmaktadır. Gezmeyi çok seven Sayre, daha fazla ülke gezmek istemektedir. Ancak yayınlarının büyük bir bölümü İstanbul’da gerçekleştirmektedir.  

Ela Sayre Twitch

Ela Sayre, Twitch platformuna çok düşünmeden başladığını dile getirmiştir. Uzun yıllar boyunca Twitch diye bir platformun varlığından dahi haberdar olmayan Sayre, bu mecrayı keşfettiği zaman birkaç yayıncıyı kısa bir süreliğine izlemiştir. Daha sonra ise herhangi bir profesyonel sistemi olmadan yayın açmaya başlamıştır. Ela Sayre, ilk yayınını Apple marka bir bilgisayar ile yaptığını ve görüntü kalitesinin çok kötü olduğunu belirtmiştir.

Ela Sayre, Twitch kanalını açtıktan ve biraz kendini geliştirdikten sonra profesyonel bir sistem hazırlayarak yayınlarına devam etmiştir. İlk yayınlarında oyun oynama amacı gütmeden yalnızca sohbet üzerine yayınlar açan Ela Sayre, izleyicilerinin de isteğiyle birlikle League Of Legends ve Valorant gibi oyunlar oynamıştır. Kendini tanıtırken oyundaki bilgilerim ve stillerin herkese hitap etmeyebilir demiştir. Zira oyunlarda bir e-spor oyuncusu kadar başarılı olmadığını kendisi de söylemektedir. FPS tarzındaki oyunlara yeni yeni alışan ancak iyi bir yol kat eden Ela Sayre, düzenli olarak yayınlar açmakta ve yayın tarihlerini Twitch kanalından paylaşmaktadır.

Yeni Ümit İş Makinesi Kursu

Ela Sayre’nin Twitch yayınlarına giriş yapmadan önce “Hakkımda” sekmesine göz atarak sistem bilgilerini ve çekilişleri öğrenebilirsiniz.

Ela Sayre Youtube
Ela Sayre Youtube

Ela Sayre Youtube

Ela Sayre, daha önce de belirttiğimiz gibi gezmeyi çok sevmektedir. Bu nedenle bir Youtube kanalı açmıştır. Gezdiği ülkelerde çektiği vlog videolarını kanalından paylaşan Ela Sayre, 2012 yılında kanalını açmış ancak video yüklemeye 3 yıl önce başlamıştır. İlk videolar bavul hazırlama, saç boyama gibi konularken, son videolar hep ülke ve şehir turlarına odaklıdır. Sayre’nin “Baby Evelina” adlı Youtube kanalı 2 binden fazla kullanıcı tarafından takip edilmektedir.

Ela Sayre Instagram

Ela Sayre, aktif bir Instagram kullanıcısıdır. Günlük yaşamından kesitleri Instagram hesabı üzerinden paylaşan Ela Sayre, genellikle gezdiği turistik bölgeleri takipçilerine göstermektedir. Ela Sayre’nin Instagram hesabını 2,8 bin kullanıcı takip etmektedir. Ela Sayre Instagram hesabında kullanıcı adı “babyevelina” olmaktadır.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bunun yanı sıra, İrem Hepkıran Kimdir? (kokosiii) adlı yazımıza da göz atabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.